Skocz do zawartości

Zaszalałem


Grzenio

Rekomendowane odpowiedzi

6-censored_zps8xhngd6p.jpg

8-censored_zpsleta6hql.jpg

 

 

Poprzednie 911 turbo sprzedałem. Mówili, że po tym Turbo S już nic nie będzie takie samo. Nawet seks. Jazda tą zabawką jest lepsza niż jebanie. Mieli kurwa racje.

 

 

 

Edytowane przez Grzenio
  • Like 26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KevinMitnick Pisałem kiedyś: Dla mnie zawsze 911 to było auto dla pedofilii z małymi wackami. Ale jak się 10 lat temu przejechałem (zostałem prawie siłą zmuszony) to stwierdziłem, że coś w tym aucie jest. Od tego czasu zaczęli mi się mali chłopcy podobać i wacek mi się zdecydowanie zmniejszył :D . W dniu jak jechałem po niego (jechałem w tamtą stronę) zabrali mi PJ - zrobiłem tylko 1000 km - tyle dałem rade. :D No zabawka jest nieprzeciętna. Teraz karę odbywam na Teneryfie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grzenio napisał:

6-censored_zps8xhngd6p.jpg

8-censored_zpsleta6hql.jpg

 

 

Poprzednie 911 turbo sprzedałem. Mówili, że po tym Turbo S już nic nie będzie takie samo. Nawet seks. Jazda tą zabawką jest lepsza niż jebanie. Mieli kurwa racje.

 

 

 

Fajne autko, tylko gdzie tym w PL jeździć?

Na normalnej drodze da się zrobić z 50km slalomem między "weekendowymi kierowcami" i z tyłu będzie na ogonie Vectra z video rejestratorem :(

No chyba, że załatwisz sobie immunitet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Qaikwow napisał:

Kobiety i tak nie rozróżniają zwykłego 911 od turbo :)

 

Z furami jeszcze jako tako ale jeśli chodzi o motocykle to niczego nie kumają . Ja mam chińczyka Romet Soft Chopper 125cm za niebotyczne 4000zł  a laski wypinają dupki jakbym harleyem jechał :) Aaa zapomniałem, pewnie dostrzegają moją osobowość i głębię charakteru pod kaskiem.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Brat Jan napisał:

 jak Ci się ten motorek sprawuje?

 

Teraz stoi i tęskni. Przez 3 lata zrobiłem na nim niecałe 10tkm i śmigał bez problemów, fakt że sam przy nim wszystko robię, olej sam wymieniam ,reguluję zawory. Z najważniejszych rzeczy to od początku wymieniłem świecę z byle jakiej chinskiej na ngk i zębatkę z przodu na 17, nie jestem za ciężki więc na tej 17 się nie męczy a biegi stały się dłuższe przez to.

Moto to super sprawa ale chyba jednak nie w naszym klimacie, może ciuchy mam za słabe bo poniżej 10 st już pizga konkretnie. Docelowo kupowałem go do turystyki i chyba jednak pójdę w kierunku caddy/berlingo lub kombi przerobione lekko na sypialkę żeby mieć zawsze dom ze sobą. Jak mnie kilka razy bardzo konkretnie zlało i wypizgało w trasie to zacząłem bardziej doceniać jazdę w budce. :)  Minusem w 125 jest też to że jak nie masz prawka A to tylko po Polsce można śmigać. 

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.