Skocz do zawartości

Pan Zbigniew Popko o Marku Kotońskim


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego zestawu kłamstw, oszczerstw, zmieniania sensu tego co powiedziałem nie widziałem nawet w wykonaniu Sławka. To jest wręcz niewiarygodne, że człowiek uważający się za zbawcę ludzkości podskakuje jak małpka po mojej audycji.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i nie obejrzałem jego wywodów do końca. Jak na światłego człowieka to emanuje duża dawką negatywnej energii, a to raczej kiepski wyznacznik jeżeli ktoś kreuje się na zbawcę ludzkości. Ktoś taki nie stosował by takich zagrywek.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej Marek się wspina i im więcej ma oglądających, a właściwie słuchających, to tym częściej i na większej bazie vqrvu różni nieudacznicy będą usiłowali pomniejszyć jego przekaz i dorobek.

 

Niebyt odkrywcze, ale takich słabków, (bez)popków i innych podobnych zżera ta cecha małych człowieczków od zarania ...

Edytowane przez Endeg
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten filmik i jeszcze paru ezoteryków i aż się zdziwiłem skąd na świecie tyle spierdolin. Cóż, wolność słowa ma swoją cenę - każdy może gadać takie głupoty aż uszy więdną.
@Stulejman Wspaniały czy nie zauważyłeś, że skoro mamy na świecie tysiące korporacji religijnych z systemami (które wzajemnie się wykluczają, więc na logikę co najwyżej jedna może mieć rację) to tak samo jest z ezoteryką? dziwię się, że nie zbzikowałeś w takim towarzystwie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komć starszej Pani, co mnie hejtowała u mnie aż jej dałem shadow bana, bo się głupot już jej nie dało czytać:

 

ojjj, b. samcy to już jest ciemna istota, już przeszedł na stronę zła i niszczycielską ma siłę na innych, sprawdziłam go, jest beznadziejny, blokować tylko i nie oglądać, zero tam człowieczeństwa, on prowokuje ijest pokancerowany psychicznie i fizycznie, nie będzie miał ani kobiety ani dzieci, prowokuje specjalnie!!! on już ciągnie eneegię, tam nawet nie da się pisac, bo to nie bedzie miało końca, nie wytłumaczysz nic, nic, ja go sprawdziłam na skalach raz dwa!!, sam syf, jak tam napisałam prawdę o tym, ze ma bakterie jelitowe i by się zastanowił co robi- to mnie zaczął wyzywać--a wiecie dlaczego??? BO TO JUŻ JEST WOJNA MIĘDZY ŚWIATŁEM A CIEMNOŚCIĄ, im jaśniejsza osoba tym większy atak z jego strony to jest typowe działanie cienia Zbysiu:))) ależ Ty jesteś przecież przystojny, masz piękne oczy i wszystko-to co ten dzieciak gada to jest nieprawda i działa tak tylko dlatego, że już jest po stronie cienia i oni znajdą cokolwiek co im się nie podoba, a z reguły- wszystko, choćby było najpiękniejsze, najcudowniejsze i powszechnie uznane za cudo- to tym bardziej dla nich ohydniejsze
POPKO TV 
 
Nie pomyślałem o tym, ale już go zablokowałem... Dzięki...
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJEZUNIU DIABEŁ!!!!!!!!!! UCIEKOJTA, DIABEŁ IDZIE!!!!!!!!!!!!!!!! ANTYCHRYST PODBIJA ŚWIAT I NISZCZY KOBIETY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ja pierdolę... :lol:

 

Fanatyzm niektórych osób jest porażający (np. ten komentarz powyżej). O kurwa, mój talerz z jedzeniem wysyła do mnie fale informujące o tym, że Marek jest wcieleniem diabła, a fotel na którym siedzę przekazuje mi telepatycznie, że jego prawa ręka @Mosze Red tak naprawdę nie wyjechał służbowo lecz pojechał do odlewni aby wybrać nowy kocioł służący do gotowania niewiernych. TO SIĘ JUŻ ZACZĘŁO.

 

Boże :lol: 

 

A teraz zupełnie serio, nie spotkałem Marka nigdy na żywo (a szkoda, chciałbym uścisnąć dłoń naszemu mistrzowi stulejki), ale jeśli ktoś sądzi, że to zły człowiek, to ma troszkę... powiedzmy, że nie do końca jasne postrzeganie rzeczywistości, co by nie używać zbyt dużo słów rodem z rynsztoka. ;) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nagrałem materiał video 25 minut z pieca - jak go czyszczę. Wklejać pod jakąś audycję czy nie? Wyglądam koszmarnie.

 

No ale piec i płomienie w nim, Brajanek też przyszedł - skojarzenia z Szatanem i piekłem oczywiste. PRZYPADEK? 

