Skocz do zawartości

Pan Zbigniew Popko o Marku Kotońskim


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuj

Czyli wystarczy wierzyć w Pana Popko i walczyć o prawdę w jego wykonaniu, by po śmierci zdobyć wysoką pozycję społeczną.

 

Pewna bardzo znana organizacja też obiecuje różne cuda dopiero po śmierci. 

 

Ciekawe... może i ja zacznę stosować taką taktykę? W sumie czemu nie. Zaczynam: wszyscy, którzy to czytacie - kupcie mi Audi A8 D3 4.2 V8 Quattro, postawcie willę na uboczu w spokojnej okolicy, a po wszystkim ślijcie wszelkie pieniądze, jakie macie. Obiecuję wam, że po śmierci w zamian za to anielskie złotouste dziewice będą wam robiły lody przez całą wieczność. Nie wierzycie?! MANDAT!!!!!!!!!!!!!! DIABEŁ!!!!! ZŁE SIŁY WAMI WŁADAJOM!!!!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbawca ludzkości dostał meila o mnie - od Kanistra czyli Sławka, który razem ze swoją ekipą odbębnili wielki triumf na wykopie. Tym meilem udowadnia, że jestem złym i podłym człowiekiem. Oto meil, który dla śledzących wątek o Sławku nie powinien być wielkim zaskoczeniem:

 

Zobaczcie, jak atakują zwolennicy samca Marka... Może lepiej pomogliby udręczonej przez niego kobiecie? Oto jeden z emajli dotyczący Mareczka samca: Wciąż obraża ludzi - tuż przed Panem obraził Frywolnego z Youtuboskarżając go o kłamstwo i branie od niego materiałów.  Tymczasem w swoim słowotoku braciasamcy wciąz bierze z innych.  W tekście "Takie jest życie, przyjacielu" ukradł całe frazy i przez nawet się nie zająknął, że to nie jego. Taki to oszust i kłamca.  http://www.wykop.pl/link/3427547/takie-jest-zycie-przyjacielu-samcze-runo/  Z rzeczy ciekawszych to Pana oponent mieszka na utrzymaniu kobiety w domkna Podkarpaciu, zażera się kebabami, pije piwo (co słychać nawet w audycjach), no i dochodzi do setki kilo mając niespełna czterdzieści lat. To wszystko co mówi na temat ezoteryki, kobiet i polityki to hipokryzja nastawiona na łatwą kasę. https://www.facebook.com/samczeruno/?fref=ts Na zdjeciach i w ich komentarzach widać jaki z niego ezoteryk! :)

 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=-tEXRrba1BQ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały w sumie to Słabko tylko jeszcze bardziej się pogrąża a najzabawniejsze jest to, że nawet nie wie jak bardzo ;) Do tego jeżeli zbawca ludzkości dołączy do niego, a potem na jaw wyjdą zagrywki dohtóra to podejrzewam, że jego mina nie będzie zbyt radosna. Poza tym jako jasnowidz powinien wyczuć jakim osobnikiem jest Instytucja... no chyba że to wszystko to tak naprawdę ściema i tak naprawdę liczy się dla niego tylko dowalenie Tobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, HORACIOU5 napisał:

 

 

Obawiam się że Zbyszek zwyczajnie łga z tym wahadełkiem. Na nagraniu z Trumpem widziałem, jak podawał jakieś dane o chyba tym uzdrowicielu ostatnim z listy (za Jackowskim i tą Panią) i powiedział że tyle % ile miał Trump. Jednak zamiast zapisać wynik z wahadełka, spojrzał ile wcześniej wpisał Trumpowi. 

