Skocz do zawartości

Zaszalałem


Grzenio

Rekomendowane odpowiedzi

heh.. wiadomo było, że w Polsce MUSISZ być biednym nieudacznikiem, bo inaczej będziesz obiektem drwin. Widać na tym forum również. :D

Czy te zdjęcia są już bardziej wiarygodne? Jedno zrobione tuż po założeniu tablic (do ubezpieczenia) a drugie 500m od domu na stacji benzynowej.


7_997.jpg

sb_997_1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seba33 Siedzę na Teneryfie do końca kwietnia, ale w maju - masz jak w banku. Ale mogę zrobić zdjęcie BMW na polskich tablach xxx997 na tle wulkanu Teide z napisem braciasamcy. Będzie wiarygodne? Wszystkie auta mam z numerami 997, bo lubię :D

 

Nie.. to jest kurde przedszkole...

Edytowane przez Grzenio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzenio trochę nieładnie się do nas zachowujesz. Skoro chwalisz się publicznie pięknym zakupem, to w dobrym tonie jest pokazać tenże zakup (co za problem fotkę pyknąć telefonem?), a nie pokazywać zdjęcie z salonu. Nasza prośba nie ma na celu ośmieszanie Ciebie, czy uważanie Cię za nieudacznika, ale sprawdzenie czy nie kłamiesz - bo tu na forum było już kilku takich, co chwaliło się co oni nie mogą, a jak przychodziło co do czego to znikali z forum.

 

Tylko i wyłącznie o to chodziło. I nie mieszaj w to polskiej mentalności, bo zazdrość masz w każdym państwie na ziemi, tej ziemi.

 

Jedni reagują na słowa o pieniądzach kwileniem z zachwytu i podlizywaniem się, a drudzy wiedzą że może to być nieprawda, dlatego poprosiliśmy Cię o uwiarygodnienie. Zrobiłeś to, dziękuję za to od siebie i tyle. Bo mam troszkę wrażenie, jakbyśmy mieli Cię traktować jak kogoś wręcz z nieba, komu trzeba natychmiast ufać - a na zaufanie i szacunek trzeba sobie zasłużyć. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzenio nie zazdroszcze nikomu nic. Zresztą samochody to nie moja bajka. Jak napisał Szef chwalić można się wszystkim, zwłaszcza jak się jest anonimowym.  Nie mieszaj w to polskiej mentalności, bo ludzie tacy są na całym świecie. Jesteś Bratem jak wszyscy tutaj dlatego ciesze sie że się Tobie udało. Nie czuję się obrażony i sądzę, że jest już ok. Przyjemnej jazdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Grzenio napisał:

@seba33 Siedzę na Teneryfie do końca kwietnia, ale w maju - masz jak w banku. Ale mogę zrobić zdjęcie BMW na polskich tablach xxx997 na tle wulkanu Teide z napisem braciasamcy. Będzie wiarygodne? Wszystkie auta mam z numerami 997, bo lubię :D

 

Jaka Beemka?

Chętnie obejrzę.

Można by zrobić album w dziale auta, gdyby kto chciał również pochwalić się czym jeździ, fotki w ciekawej scenerii z napisem "braciasamcy" w środku za szybą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan ja myślę, że główny guru mógłby zrobić naklejki z logo forum do naklejenia na zderzak. Do kupienia za przysłowie 10 PLN. Szło by na rozwój forum. Na utrzymanie serwisu itp. Takie 6 cm. Dyskretne. Samodzielne użycie bez zgody to naruszenie praw autorskich czyli kryminał. Jakiś pomysł dla @Stulejman Wspaniały jest. Ciekawe co on na to.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Grzenio napisał:

@Brat Jan ja myślę, że główny guru mógłby zrobić naklejki z logo forum do naklejenia na zderzak. Do kupienia za przysłowie 10 PLN. Szło by na rozwój forum. Na utrzymanie serwisu itp. Takie 6 cm. Dyskretne. Samodzielne użycie bez zgody to naruszenie praw autorskich czyli kryminał. Jakiś pomysł dla @Stulejman Wspaniały jest. Ciekawe co on na to.

Miały być już kiedyś koszulki i kurde zmarło..., Marek zrób coś w tym kierunku.

A dyskretna naklejka z samym logo nie wielu ludziom cokolwiek powie, może być wersja z samym logo jak i z www Bracia Samcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, radeq napisał:

 

Lepiej naklejać ludziom na szybę "karną stuleję" za bycie rycerzem :D

To nie ma być dla ludzi tylko dla nas, dla rycerzyków pluszowe mieczyki na antenki i przyklejane tatuaże z imieniem "ksienżniczki"

Edytowane przez kryss
poprawka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.