Skocz do zawartości

Witam Was :)


zawaldek888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie i Ciebie Marku , Mistrzu duchowego rozwoju , który zbłąkanych , ślepych i uśpionych naprowadzasz na właściwe ścieżki . Popadając w marazm po całonocnej orgietce z używkami i wątpliwych obyczajów panią i odwlekając czekające mnie przypominanie sobie jakże cennej wiedzy ,która w niewiadomy sposób wyparowała z mojej głowy , postanowiłem zrobić coś kreatywniejszego niż przeglądanie internetów i przedstawić się członkom samczej sekty :) A więc jeszcze raz witam Was Bracia . Jesli o mnie chodzi , to byłem raz już zarejstrowany na tym forum , lecz zbanowano mnie z nieznanych mi przyczyn i powodów , mam 26 lat i niedawno wróciłem z emigracji , próbuje przestawić się na polskie warunki co powoduje u mnie delikatny szok finansowy , no ale cóż , czego się nie robi z miłości dla ojczyzny :D  poza tym jestem fizjoterapeuta i pragnę rozpocząć przygodę  z tym zawodem , oprócz tego mam dosyć rozległe zainteresowania  , od sportów walki (szczególnie boks ) po filozofie czy polityke . Myślę , że dyskusje na forum będą owocne :) Ahoj :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.