Skocz do zawartości

Z jaką kobietą na poważnie?


Rekomendowane odpowiedzi

On 05/02/2017 at 11:58 PM, zuckerfrei said:

@Kleofaszdefiniuj normalność? Kurcze ja raz zalowcialem się w dziewczynie jak to się mówiło z dobrego domu, wszytko super, najlepsze LO w moim mieście itd itd. A chlała jak pojebana, z 8 lat temu jak miałem FB ogladalem jej profil zdjęcia z domu i osobne zdjęcie na sam barek z alko..... Patrzylem na to z wielkim.... No właśnie  sam się domysl.... Zero pracy na sobą przecież alko jest spoko - można kupić w sklepie!

Wtedy normalność to dla mnie dziewczyna zadbana, dobrze wychowana, umiejąca się zachować w towarzystwie, mająca jakieś hobby, wierna facetowi, ceniąca wartości rodzinne i po prostu dobra. Życie zweryfikowało mój arechetyp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kleofas napisał:

Wtedy normalność to dla mnie dziewczyna zadbana, dobrze wychowana, umiejąca się zachować w towarzystwie, mająca jakieś hobby, wierna facetowi, ceniąca wartości rodzinne i po prostu dobra. Życie zweryfikowało mój arechetyp.

To taki standardowy archetyp, dodałbym jeszcze skromność i nie szczucie cycem na lewo i prawo. Tak wiem, jestem strasznie wymagający;)

Możesz napisać co się zmieniło w Twoim archetypie? Podejrzewam, że żadna nie spełniała tego jakże skomplikowanego i trudnego do osiągnięcia dla człowieka zestawu cech:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5.02.2017 at 4:17 PM, radeq said:

W bibliotece bym proponował ;)

 

1. Tez bym to sugerowal.

Szanse sa duzo wieksze niz w nocnym klubie.

 

2. Opowiem wam pewien fakt.

Krecilem lata temu z bibliotekarka.

Pozniej, sporo pozniej, opowiedziala ze gdy wszedl do biblioteki gosc w JEJ seksualnym typie - zdazyl ją do polowy rozebrac miedzy regałami.

Dalej pojsc za ciosem sie nie dalo bo przyszli czytelnicy.

AWALT!!!

 

PS:

To nie wymyslona na potrzeby chwili legenda.

Tak bylo, kto nie chce niech nie wierzy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.