Skocz do zawartości

"Seksowna 50-tka, dla której faceci tracą głowę"


Rekomendowane odpowiedzi

Znajdą się fajne ,  zadbane 50+ , ale nie jest ich zbyt wiele ... przeciętna polska kobieta w wieku 50+ jest zbyt zajechana życiem , żeby dobrze wyglądać . Ewentualnie , gdy ma hajs i czas ,a przy tym dobre geny może należeć do zaszczytnej grupy wyjątków :D Co do filmu o czarnych i kobitkach polujących na afrykańskie faje to myślę , że gusta robią swoje , a do tego perspektywy na wyrwanie się z nędzy ... Mój kumpel pracował z czarnym w niemczech i był w szoku , gdy ten na widok białej kobiety , która była dosyć mocno "przy kości " , twierdził , że jest zajebista dupa :D mało tego ich gusta różniły się całkowicie , a on sam mu powiedział " stary , ja jestem czarnuchem i podobają mi się naprawde duże dupska " :D taka mentalność :D poza tym w afryce , jeśli jesteś gruby oznacza , że jesteś bogaty :D 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta może wyglądać seksownie po 50-tce... A po dwóch to już w ogóle :D

 

A tak na serio, jest to oczywiście możliwe, pod warunkiem, że taka oto Pani przez większość swojego życia nie trudniła się ciężką pracą, a jej największym wysiłkiem jest testowanie karty kredytowej męża w pobliskich butikach. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojojojojo grubo w temacie idziemy:D

Analizuje sobie tych bambsów i jeżeli takie akcje się dzieją to odpowiedź musi być jedna: tam gdzie żyli wcześniej musi być niezły rozpierdol. 

hashtag Każdy orze jak może

hashtag Wszystkie chwyty dozwolone. 

hashtag Dawaj zasiłki kur*o ;]
hashtag Wyje wyje*ane 

hashtag Przyjeżdżajcie do Niemiec
hashtag Nowy rok, nowy ja
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lupele napisał:

 

To nie poświęcenie. To jest beeznes. Dokładnie ten sam proceder co u habisiów z Egiptu czy innej Tunezji.

Głupota tych posuniętych w wieku kobiet jest nieraz porażająca. To dowód na to, że kobieta nigdy nie zmądrzeje, nawet jak będzie miała 50,60 lub więcej lat.

Polecam obejrzeć filmik, tylko 20 minut, ale jest świetnym studium głupoty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, Stulejman Wspaniały said:

Kiedy to oglądałem, jadłem pizzę na którą czekałem TYDZIEŃ! Zniszczyli mi posiłek, więc i musiałem komuś zniszczyć, odreagować :>

Gdzie robią pizzę przez tydzień? ;)

 

A hebanowych chłopaków trzeba w sumie podziwiać za niezłomność i determinację. 

To, co zostaje im w głowach to inna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie młody chłopak pomęczy się trochę majątek odziedziczy. Jak jeszcze nie przepierdoli kasy tylko rozsądnie zainwestuje to poużywa sobie gość na długie lata.

 

Mało jest młodziutkich lasencji z jakimiś starszymi oblechami ? Tylko że im się termin ważności kiedyś skończy, w przeciwieństwie do niego. 

 

Nie musi patrzeć jak jego koledzy w ojczyźnie są goleni ostro przez panny.

Edytowane przez slavex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tramal napisał:

comment_dpGpwckOXZXjAi8zKFH2Jo48KfLggUyQ,w400.jpg

 

Niestety, wieku nie oszukasz... i to widać, a co dopiero mówić o sytuacji, gdy ta na pierwszy rzut oka seksowna Pani by się rozebrała? Czy wiesz co by się stało z tym biustem, gdybyś zdjął stanik?

 

Mnie oszukasz. Modów seniorów i junior modów oszukasz. Pana Boga oszukasz. Ale natury nie oszukasz, amen.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu wrzócił Shainie Twain wyżej więc się do tego odniosę.

Posługiwanie się celebrytkami jako przykład tego, że kobieta po 50tce to laska jest bezsensowny. Celebrytki muszą być atrakcyjne inaczej stracą na popularności. Owszem są jakieś wyjątki typu Grycanki czy Wellmanowa ale one czymś innym muszą nadrobić. Te mają lody a ta druga sobie gada w TV i ma kobiece "poczucie humoru". Ale te najpopularniejsze, mimo że są artystkami muszą się wpisywać we współczesny kanon piękna i dbać o siebie. 

Edytowane przez Artem
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Mnie oszukasz. Modów seniorów i junior modów oszukasz.

 

Oo nie tak prędko mój drogi. :D 

 

Powiedzmy, że w wyniku niefortunnego zdarzenia miałem nieprzyjemność zobaczyć 60-letnią kobietę w skąpym ubiorze, ogólnie uchodziła za zadbaną. Powiem tak - nie straszyła, wyglądała na jakieś 45 lat, nie była otyła, ale to co zobaczyłem... oszczędzę sobie dalszych wspomnień, bo już swój posiłek raz widziałem i nie chcę go oglądać powtórnie. :D 

 

Tak więc natury i mnie nie oszukasz. :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qbacki Powiedzmy, że miałem pewien plan jak zdobyć większe pieniądze, ale byłoby to całkowicie sprzeczne z moimi przekonaniami i w tym przypadku tak samo czułbym się jak całkowite kurwisko, oszukując kogoś tylko dlatego, żeby zagarnąć majątek. Do tego wierzę, że moje istnienie nie skończy się po śmierci fizycznego ciała i umysłu, więc wolę żyć może mniej bogato ale zgodnie ze sobą. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 

Niestety, wieku nie oszukasz... i to widać, a co dopiero mówić o sytuacji, gdy ta na pierwszy rzut oka seksowna Pani by się rozebrała? Czy wiesz co by się stało z tym biustem, gdybyś zdjął stanik?

 

Mnie oszukasz. Modów seniorów i junior modów oszukasz. Pana Boga oszukasz. Ale natury nie oszukasz, amen.

 

Mów co chcesz ja u tego kuguara wszystkie dziury biore z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eredin no to zmieniam narrację, junior modów z wyjątkiem Eredina oszukasz :> 

 

@Tramal ja bym może po alkoholu skorzystał, skoro zapraszają, ale tak na trzeźwo to na 99% nie. Wszystko by zależało od jej zapachu, zwłaszcza z ust ale i ogólny jest ważny. Jakby zapach był ok. a w pokoju trochę ciemno, może dla ojczyzny albo innego, szczytnego ideału bym trochę w tej Pani pomyszkował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

@Eredin no to zmieniam narrację, junior modów z wyjątkiem Eredina oszukasz :> 

 

@Tramal ja bym może po alkoholu skorzystał, skoro zapraszają, ale tak na trzeźwo to na 99% nie. Wszystko by zależało od jej zapachu, zwłaszcza z ust ale i ogólny jest ważny. Jakby zapach był ok. a w pokoju trochę ciemno, może dla ojczyzny albo innego, szczytnego ideału bym trochę w tej Pani pomyszkował.

zawsze miałem i mam słabość do starszych+ uwielbam to jak taka starsza dziewczyna/pani przy mnie znowu moze poczuc sie jak nastolatka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.