Skocz do zawartości

Harasho


Testoviron

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie, jestem młodym człowiekiem który nieustannie poszukuje właściwej dla siebie drogi. Już od małego miałem wątpliwości co do prawdziwości tego świata i do istnienia matriksa. Wszechobecne kłamstwa, teorie spiskowe, iluminaci, trenerzy uwodzenia którzy nigdy nie rozmawiali z atrakcyjną dziewczyną, pranie mózgu w szkole (bez matury jesteś nikim, nie masz piątek to jesteś śmieciem),  światowe korporacje ruchające zwykłych obywateli na hajs i wtłaczające do głowy sztuczną wartość rzeczy materialnych(materializm świata), seksualizacja świata i idealizacja seksu, wyglądu kobiet jakoby ładny tyłek dziewczyny był wyznacznikiem sukcesu. "Dobrze ludzie, biali rycerze" wykorzystywani przez otoczenie, aroganci buce i inni biorący od życia to co chcą chamsko rozpychając się łokciami w życiu.  Od początku coś mi się nie zgadzało z tym światem ale oczywiście słuchałem "mądrych" rad ludzi "jak żyć", którzy byli nieszczęśliwi i również oszukiwani przez całe życie wolą trwać w matriksie.  "Bądź dobry mówili, bądź miły to cie polubio, dobro wraca a najlepiej znajdź dziewczynę w wieku 25 lat weź ślub koniecznie zaproś całą rodzinę na huczne wesele wydaja na nie ostatnie oszczędności a jak braknie to pożycz kasę w końcu rodzinka musi być zadowolona bo tak wypada i już, pracuj całe życie za 2000 zł na etacie, weź kredyt kupuj nadroższe rzeczy bo tylko wtedy osiągniesz status i będziesz kimś, co oni sobie pomyślo jak tak nie zrobisz?"

 

Moją przygodę zacząłem tradycyjnie jak na białego rycerza przystało - utonięcie we frienzdone i zaintersowanie Pułasowaniem. Wywodzę się z forum podrywaj (bez reklamy) i przyszedłem odszukać prawdę albowiem tylko prawda nas wyzwoli panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.