Skocz do zawartości

Feministka Martyna Równiak w natarciu


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia. Przeglądając Facebooka natrafiłem na pewną młodą feministkę, kształcącą się na panią ginekolog która zaciekle walczy z patriarchatem. Nazywa się Martyna Równiak Edyta. Ostatnio zasłynęła ona tym że prowadziła "strajk studentów" w ramach opozycji (Link do artykułu na ten temat ---> http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/martyna-rowniak-nie-podoba-nam-sie-reforma-ministra-gowina/ws8c42z ). Jednym z przykładów jej walki jest wypisywanie zdań na ścianach budynków. Problem jest w tym że na bazie swojego niedawnego fejmu zdobyła więcej fanów i dalej propagują feministyczną propagandę do tego stopnia że pewne mężczyźni - biali rycerze piszą:

 

" Popieram, mężczyźni są winni kobietom poddaństwo za lata ucisku, jeśli przez 100 lat będą uciskani tak jak były kobiety, to może, może, sprawiedliwości stanie się zadość. Ale najpierw wypadałoby przyznać, że ten ucisk miał miejsce, a większość temu zaprzecza, ale trzeba działać, działać, działać. Trzymam kciuki. "

 

Czytając dalej jej brednie natrafiłem na rozmowę z której wynika że istnieje do zapłodnienia kobiety może dojść bez spermy. (Link do artykułu na ten temat ---> http://www.sciencemag.org/news/2001/07/egg-fertilized-without-sperm ) Oczywiście ta feministka i jej koleżanki są wielce uradowane że wreszcie będą mogły się spełnić macierzyńsko bez udziału Samca. 

Podsumowując smuci mnie to co się dzieje. Jak mamy jako płeć męska mamy sobie poradzić w tak sfeminizowanym świecie gdzie nawet zapłodnienie będzie się odbywać bez udziału mężczyzny, a sytuację w naszym męskim świecie pogarszają w dodatku Biali Rycerze którzy popierają te feministki i im przytakują licząc na seks z nimi...

Pytanie to: Jak sobie z tym poradzimy?

 

16403419_1586958031318759_4146457204422370280_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłodnienie bez spermy-partenogeneza? To już było, również było, że z plemnika bez jaja można stworzyć płód, więc tu zmartwienia nie ma.

 

Zakładam, że pani "femiginekolog" to po 30ce i brzydkawa i tłustawa? Nie załapała się na fajnego siusiaka alfa i tyle tego.. co jej zostało? Uczynienie ze swojej porażki "filozofii"...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli kobiety będą się rozmnażać jak ślimaki, to większość z nich nie poradzi sobie bez mężczyzny.

Inna sprawa to parcie loszek na "dobre geny" więc pączkować będą te, które są brzydkie.

To pociągnie za sobą jeszcze większe rozpasanie socjala.

Będzie niezłe kongo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nijak sobie poradzimy. Nie szkoda ci czasu na takie gówno @Budda ? Ciekaw jestem od kiedy to można zajść w ciążę bez nasienia LOL :huh:. Już niby była taka jedna 2tys. lat temu co zaszła ale od tamtej pory to ja nie słyszałem. Oni sami siebie zaorają. Nic nie trzeba robić. Islam ich wykończy. A my robmy swoje w tym upadłym dzikim świecie. Dlaczego chcesz z takim ścierwem i kałem intelektualnym walczyć. Po co chcesz oddawać swoją energię do zajmowania sie takimi tematami? Chcesz oddać się konfrontacji z takimi debilami swój najcenniejszy dar jaki otrzymałeś - CZAS ?

 

 

PS. Nic się nie bój. To debilizm naukowy na poziomie plaskiej ziemi. Jest wręcz na odwrót. Da radę wychodowac nowe życie bez udziału komórki jajowej. Wszystko to poprzez stworzenie odpowiedniego środowiska. Ale bez plemników nie ma zycia i zapłodnienia. Niech mi najpierw pokarzą te stworzenie życia bez spermy. To wtedy uwierzę. Hmm czyżby sztuczna sperma? Nie słyszałem o czymś takim.

 

Od tych treści białych rycerzy-feministów co myślą że poruchają można raka dostać. Ja juz sobie dałem s tym spokój. Z tą całą walką i uświadamianiem. Szkoda czasu i energii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze @Geralt nijak sobie poradzimy.

Osobiście widzę tylko jedno rozwiązanie: nie spotykać się, nie umawiać i nie zapładniać głupich kobiet. Kobiety też wolą mężczyzn mądrych, a głupia kobieta jeżeli jest inteligentna to zmieni swoje zdanie w wielu tematach byleby związać się z mądrym mężczyzną.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nich sobie pisze !

Jak najwięcej i jak najkrzykliwiej...

 

Czemu?

 

Bo łatwiej potem będzie  przypiąć do takiej działalności łatkę 'Panie, patrz pan co to porąbane lesbijki wypisują, jak im się w głowie lasuje ...". Dorobi się do tego odpowiednią 'Gombrowiczowską gębę' i skutek w dalszej mecie - skutek będzie odwrotny od zamierzonego pań-pisarek hasełek.

