Skocz do zawartości

Pomysł na nowy dział


Rekomendowane odpowiedzi

SIema, 

Jeśli zły dział to przenieście.

Piszę tego posta bo czuję, że ta karuzela się kreci...ale światełka przygasają, jak to stwierdził pewien kolega z forum. 

 

Chciałbym wnieść postulat o stworzenie nowego działu forum dla ludzi aktywnych seksualnie. Tak - tacy też są na forum, i mam nawet ostatnio wrażenie, że są w mniejszości. 

Fajnie by było stworzyć miejsce dla takich ludzi ponieważ warto powymieniać się doświadczeniami. Fajnie też jeśli dostęp byłby tylko dla starszych stażem bywalców a nie nowych gości wyjeżdzających z tematami fistingu pissingu itp. na dzień dobry.

 

Mam wrażenie, że ostatnio na forum góruje trend niewalenia. Czy to gruchy czy lasek. Człowiek się odezwie na czacie na temat dupczenia to przypinają mu łatkę płytkiego psychopaty. 

Bez sensu to , bo niektórzy zaczynają tu się czuć co najmniej dziwnie - piszę to bo nie jest to tylko moja opinia. 

Moim zdaniem umiarkowana aktywność seksualna jest po prostu zdrowa, ale jak widać nie dla wszytskich.

 

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji na ten temat.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł, bardzo dobrze, że założyłeś ten wątek.

Należę do "tych" co walą gruchę bo im się sperma produkuje a i czasem ;) , choć ostatnio za rzadko,

po prostu rucham, lubię to - mam nadzieje , że kogoś uraziłem.

Lubię ruchać, pieprzyć, walić gruchę i takie tam i wszelkich nofapofców - niefachowcóf:blink:, nie rozumiem.

 

Jednak nie osądzam i toleruje, ale qrwa nie rozumiem.

 

Dlatego jakiś dział dla aktywnych seksualnie samców by się przydał, choćby po abym sobie przypomniał, że od ostatniego rżnięcia

minęło już sporo czasu i czas wsiąść w auto i pojechać do samicy a nie ciągle to odwlekać ( zawsze się znajdzie jakic powód, aby 4 liter nie ruszyć).

 

Ktoś z brachów pisząc co nie co, napewno mnie zmotywuje:P.

Sam także dołoże wszelkich starań aby dział był na tyle ciepły aby warto było się logować.

SH.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego nowego działu NIE BĘDZIE.

Walczymy o to żeby Homepage był jak najbardziej przejrzysty = jak najmniej powielających się kategorii.

 

Macie wielki dział o nazwie SEKS. Załóżcie nowy wątek i po problemie.

Jak wątek będzie rzeczowy i merytoryczny to można go po pewnym czasie podwiesić u góry działu.

 

@ReddAnthony - sprawy techniczne (a taką jest zakładanie działów i architektura treści) proszę poruszać w odpowiednim do tego dziale: http://braciasamcy.pl/index.php?/forum/55-co-zmienić-na-forum-dział-techniczny/

Dział 'Rozwój Idei Forum' temu nie służy.

 

Przenoszę i zamykam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.