Skocz do zawartości

Kobietopedia cz.2


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jaki charakter miałaby mieć druga część.

Ale może dla młodszych facetów warto aby był wątek prawny - może niekoniecznie paragrafy ale historie i przykłady co może się stać gdy np. wybudujesz dom na działce panny, zamieszkasz u niej, czy choćby ostatni temat - będziesz  wychowywał nie swoje dzieci.

 

Tytuł rozdziału "Ku przestrodze" ;)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dotychczasowe książki hurtem, są świetne i z niecierpliwością czekam na następne. Jaki tytuł następnych? Może mały pstryczek w nos "przyjacielowi" z polibudy: "Kobietopedia 2, czyli jak zarządzać kobiecymi aktywami" lub po prostu "Zarządzanie kobiecymi aktywami"  

Zgadzam się z przedmówcami odnośnie książki dot. matrixa. Warto poruszyć tematy jak nas świat oszukuje, gdzie szukać pasyw energii życiowej. Takie kompendium błędów tj pisał @Normalny o przykładzie z domem na działce panny z komentarzem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Marku i Bracia.

 

Gdyby to było głosowanie to chętnie bym przeczytał Kodeks Samca, o którym Marek już wspominał. 

Mysle, ze warto było by umieścić w jednym miejscu zbiór zasad , przemyslen i tego jak postępować w życiu " nie wsadzaj w żonę przyjaciela swego" itp.

Taki żarcik:) ale na serio... wychowałem się bez ojca i do wielu wniosków muszę dojść samemu i pewnie nie tylko ja. Niektóre wnioski mogą nie być tak oczywiste, dla kogoś kto dorastał i żył bez odpowiednich wzorców.

Co do Kobietopedi, myśle ze temat został już dokładnie wyczerpany, a Kodex był by jej ciekawym uzupełnieniem. 

 

Na koniec dodam prośbę do Marka i myśle ze wielu braci się do niej przyłączy.

Czy mógł byś pomyśleć nad rychłym dodrukowaniem "Wyprawa po samcze runo"?

 

Dziekuje za wasz czas i pozdrawiam

Edytowane przez Lemuel Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.