 

Większość ludzi nie lubi ekscesów. Będzie prosto wywołać u nich skojarzenie 'lewicująca feministka z dziwnymi hasłami" = "głupia baba, której coś się w głowie poprzestawiało".

 

A później 'zwykłemu Kowalskiemu' wyrobi się zautomatyzowany odruch szufladkujący "feministka" = "ta głupia wiecznie wojująca baba, która z dobrobytu sfiksowała i zawraca kijem Wisłę".

 

Nawet nie będzie słuchał jej argumentów. Schemat myślowy wyświetli się sam ... ;)

 

Dlatego nie piętnujcie!

Wręcz przeciwnie! Sami jeszcze powinniśmy nakłaniać do mazania takich graffiti - jeszcze ostrzejszych w wymowie i jeszcze agresywniejszych! Nawet forumową zrzutę po 5zł na farbę w spraju powinniśmy zorganizować ! :D

 

Sprytem Panowie, sprytem !!! Tak się zabezpiecza swoją pozycję i załatwia interesy w XXI wieku... Uczcie się od ... kobiet i górali ze Wzgórz Golan ... ;)

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Geralt napisał:

Ciekaw jestem od kiedy to można zajść w ciążę bez nasienia LOL :huh:. Już niby była taka jedna 2tys. lat temu co zaszła ale od tamtej pory to ja nie słyszałem.

No i na "Seksmisji" zachodziły. A i tak tym całym burdelem rządził facet. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Subiektywny napisał:

A później 'zwykłemu Kowalskiemu' wyrobi się zautomatyzowany odruch szufladkujący "feministka" = "ta głupia wiecznie wojująca baba, która z dobrobytu sfiksowała

 

A żeby tylko zwykłemu Kowalskiemu! Przede wszystkim - paniom. Wszak kobitki nigdy nie przyznają się do czegoś co jest niepopularne i piętnowane społecznie. Im feministki głupsze i bardziej rozwrzeszczane, tym lepiej dla nas wszystkich :D

 

Kiedy feminizm stanie się niemodny, obciachowy i wstydliwy, to będzie początek naszej wielkiej kontrrewolucji. :ph34r:

 

Forumowa zrzuta na spray dla tytułowej pani to właśnie strzał w 10! :D Zobaczcie: właściciele PRL i III RP zawsze organizowali sobie własną "opozycję", nie tylko takich Bolków, ale i radykałów, których zadaniem było kompromitowanie niewygodnych idei, odstraszanie zwykłych ludzi i zapędzanie "normalsów" do zagrody mainstreamu. Kiedy nasz ruch urośnie w siłę, to pójdźmy za tym przykładem i wyhodujmy sobie własne feministki! I niech to będzie ekstrema jakiej świat nie widział: takie różowe ISIS ;)

 

Dzisiejszy wpis sponsoruje literka V jak vagina power! B)

Edytowane przez Ziomisław
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czegoś nie rozumiem.

 

Załóżmy ze ktoś maluje sprejem na murach hasła przeciw aborcji to co mamy, wielki krzyk ze wandalizm, a tu nikt się nie zastanawia ze to przecież przede wszystkim akt wandalizmu.

 

Ciekawe co myśli właściciel, zarządca tej ściany pomazanej sprayem?  Ciekawe co by ta Pani powiedziała jak by takie samo hasło napisać na ścienia jej domu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, WojtekSk napisał:

Zapłodnienie bez spermy-partenogeneza? To już było, również było, że z plemnika bez jaja można stworzyć płód, więc tu zmartwienia nie ma.

 

Zakładam, że pani "femiginekolog" to po 30ce i brzydkawa i tłustawa? Nie załapała się na fajnego siusiaka alfa i tyle tego.. co jej zostało? Uczynienie ze swojej porażki "filozofii"...

Ona jest jeszcze przed 30-stką. Ale tłustawa lekko jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Ciekawe co by ta Pani powiedziała jak by takie samo hasło napisać na ścienia jej domu?

 

Zapewne reakcją byłyby krzyk, awantura, nienawiść, wielki szum. 

 

Ale gdy ona robi coś takiego, wszystko jest w porządku. Ale to już jest typowe u naszych kochanych pań, a zwie się to ,,podwójne standardy''. Często wspominane na forum zresztą. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
1 godzinę temu, MoszeKortuxy napisał:

Oby trafiła do więzienia. 

Jeśli naprawdę są za takim równouprawnieniem to same powinny dobrowolnie poddać się karze, proponuje

6 miesięcy pierdla

1000 godzin prac społecznych np zmywanie gum do żucia z chodników

i oczywiście pokrycie strat i zadośćuczynienie po 10 k. na w/w fundacje

 

Nie ma to jak pasztet wyżywający się na całym świecie za to że jest pasztetem

Znalezione obrazy dla zapytania martyna równiak

Edytowane przez kryss
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.