 

Poza tym jak można było mówić że Komorowski jest spoko, skoro ten był zamieszany w najstraszniejsze chyba sprawy związane z WSI... i w swoim filmie na mój temat, w ogóle o tym nie wspomniał. Dowiedział się jakie wyszły kwity na Bronka, i zrozumiał że dał kompletnie ciała. To ile jest warte te wahadełko? Bronek zamieszany zdaniem wielu badaczy w zbrodnie WSI dobry - a ja zły i psychicznie chory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem sobie wahadełkiem poziom rozwoju duchowego według skali pana Popko (innych mi się nie chciało i nie za bardzo ogarniam co to tam jest, ale to to w miarę posłuchałem o tym u niego) i następujące co mi wyszło Marek:4 Popko:8 Aron:8 Jackowski:4 do 7 (tu się dopytałem czy może wyżej wchodzić, bo według Popko tak) Trump: 3 no i ja: 4. Acz uprzedzam ezoteryk ze mnie słaby :P Tyle co się kiedyś trochę tym bawiłem, a teraz to zgłębiam medytacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały najwyraźniej pan Zbigniew uważa osoby popełniające zbrodnie za równych gości. Przynajmniej dzięki temu wiadomo, jakich ludzi chce tak naprawdę zbawić ;) Co do ezoteryki to się nie wypowiem, bo się na tym po prostu nie znam. Mogę jedynie oceniać zachowania pana Popko, a te nie bardzo pasują do zbawcy ludzkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już naprawdę nie wiem, czy fani Pana Popko są kretynami, czy po prostu fanatykami. Ich agresja i niezdolność zrozumienia tego co się do nich pisze, jest nieprawdopodobna. Ile razy można dojrzałej osobie tłumaczyć jedną, prostą rzecz? Aż mi się mysz rozgrzała od shadow banów pod tymi dwiema audycjami o zbawcy ludzkości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owieczki idące za swoim pasterzem (rzeźnikiem)... Mało to sekt już jest? To po prostu kolejna. Cóż osoba uduchowiona zachowałaby się inaczej, a nie wywyższyła. Słuchajcie nie jestem jakiś wszechmocny, a ten pan np. mówi o mnie bardzo źle (chociaż przecież po nim nie jechałeś, może trochę) i trzeba mu wybaczyć, bo to nasz obowiązek jako osób od światła. Módlmy się (czy co innego), żeby się ogarnął i był dobry. Nie przestaje to cóż zostawiamy go samemu sobie i wybaczamy tak Jezus uczył i inni... A nie wychodzimy z pyskiem i obrażamy, szkalujemy i wypisujemy o nim inwektywy... Ich słowa świadczą tylko o nich samych... Tacy zbawcy to powinni nawet Szatanowi wybaczyć (nie przestając walczyć ze złem, zmieniając świat na lepsze...).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2017 o 19:41, Stulejman Wspaniały napisał:

Tyle razy mówiłem, że po śmieciowym żarciu nie mam parcia na kibel, a oni jak mantrę powtarzają że ja to pochwalam i zachwalam....

 

Oni nie słuchali Ciebie tylko jego - nie znają Twoich opinii na temat śmieciowego jedzenia - a on już im odpowiednio sens Twoich słów zmienił.

 

Nie jest tajemnicą, że śmieciowe jedzenie jest tzw. "bezpieczne" (co nie znaczy że zdrowe!!!! - moi "drodzy" fani Pana Z.P.) - tj. nie ma po nim rewolucji żołądkowych.

Dzieci czy nawet dorośli będąc na wycieczkach zagranicznych (ale nie tylko) - tam gdzie jest inna flora bakteryjna - obżerają się frytkami, pizzami itp. popijając colą, właśnie po to aby połowy pobytu nie spędzić w WC.  

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do ogarniętych Braci interesujących się ezoteryką, z Prezesem na czele: oddzielam ludzi od poglądów, ludzi szanuję, fałszywych doktryn nie. Moim skromnym zdaniem cała ta dziedzina "wiedzy" składa się w większej części po prostu ze ściemy.

 

Niektóre aspekty ezoteryki mogą być pomocne dla inteligentnych i zrównoważonych ludzi. Różne techniki mogą pomóc lepiej poznać siebie, zrozumieć i przyjąć swoje miejsce w świecie, pracować z podświadomością. Być może jest tam gdzieś również droga do duchowości, tego nie wykluczam.