 

WvCwZG0.jpg

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem audycję i program zgrywa to z video z kotłowni.

 

Co do Pana Popko, ciekawy komentarz chyba jego fana:

 

Marcin SKG5 godzin temu
0 subscribers
Panie Zbyszku wypadało by mu pomóc. Chłop zachwala jedzenie w McDonalds mając IBS tragedia

 

 

Tyle razy mówiłem, że po śmieciowym żarciu nie mam parcia na kibel, a oni jak mantrę powtarzają że ja to pochwalam i zachwalam. Jeśli Bóg wybrał takich bęcwałów do zbawienia ludzkości, to ja stąd spierdalam już teraz. Nie chcę żyć w świecie, gdzie takie indywidua będą rządziły światem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Pan Zbigniew Popko o Marku Kotońskim
Godzinę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Tyle razy mówiłem, że po śmieciowym żarciu nie mam parcia na kibel, a oni jak mantrę powtarzają że ja to pochwalam i zachwalam. Jeśli Bóg wybrał takich bęcwałów do zbawienia ludzkości, to ja stąd spierdalam już teraz. Nie chcę żyć w świecie, gdzie takie indywidua będą rządziły światem.

 

Marek, ich nie wolno się bać. Ich trzeba wzorem Starszych Braci w Wierze po prostu wykorzystać :>

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Popko to jakiś dziwak i robi nudny content - nagrywa jakieś śmieszne analizy i rzekomo leczy tysiące ludzi rocznie. Ja jestem ciekawy czy on tak gada na serio czy kłamie. Niby taki zbawca ludzkości i wielki ezoteryk a ledwo go 3 tysiące ludzi z hakiem ogląda. Jakby był tak super uduchowiony to raczej więcej "uczniów" by miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie że jak w imieniu MAREK KOTOŃSKI poprzestawiamy kilka liter, kilka usuniemy a kilka dodamy to wyjdzie słowo SZATAN?

 

A tak na poważnie, ja bym się zastanowił czy jest sens w ogóle  wchodzić w polemikę z tym Panem i jemu podobnym? Sława Marka rośnie, więc hejterów będzie pojawiać się coraz więcej.

Nim się obejrzysz @Stulejman Wspaniały będziesz poświęcał pół dnia na odpowiadanie pacanom oświeconym innaczej, których będzie coraz więcej.

 

Jeżeli przyjmiemy założenie że ilość hejterów rośnie liniowo wraz ze wzrostem ilości osób do których dotarły Twoje materiały to nie będziesz w stanie z nimi wszystkimi walczyć. Szkoda energii.

 

Jakość obroni się sama.

Edytowane przez Nomorepanic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie pierwszy raz się z tym panem zetknąłem i choć szaleństwo jedno ma imię, każdy przypadek jest jednak kolorowy w inny sposób. Nie żebym się nabijał w kułak z takich ludzi, tylko coś mi nie pasuje w powiedzeniu, że jeśli Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera. A ja myślę że to może być nagroda, choć we współczesnym świecie już nawet szaleńcom mniej radośnie się żyje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak, że Pan Popko przyjął taką linię walki - że on nie walczy ze mną, tylko walczy o prawdę którą on reprezentuje, i jeśli ja atakuję jego, to atakuję prawdę. Dochodzą też elementy walki o ludzkość, co zaczyna być coraz bardziej wariackie:

 

Dokładnie... Rzecz w tym, że gra toczy się na poziomach i o takie sprawy, których Pan jeszcze nie odczuwa. Jak odczuje, a kiedyś by musiało sie to stać, wtedy będzie się musiał Pan odpowiedziec po jednej ze stron, czyli za swoją własną, za tą, która się po jednej ze stron opowie... Pójdzie więc Pan za sobą w tym kierunku, w ktorym zmierzają i inni, a czym się to zakończy, sam Pan zobaczy. Skoro był Pan u mnie na warsztatach i wciąż nie widzi, nie słyszy i pisze ani z Bogiem nie rozmawia, to nie wiem, co się stało, że nie zdaje sobie Pan sprawy z tego, że toczy się wojna o przetrwanie gatunku ludzkiego. Tu jest tylko badanie przeciwnika. Piekło dopiero się rozpęta...

 

 

To co jeszcze zauważyłem, to gra śmiercią - do mnie piszą że po śmierci zobaczę co nabroiłem, a Pan Popko mówi że po śmierci docenią jego fanów wielcy ludzie. Czyli wystarczy wierzyć w Pana Popko i walczyć o prawdę w jego wykonaniu, by po śmierci zdobyć wysoką pozycję społeczną. Całkiem sprytne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.