Skocz do zawartości

Neznośny ból prawego barku


Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę nic nie robiłem, wczoraj wieczorem przy łopacie w kotłowni - i dziś od ok. południa napieprza mnie bark. Myślałem że przejdzie, ale walnąłem już trzy ibupromy (z USA, oryginalne) i jedne coś na p przeciwbólowe - ale napierdala nie do wytrzymania. Położyłem się na drzemkę, zasnąłem na 2h i napieprza nadal. mam tramal z paracetamolem, ale nie chcę za bardzo brać przy terapii naltroksenem.

 

Smarowałem końską maścią. Nic z tego.

 

Co tu robić drodzy Panowie i Panie? Chyba jebnę tę doretę, bo nie chcę skamleć w nocy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 

Tak, kilka razy do roku mam takie bóle, ale nigdy tak szarpiące. Zwykle jak bez rozgrzewki za dużo rękami machałem. No nic, wrzuciłem dwa poltramy tramal + paracetamol i jeszcze szarpie, WTF?

 

 

Kumpel Dżizusa i Buddy, kroczący jasnymi ścieżkami najbardziej energetyczny człowiek na świecie półbóg Popko , obiecał ci szybki zgon, ostatnio było 2 miesiące.

 

Więc chyba się nie dziwisz iż się zaczęło :> 

 

Teraz serio, boli cię mięsień czy stawy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Tak, kilka razy do roku mam takie bóle, ale nigdy tak szarpiące. Zwykle jak bez rozgrzewki za dużo rękami machałem. No nic, wrzuciłem dwa poltramy tramal + paracetamol i jeszcze szarpie, WTF?

Marek, kurde...a byles z tym u lekarza, robiles badania? 

Z tymi lekami to nie przesadzaj bo sie wykonczysz, jesli nadal boli mimo zazycia lekow to powinienes do lekarza pojsc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 

Bardziej jakiś zaczep - najbardziej boli w naramiennym. Nie wytrzymam normalnie.

 

 

Czyli uszkodzenie stożka rotatorów lub ciasnota podbarkowa. 

 

Zmartwię cię na to tabsy przeciwbólowe typu tramal nie pomogą wcale, minimalnie działa ibuprofen i paracetamol. 

 

Trochę bardziej pomogą żele przeciwbólowe stosowane miejscowo.

 

Realną ulgą będzie tylko zastrzyk przeciwbólowy domiejscowy.

 

Jeżeli przez najbliższe 2 doby poziom bólu nie opadnie, konieczny będzie lekarz. 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero tramal z paracetamolem pomógł skutecznie, obecnie bardzo delikatnie ból się przebija, ale to w sumie niewyczuwalne. Położę się i jest szansa że prześpię całą noc. Poczekam i jak jutro nie minie, idę do ortopedy. Niech to jasna cholera, ciągle coś z zaskoczenia się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Dnia 13.02.2017 o 20:35, Mosze Red napisał:

Czyli uszkodzenie stożka rotatorów lub ciasnota podbarkowa. 

Szedłeś w tym kierunku? + słaby dół mięśnia czworobocznego. 

 

http://www.progress-point.pl/jak-i-po-co-trenowac-miesien-czworoboczny/

http://www.trening-indywidualny.pl/zdrowie,szczegoly,dolna-czesc-miesnia-czworobocznego-a-stabilizacja-lopatki,341.html

 

Bo odnośnie barków dostałem ćwiczenia na rotatory i właśnie dół pleców, bo mi niejako łopatki do przodu się rotują przez co ciasno w barkach jest.

 

Dipy to bym odpuścił na Twoim miejscu, skoro boli. Chyba, że obniżysz łopatki, żeby oddalić je od uszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.