Skocz do zawartości

"Seksowna 50-tka, dla której faceci tracą głowę"


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowy z Paniami często obfitują w naprawdę mocne twierdzenia: "znam 55-latkę która ma urodę i figurę lepszą od 18-tek!". "Znam 60-tkę, dla której faceci tracą głowę!". W ten sposób Panie chcą nam powiedzieć, że kobieta im starsza - tym seksowniejsza. 

 

Czyżby w tym przypadku Panie miały rację? Oto seksowna i piękna 60-tka, dla której stracił głowę i oszalał z pożądania dorodny murzyn - pragnie jej tak bardzo, że natychmiast żąda ślubu! I co teraz puści, płytcy, stulejarscy masturbanci? Kto miał rację? 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na "Seksowna 50-tka, dla której faceci tracą głowę"

b72f9a91f71a90609545d4dcb1cd4ecf.jpeg

 

A tak na poważnie, to był film, którego ja jeszcze nie widziałem bo to cięższe kino, ale opowiada właśnie o tej fascynacji białych kobiet Murzynami. A może jest o fascynacji Murzynów białymi i brzydkimi kobietami? Oto zwiastun:

 

Podziwiam tych Murzynów za poświęcenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 oni mi przypominają swoim zachowaniem loszki. Być może dla nas to co robią to "brak szacunku do samego siebie" albo jak ja to nazwałem "poświęceniem". Co im siedzi w głowie i jakie są ich motywacje tego możemy sie tylko domyślać. Mam tutaj też na myśli  większość uchodźców z tej wielkiej fali z ostatnich lat. Przypominają mi loszki bo są roszczeniowi, nie chcą pracować, mogą dawać swoje ciało dla pewnych zysków (całkowite odwrócenie ról, bo zazwyczaj białe kobiety ciągną kasę od białych mężczyzn a tutaj dają kasę czarnym mężczyznom), zdawać by się mogło, że najzwyczajniej nie mają godności - oczywiście w naszej ocenie. I właśnie takim sposobem odnalezienia się w rzeczywistości wzbudzają mój... (może faktycznie podziw to złe słowo), moje zdumienie. O! I nie chodzi mi o naśladowanie ich bo naprawdę bym się brzydził tego co oni robią. Raczej we mnie to wzbudza refleksję, do czego są ludzie zdolni żeby się dostosować do tego co się obecnie dzieje. Przepraszam za tamten skrót myślowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Artem napisał:

Przypominają mi loszki bo są roszczeniowi, nie chcą pracować, mogą dawać swoje ciało dla pewnych zysków (całkowite odwrócenie ról, bo zazwyczaj białe kobiety ciągną kasę od białych mężczyzn a tutaj dają kasę czarnym mężczyznom), zdawać by się mogło, że najzwyczajniej nie mają godności - oczywiście w naszej ocenie.



@Artem ciekawe spostrzeżenie. Jak wahadło się wychyli w jedną stronę, to nie ma siły, za jakiś czas odbije w drugą dążąc do równowagi. Zastanawiam się czy to co opisałeś nie jest właśnie efektem lewactwa, feminizmu ?  A teraz widzimy, że to wszystko się sypie i dochodzi do zmian ? 

Edytowane przez slavex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Normalny a, że to taka filmowa miłość tak? Żyli długo i szczęśliwie i loszce nawet nie przeszkadzał fakt, że jej nowy mąż sprowadził swoje pozostałe cztery żony i nagle stała się jedną z wielu. Ale on po prostu tak dużo w sobie uczucia ma, że musi się nim dzielić z więcej niż jedną kobietą, więc myszka z pewnością wybaczy mu to i doceni jego kochliwość :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.