Skocz do zawartości

Wpadka, nadchodzące dziecko, rozstanie


Gianto

Rekomendowane odpowiedzi

@Gianto, jesteś dla niej nikim jako mężczyzna.

Módl się, by to nie było twoje dziecko. Ważne,

że robisz ten test. Ale wiele przed tobą z tą osobą,

jeśli los nie uśmiechnie się do ciebie.

Osobiście chyba dam sobie szlaban na szpary.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, zdaje sobie sprawę, że kompletnie się ze mną nie liczy, szacunku drugi raz nie zbudujesz. Mimo wszystko czegoś się nauczyłem i w życiu codziennym nie pozwalam sobie na take traktowanie.

 

Przyjdą wyniki, wtedy podejmiemy kolejne kroki. Na pewno skończy się granie potulnego misia.

 

P.S modlę się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gianto to teraz trzymamy wszyscy kciuki!

Dzisiaj pewnie wszystkiego się dowiemy, ale jak okaże się tak jak każdy podejrzewa, czyli, że dziecko nie jest Twoje, to mimo wszystko nie podejmuj gwałtownych działań, nie dzwoń do matki, chwilkę się wstrzymaj to załatwisz ją koncertowo! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gianto Nie mów, że Ci przykro, że błąd itd. Masz potomka, Twoje geny, zapoczątkowałeś nowe życie. Już tego nie da się zmienić, więc gratuluję Ci syna. Jeszcze go polubisz.

 

Fakt, że okoliczności trochę pojebane, ale cóż... Różnie bywa, życzę powodzenia.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od rana co chwilę zaglądałem do tego wątku czekając na info :)

 

Nie ma Ci co być przykro, nie ma się co dołować. Masz syna!

Teraz najważniejsze żebyś wcielił w życie rady doświadczonych w tych sprawach Braci.

 

Aha...stawiasz wszystkim po szejku proteinowym, bo alkoholu się brzydzimy :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt tym bardziej że po czasie mógłby przelewać te negatywne emocje na dzieciaka a co ono tu winne. 

Szkoda tylko że będzie się musiał chłopak użerać ze zrytą mamuśką. Ale w zamian w gratisie będzie miał spokój od pazernych bab jak usłyszą że ma dziecko.

@Pozytywny mów za siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.