 

W praktyce jednak ta droga jest zawalona milionami ton gówna. Do niego ciągną naiwni, ciemni i zagubieni. Osobnicy, którzy wolą rzucić klątwę niż dać po łbie sąsiadowi, tacy co uciekają w świat swoich wyobrażeń i chcą się poczuć niezwykli żeby dostać atencję. Nawiedzone głupie pizdy, kinderfanatycy, nieudacznicy z pretensjami do uduchowienia. Tego rodzaju ludzie tworzą gro ezoterycznego rynku, na którym żerują szarlatani. 

 

Im który jest bezczelniejszy, tym bardziej zidiociałych fanatyków przyciąga. Marek mówił o tym zresztą, że nawet jak się któryś zorientuje iż jest robiony w bambuko, to woli brnąć dalej w debilizm niż przyznać się sam przed sobą, że go oszukano. Całe to wahadełko niech sobie w odbyt wsadzą, do niczego innego rzecz się nie nadaje. Facet sprzedaje wyznawcom pierdolenie kotka za pomocą młotka, a Marek im pokazał że ich król jest nagi. Tego nie wybaczą.

 

Wodzu, im więcej sukcesów, tym więcej hejterów. Nauczysz się z tym żyć...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe słowa Pana Popko: 

 

Góra nauczyła mnie jednego: nigdy nie mów, ze wiesz, jak nie wiesz, bo możesz siać zarazę, która cię po śmierci pożre. Jezusowe NIE KŁAM i NIE MÓW FAŁSZYWEGO świadectwa przeciw bliźniemu swemu to podstawa światła... (97% ezoterycznych treści to nieprawda, a kościelnych aż 60%, lecz są tak sformułowane, że szkodzą w 99%. Kto w tym procederze uczestniczy, zabija nie tylko Prawdę, ale i ludzi...

 

 

1. Miałem być nasłany przez jasnowidza Arona, którego KOMPLETNIE nie znam! Wymieniliśmy po meilu, uznałem że kłamie i tyle. Wahadło i "intuicja" wskazały Panu Popko że się znamy. To ktoś chyba musi kłamać? 

 

2. Mam być psychicznie chorym na psychotropach - kiedy jestem psychicznie w pełni zdrowy, a leków nie biorę już wiele lat, brałem je zresztą na jelita, a nie na depresję (effectin) co wyraźnie powiedziałem, a co nie przeszkodziło w publicznym łganiu na mój temat Panu Popko.

 

3. Komorowski zamieszany zdaniem wielu ludzi w BARDZO ZŁE RZECZY związane z WSI (morderstwa, przestępstwa gospodarcze, prawdopodobnie narkotyki itd.) chcący nawpuszczać do Polski muzułmanów jest dobry. A Kaczor zły.

 

O innych głupotach i oczywistych kłamstwach nawet nie chce mi się pisać.

 

To mnie ciekawi - czy on świadomie kłamie tym biednym ludziom, czy w to wierzy? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Pan musi nieźle strzyc swoje owieczki (barany?:>)

Sprzęt, który widać na nagraniach musiał sporo kosztować.

Jeżeli kasa była uczciwie zarobiona, to ok, a jeśli na kłamstwie...

cóż co wysyłasz w świat, to wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesuje czarna magia - to w screenie macie jej jaskrawy przykład. Jest to mordercza sugestia, mająca zagnieździć się w podświadomości ofiary i innych ludzi, by wywołać określone efekty. Przeczytajcie screena którego wkleił z jednego komci Pana Popko radiosłuchacz:

 

zdj2.png

 

I teraz wyobraźcie sobie, że ten Pan leczy ludzi Boską energią. Już widzę te 20 tysięcy uzdrowionych rocznie. A to wszystko dlatego, bo zauważyłem u Zbawcy Ludzkości nadwagę, i stwierdziłem że mnie nie uzdrowił. Ile osób Pan Popko już zniszczył w taki sposób? Ilu nie miało - jak ja - sporo fanów, i nie mogło sprawy nagłośnić? Ilu się przestraszyło? 

