Skocz do zawartości

Wypadek Pani premier Szydło


Rekomendowane odpowiedzi

W Polskim Bantustanie nie bierze się za poważnie zamachów czy ataków, "u nas to niemożliwe , albo po co"  . USA,Rosja,Chiny  czy Izreal poważnie do tego podchodzą bo sami zamachy organizują /organizowali w przeszłości .

Albo mają niebezpieczne regiony.

Zobaczcie parę linków:

 

Incydenty:

Link 1       Link 2       Link 3  

 

Reakcja ochrona czepia się nawet kamerki! , czy rowerzystów:

Link 4      Link 5       Link6     Link7

 

Zatrzymanie auta :)  LINK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem są błędy bądź niedostatki w szkoleniu BOR-owców. Dlatego też minister obrony jeździ z Żandarmerią Wojskową.

 

Kierowca VIP-a po mocnym bocznym uderzeniu powinien jechać dalej "na kursie i ścieżce", a nie zmieniać trajektorii by na przeciwległym pasie uderzyć w drzewo. Chyba że aż tak było ślisko.

 

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kozła " już mają, więc wszystko gra.

 

Po wojsku byłem na szkoleniu, byłem kierowcą BRDM-a, jechaliśmy kolumną w kilka wozów skrzyżowania obstawiane i blokowane wcześniej.... skręciłem sobie w lewo coś szarpneło ale w tych maszynach to nic nadzwyczajnego, za chwilę uaz na sygnale mnie dogania, więc się zatrzymuję sierściuch drze japę dlaczego się nie zatrzymałem...."po co?" pokazuje na skrzyżowanie a tam audi się kopci..., gość mało szweja z regulacji ruchu nie rozjechał tak się spieszył... a tu pech.

Ucierpiało tylko audi na szczęście./ sorki że trochę nie w temacie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 

No ale jak to jest, auta BOR nie mają kamerek?

 

 

Aj waj, dobrze, że przypomniałeś. Trzeba zrobić przetarg i opchnąć im kilka tysięcy sztuk, w atrakcyjnej cenie 500% standardowej na rynku detalicznym :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś straszono dzieci bajaniem o czarnej Wołdze, obecnie zupełnie realnym zagrożeniem dla obywatela jest czarne BMW. 

 

Jak dla mnie to całe BORowanie wokół podrzędnych polityków zaściankowego formatu jest żenujące i śmieszne zarazem. Wydajemy miliony na ich ochronę, blichtr i podbijanie pustego znaczenia żeby oni sobie bizantyjsko żyli. Bo co? Ma nas to przekonać o ważności ich roli i pochodzeniu władzy od Boga? Czy tylko zatuszować grabienie podatników z ich pracy, żeby w ramach bezdusznej eksploatacji transferować sobie nasze dobra?

 

Niezależnie czy PZPR, PO, PiS czy dowolna konfiguracja literek, odkąd pamiętam mam jednaką "sympatię" do każdej władzy w P(R)L, bo ich interes jest zawsze rozbieżny z interesem obywatela, którego traktują jako skrzyżowanie niewolnika z zakładnikiem a nie suwerena. Inna sprawa że ów "obywatel" żyje w społeczno-politycznym matrixie i sam sprowadza się do wyznaczonej mu roli, grzecznie nakładając codziennie chomąto i piorąc mózg w propagandowej pralce.

 

Nieco prowokacyjnie zapytam - czy obcy rodzinom ofiar obywatele PL ucierpieli z powodu katastrofy smoleńskiej? Absolutnie nie życzę nikomu niczego złego, ale czy zatem coś by zmienił inny bieg wydarzeń w ostatnim wypadku (przecież za jakiś czas i tak premierem będzie ktoś inny). Może jedynie "klasyk" mógłby powtórzyć wówczas "Polacy - nic się nie stało" przy wtórze "sorry, taki mamy klimat" w państwie "istniejącym tylko teoretycznie", które w ciężkiej sytuacji "zdało egzamin". I tyle. Odwalono by medialną szopkę a styl życia i kasa się im i tak zgadza.

 

Jak na razie nie mamy żadnych zbrojnych bojówek, leśnej partyzantki a i kryminalistom bardziej opłaca się pewnie ubić czy porwać wpływowego biznesmena niż przedstawiciela marionetkowego rządu, reprezentowanego przez ludzi ciągnących jak husky na smyczach, cudzy zaprzęg. No chyba że tak boją się swoich mocodawców... bo obywateli akurat wcale nie muszą. O czym doskonale wiedzą.

Jakoś w Szwajcarii prezydent może jeździć pociągami w drugiej klasie (http://www.wiadomosci24.pl/artykul/nie_znam_cie_prezydencie_polityka_po_alpejsku_52818.html). Tanio, przyzwoicie i bezpiecznie. Choć przy opóźnieniach PKP może naszym "bonzom" wypadło by z grafika parę raucików. Tylko czy to usprawiedliwia bezecne grabienie obywateli w celu budowania bizantyjskiej enklawy w biednym żerowisku państwie.

Edytowane przez Rnext
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kiedyś naszych ważniaków zobaczyć na rowerach np..., ale tak to już jest im większy wsiór tym bardziej musi się pokazać, tym bardziej że nie za swoje

http://wm.pl/273031,Rowerem-po-Warszawie-Ambasador-Danii-zamiast-limuzyny-woli-rower.html#axzz4Ynk0ZcoR

Znalezione obrazy dla zapytania polityk na rowerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.