Skocz do zawartości

Rosyjscy szpiedzy w Polsce


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/oficer-wojska-polskiego-zatrzymany-za-szpiegostwo-na-rzecz-rosji/vde9d

 

Ogolnie mam dystans do tego co pisza na Onet i Wp ale to mnie zainteresowala.Ciekawe czy w Polsce na najwyzszych szczeblach wladzy mamy rosyjskich agentow? Wiadomo agenci z Rosji sa najlesi na swiecie moze dlatego ciezko ich u nas wykryc...Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem kiedys o rosyksjich sziegach,podobno jest w nich najwiekszy odsetek ludzi o zdolnosciach parapsychicznych.Wiele razy sie spotykalem ze stwierdzeniem ze ruski potrafia zajebiscie zakrecic i zmanipulowac...Ciekawe skad to sie bierze ze sa dobrzy w te klocki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teatrzyk dla bydła musi trwać.wojne o Polske toczyła i rosja i anglia i usa.stare komuchy służby itd to rosja.paru nowych rodzynków np Sikorski to anglia.paru to przechrzty na usa albo ue.wystarczy popatrzec na ich dokonania a już mamy ich sponsorów.wkońcu wiadomo nie od dziś ze naszego papieża na stołku posadziło cia.oraz częsc solidarnosci było opłacane przez cia.


żeby nie było ze pierdole bo temat jest rozległy.tutaj macie o cia.papieżach.solidarności i kto za kim był kto kogo sponsorował i jak ogromna gra to była.o ukraine market z zabawkami do prywatyzacji dzis taka sama zbawa sie toczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/oficer-wojska-polskiego-zatrzymany-za-szpiegostwo-na-rzecz-rosji/vde9d

 

Ogolnie mam dystans do tego co pisza na Onet i Wp ale to mnie zainteresowala.Ciekawe czy w Polsce na najwyzszych szczeblach wladzy mamy rosyjskich agentow? Wiadomo agenci z Rosji sa najlesi na swiecie moze dlatego ciezko ich u nas wykryc...Co o tym sadzicie?

 

Patrz stare, rozwiązane WSI i ich siatki postsowieckich powiązań.

 

Dawniej, w II RP, szczególnie w latach 20-tych - Ludowy Komisariat Spraw Zagranicznych, Międzynarodówka Komunistyczna (Komintern), agendy OGPU, Komunistyczna Partia Polski (KPP) do której jak ustaliłem należał mój dziadek w latach 1934-1938, połpredstwa (przedstawicielstwa dyplomatyczne) i torgpredstwa (przedstawicielstwa handlowe) - to kanały informacyjne o sytuacji w Polsce dla Biura Poltycznego WKP (b ) w Moskwie.

 

Ruch komunistyczny w przedwojennej Polsce nie cieszył się jakimś szczególnym poparciem. Raczej ukrytą lub jawną wręcz wrogością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. Są na świecie dwie nacje powszechnie nie lubiane jako mniejszość: cyganie i żydzi. W każdym kraju są mniej więcej tak samo nie lubiani. Może więc to z nimi jest coś nie tak?

 

Bo Żydzi to w swej masie element absolutnie nie ulegający żadnej asymilacji i nieliczne wyjątki (Leopold Tyrmand, którego twórczość akurat wysoko cenię) tylko potwierdzają tę regułę. Tak było jest i będzie. Całą resztę ludzkości, która nie żyje według talmudycznych dogmatów traktują jak bydło (goje). I dążą do bezwzględnej kontroli nad kulą ziemską.

 

A Cyganie? Cóż, tutaj nawet nie ma co komentować. Jacy są każdy widzi. Istna zaraza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent a zgadzasz sie ze stiwerdzeniem ze ruscy agenci to mistrzowie grt psychologczne? Czytalem kiedys o Mossadzie ze niby zajebisty ale mnostwo wpadek...KGB tez na pewno mialo jakies ale ogolnie byli mocni i nadal sa (FSB) Tylko nie wiem jaki jest/byl uklad sil w tym zakresie na swiecie.Wiem tylko ze Ruscy agenci byli nie d zajebania..Jak juz pisalem wczesniej w Rosji zyje najwiecej ludzi o zdolnosciach parapsychicznych to tez ma jakis wplyw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Nie jestem aż takim znawcą KGB. Jedno co mogę stwierdzić - nasz kontrwywiad wojskowy przybudówka GRU, przekształcony później w WSI, odnosił w latach 1943-1991 (potem w okresie 1991-2006 również) raz za razem spektakularne porażki na polu dywersji czy nawet zwykłej analizy operacyjnej w innych krajach NATO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie szukać agentów? Trzeba odpowiedzieć na to pytanie patrząc na efekty:

Kto podpisał bardzo finansowo niekorzystną umowę na  dostawę gazu z Rosji?

A kto robi laskę Amerykanom?

Kto zwalnia z podatków obce markety?

Ko zrobił z Polaków tanią siłę roboczą?

 

A tu link do wywiadu na temat służb w "Państwie Które Praktycznie Nie Istnieje":

 

http://wpolityce.pl/polityka/218313-gadowski-w-sluzbach-na-najwyzszych-pietrach-wladzy-znajduja-sie-rosyjskie-krety-nasz-wywiad

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa,tutaj trzeba zaczac od poczatku tego balaganu ktory mamy

czyli tworcow komunizmu marks engels,no i lenin dwoch ostatnich to zydzi  /choc wypadaloby od momentu kiedy zydzi pojawili sie w polsce/

jak i 80%pierwszego bolszewickiego rzadu,co sam putin przyznal,spora nadreprezentacja w rzadzie nowego socjalistycznego ladu...przypadek?

kto finansowal czerwona rewolucje w rosji....kazdy moze to sprawdzic

a wracajac do naszego podworka,sowiety instalowly nam  swoja agenture juz w czasie wojny,zwalczali polskie podziemie

i po wojnie zaczela sie rzez wszystkich ktorzy w jakikolwiek sposob mogli stanowic zagrozenie nowego porzadku a jeszcze ocaleli

ub ok 40%stanowili zydzi z czego 70 %stanowisk kierowniczych bylo przez nich obsadzonych,to samo sady prokuratury itd

rzezi szefowal berman tez zyd,podlegal besposrednio tylko berii no i oczywiscie beria to tez zyd

tak wiec mamy zainstalowanych od lat mase sowiecko zydowskich agentow dzis noszacych polskie nazwiska majacych polska historie,baaa udajacych katolikow

stalin bardzo chetnie uzywal zydow przeciw polsce bo oni walczyli niszczyli polske z przekonania i nienawisci do kraju ktory przez wieki dawal im schronienie ,gdzie wszedzie ich wypedzano,no i mamy efektytolerancji naszych krolow

wystarczy poczytac GW ówno prawde michnika wel szechter ,lub urbana wel urbach,wiekszosc tvn itd..

to juz nie jest polska to poczatki wymarzonej przez zydow judeopoloni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Assasyn zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.