Skocz do zawartości

Ruszmy zadki do powitań nowych użytkowników!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Hej!

Jestem nowy na forum od wczoraj.

Dzięki za powitanie. To jest moje pierwsze forum na którym się zarejestrowałem słucham Marka na YT. 

Poczytałem o tych wszystkich rodzajach troli bo nie wiedziałem o co kaman z tymi trolami :)

Teraz już wiem. Trzeba się zastanowić zanim się coś napisze. Na fora wchodzę najczęściej jak coś mi się w samochodzie zepsuje żeby się dowiedzieć jak naprawić. 

Widzę, że tutaj jest porządek wszystko poukładane i ok to jest super.

Uśmiałem się bardzo bo Marek często mówi, że jego angielski nie jest za dobry a tu połowa jego forum po angielsku 

Notify me of replies, Pasted as rich text.   Paste as plain text instead, 

drag files here to attach or choose files no i daty i inne rzeczy

 

Dla kogoś kto nie chodzi po forach jak ja to trochę muszę potłumaczyć sobie. haha jak by było po polsku było by dla niektórych łatwiej na początku. Z drugiej strony zawsze coś nowego wpadnie do głowy .

 

Ale w sumie to zajebiście, że to forum jest i bardzo się cieszę, że mogłem dołączyć.

Jeszcze raz dzięki za powitanie.

 

 

Przepraszam przepraszam - znalazłem. W lewym dolnym rogu można przełączyć język z ang na PL.

Już mam wszystko po Naszemu. super

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.