Skocz do zawartości

Zaszalałem


Grzenio

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Brat Jan napisał:

@jaro670 i jak Ci się ten motorek sprawuje?

Wyszły nowe modele Junaka i się zastanawiam między takim 2 letnim "chińczykiem" a markową japońską starszą używką.

 

To drugie bierz, nawet 20letnie... silnik Vka na gaznikach... oj chce sie wiosny...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan brałbym japońca osobiście. Kolega ma już 5 albo 6 lat Yamahę Virago 250 i naprawdę bezproblemowy sprzęcik, sam będę kiedyś celował prawdopodobnie w Virago 535 albo już 750, ale to jeszcze nie dziś, jeszcze nie jutro. 

Ja osobiście jestem takim człowiekiem, że wolałbym 10 letnie BMW czy Mercedesa niż nowego np. Fiata, analogicznie z motocyklami, no ale to tylko MOJE osobiste podejście. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne te ludzie, zamiast fabię z LPG kupić tanio wygodnie jeździć to się w głowach poprzewracało :> A na poważnie, możesz walnąć zdjęcie tej fury i napis braciasamcy.pl np. na kartce? Bo kiedyś był u nas ktoś, chyba The Man, który też cuda opowiadał (górole mawiają że multi Ryśka, kto wie) a jak przyszło do płacenia to się zawinął. Pytam z ciekawości, bo auto zdjęcie tylko w salonie to każdy może zrobić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł, bo naszły mnie podobne myśli. Jeśli to rzeczywiście Twoja furka to zrób tak jak pisze Mistrz. Dużo pracy nie ma, a rozwieje wszelkie wątpliwości. Jeśli jest tak jak mówisz to chylę czoła i gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Dziwne te ludzie, zamiast fabię z LPG kupić tanio wygodnie jeździć to się w głowach poprzewracało :> A na poważnie, możesz walnąć zdjęcie tej fury i napis braciasamcy.pl np. na kartce? 

 

Czyli "zmienię Porsche na gorsze"?

I do tego obok kartki stronę tytułową "Gazety Wybiórrczej" z dzisiejszą datą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzenio, doświadczenie uczy, że na pierwszą randkę trzeba podjechać zdezelowaną Fabią w gazie w powyciąganym i spranym swetrze we wzór jelonków i rombów. Na drugą dopiero podjeżdżasz "prosiakiem" w koszuli i gangu od TM.

Tylko ogumienie dobre dobierz, bo będzie wtedy moooookro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A garnitur to czasem nie ów granatowy Phoenix od Tomasza Millera ?

Nawet coś mnie korciło by się wybrać do Warszawy na jego oficjalną prezentację (jako sknera bym pewnie chętnie przymierzył ale nie kupił, kupuje to się po przecenie ... ;) ) ale to jakoś

chyba na początku listopada było. A jesienią i zimą to ja 'małomobilny' się robię i 'się mi nie chce tak jak powinno się chcieć'.

Ale jak coś będzie znowu prezentowane w Pałacu Lubomirskich na wiosnę od TM to wsiądę w PKP i zajadę. Przy okazji przyjaciół w Wawie odwiedzę.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzenio, eeetam, obaj znamy niejedną panią, która gustuje w naszej urodzie kryminalistów (o gołębich sercach :))

Swoją drogą, nie wiem dlaczego Ci Lambo nie przypadło do gustu. Wypierd "jak ta lala" ma. W sumie niby ślimak, ale jednak... inna bajka.

 

@Subiektywny wpadaj do Las Sosnas zamiast do Wawki. Klimat sklepu TM na Podgórnej nie do podrobienia. Zwłaszcza, że na parterze ma świetną karmę dla kotów w postaci Whiskas ;)) A po tym się łatwiej koszule (roz)wybiera :D Fakt, że z KRK dojazd taki se, ale przemęcz się. A i o Wrocław możesz zahaczyć po drodze ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzenio  to jak z tym zdjęciem? Ładujesz porządne foto i razem z Braćmi opijamy Twój sukces czy tym samym pokazujesz, że każdy anonimowo może wrzucić byle jakie zdjęcie i szpanować co to ja nie jestem?

Edytowane przez seba33
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzenio napisał:

@seba33 Ja nie piję od 10 lat. :P

 

 

Nie Ty będziesz pił :P

 

Ech drodzy Bracia zamieniłem swój apartament na południu Polski na willę z basenem na Majorce. Woda niestety była zbyt chlorowana i nakazałem służbie wymianę. Potrwa to pewnie dzień dwa, ale już niedługo będę się w nim kąpał z moją hiszpańską narzeczoną. Domek nie kosztował dużo - ot 3 miliony Euro, ale czasem trzeba zaszaleć. Zresztą moja kobieta powiedziała mi, że jestem taki wrażliwy i uczuciowy że nie można mnie nie kochać. Znajomi mówili, że wchodząc do swojej hawiry można doznać lepszego orgazmu niż podczas seksu. Chyba mieli rację.

willa-z-basenem-lt3.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem nowe autko, wiecie że lubię wygodę, więc stanęło na maybachu, po co mi droższe auto? LPG wstawiłem i śmigam za półdarmo. Tam siedzi moja sekretarka a ja jak widzicie za słupkiem jestem skryty. Oto poważny dowód mojego zakupu:

 

2009-maybach-landaulet_800x0w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.