 

Oto światek ezoteryczny w pełnej krasie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały - Nie rozumiem po co zajmować się jakimś świrusem z YT. Tak tylko niechcący promujecie tego świra od "Boskiej energii". Nawet nie wiedziałem kim on jest, póki tu nie było afery o tym gościu.

Lepiej siły, energię zachować na coś lepszego, pożytecznego co przełoży się na korzyści w życiu. Szkoda energii i nerwów na świra. 

Uświadamianie jego wyznawców, że on kłamie też nie ma sensu. Ciemnym ludziom można wmówić wszystko. 

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie tutaj schemat? Ja widzę. (schemat widzę w tym interneciu :D

 

-Marek nagrał audycję taką, jaką nagrał. Stwierdził, że nie został uzdrowiony + wysnuł kilka swoich przypuszczeń, nikogo w zasadzie nie obrażając.

 

Jaka byłaby moja reakcja, gdyby O MNIE powstała taka audycja? Bardzo prosta: odpowiadam filmem / lub na PW gdzieś - nie Panie Marku, nie jestem gruby - kiedyś trenowałem siłowo, ale wiadomo, że z wiekiem wszystko się zmienia, ale szersza sylwetka mi została. I nie pijam alkoholu, więc tu Pan nie trafił. A że nie został Pan uzdrowiony? Przykro mi, widocznie coś nie zadziałało, jeśli Pan chce możemy powtórzyć, a jeśli nie to przykro mi naprawdę, u innych osób uzdrowienie działa.

 

I tyle. Skoro ,,ten chłop mnie w ogóle nie interesuje'' (hehe, znajome stwierdzenie, prawda? ;)), to się nad nim nie spuszczam, tylko nagrywam: nie, nie jest tak jak Pan mówi, do widzenia, proszę zostawić ten temat. Tyle

 

A tutaj jakieś mierzenie pasa, długie tłumaczenia i ,,najlepsza'' część imprezy - jakieś ''czarodziejskie'' określenia względem rzekomo szatańskiego Marka, wyliczanie mu długości życia i tak dalej. Kurwa, to się dzieje naprawdę? Niech ktoś mi powie, że to się jednak nie dzieje, proszę Was. 

 

Czy tak się zachowuje dorosły człowiek i ''zbawca ludzkości''? - obraziłem się na Ciebie, bo powiedziałeś coś nieprzychylnego na mnie, więc nawrzucam Ci, że jesteś złym człowiekiem, a tak w ogóle to umrzesz niedługo, a po śmierci zostaniesz potępiony.

 

Kurwa mać :lol: To tak jak jest Krzysio i Stasio w piaskownicy. Krzysio się pokłóci ze Stasiem, więc teraz wygarnie mu: a ty mas bzytkie zabafki!!! A tfoja mama jest gruba!!!! 

 

Skoro ten Pan nie ma nic do Marka i jest taki oświecony, niech po prostu ODPOWIE na te słowa wprost - nie jestem otyły tylko mi zostało po wielu latach treningów, nie jestem alkoholikiem, nie piję wcale/mało/rzadko, nie wiem skąd się to panu wzięło, dziękuję za uwagę, do widzenia. I tyle, żyje się dalej. A tutaj powstała jakaś krucjata przeciwko Markowi. Już jeden tak samo głosi, że - zacytuję mój ulubiony fragment - ,,nie interesuje mnie Pan wcale'' - a co się w praktyce dzieje, wszyscy wiedzą. Nawet tą wypowiedź czyta, pozdrawiam słonecznie. :) 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CalvinCandie Temat o Panu Popko pociągnę, z dwóch powodów. Po pierwsze, wielokrotnie nakłamał na mój temat. Po drugie, i to jest znacznie ważniejsze, jest oszustem i nie tylko nie uzdrawia, ale i stosuje coś, co można nazwać czarną magią - świadomie. I teraz wyobraź sobie człowieka z rakiem, który ma kilka miesięcy życia, i poświęci je na Pana Popko, który i owszem, opłatę za kursy i machanie wahadełkiem weźmie, ale czy coś pomoże? Bardzo wątpię.

 

Ilu ludzi tak załatwił? Sam mówi o 20 tysiącach rocznie, co jest skrajnie nierealne, a nikt z jego fanów tego nie widzi. Zgroza.

 

 

22 minuty temu, Eredin napisał:

 

 

Obaj Panowie mają gigantyczne ego, i nienawidzą że choćby draśnięcie tegoż ego. Obaj stosują (jeden świadomie, drugi raczej nieświadomie) negatywną sugestię, czyli czarną magię. Sławek mi powtarzał że jestem sraluchem i zerem, nigdy nie napiszę książki (a jak napiszę to mi pogratuluje), że mam obrzydliwy głos, że mlaskam, że jestem kompletnie do niczego. Było to powtarzane latami - by mocno we mnie "weszło", czyli żeby sugestia się zainstalowała w podświadomości. Traf chciał, że ja wiedziałem jak to działa, więc się nie udało. Książki kupują coraz chętniej (żyję z tego), na YT jak widać fanów coraz więcej, można śmiało uznać że mi się udało - a się dopiero rozwijam i uczę mówić.

 

Dlatego Sławek tak nachalnie, dzień po dniu mnie hejtował - by sugestia "weszła" i żebym w jego treści uwierzył. Dokładnie to samo robi Popko, tylko że on uderza w inne rejony lęków i pragnień. Są sugestie że nigdy nie wyzdrowieję, że szybko umrę, że moje centra i coś tam (nigdy nie rozumiałem jego teorii) jest u mnie zniszczone, że będę krótko żył, oraz powtarzane wielokrotnie że po śmierci nie będę uratowany czy zbawiony, wiadomo o co chodzi.

 

Zasiać w człowieku strach, zwątpienie w siły Boskie które każdy ma - to jest metoda czarnej magii. Żyć zgodnie z cudzymi sugestiami o sobie - kiedy te sugestie są skrajnie złe i podłe, nie oddają prawdziwych możliwości człowieka. No ale u mnie nie zadziałało - ciekawe dlaczego? Im więcej mi źle życzą, tym lepiej mi się wiedzie. Może coś o tym nagram dziś?

 

Fanka Pana Popko w czarnomagicznej akcji, której jest nieświadoma:

 

Dorota Bartczak4 godziny temuWyróżniony komentarz
0 subscribers
Tak, krytykuj dalej , nie dosc malo to jeszcze fanow krytykujesz. Sciagasz na siebie wszystkie przeklenstwa i nigdy nie wyzdrowiejesz. Na jakim poziomie jestes aby sie wypowiadac w tym temacie. Zioniesz zloscia i nienawiscia i nie potrafisz WYBACZAC
 
Gdybym uwierzył tej Pani w jej słowa, byłoby po mnie, załamałbym się. Krótka piłka - mam zamknąć mordę o Panu Popko, albo przekleństwa i choroba.
 
Ale wiecie co? Moja choroba, zdrowie, sukcesy, powodzenie i żywot pośmiertny nie zależą od Popko, Sławka, wszystkich czarnych, fioletowych, żółtych i pomarańczowych magów tego świata razem wziętych. Zależą od Boga, i to on zadecyduje, a nie rozhisteryzowany szarlatan, bo ktoś wskazał mu nadwagę.
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Zasiać w człowieku strach, zwątpienie w siły Boskie które każdy ma - to jest metoda czarnej magii. Żyć zgodnie z cudzymi sugestiami o sobie - kiedy te sugestie są skrajnie złe i podłe, nie oddają prawdziwych możliwości człowieka. 

 

Czyli jak znana wszystkim pewna organizacja, która ma z tego wielki zysk. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wszystko musi mi przynosić tylko zyski i fanów? Są rzeczy które przynoszą konflikty, ale także i wewnętrzne zadowolenie. Ja może będę miał stresy, ale może ktoś w końcowej fazie raka nie odwiedzi tego Pana, tylko kogoś kto skromnie i cicho pracuje z wynikami. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.