Skocz do zawartości

Trochę dziwne podejście


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Testoviron napisał:

Bo mam 25 lat?
prawdopodobnie to forum jest dla facetów 35+, przed 30 wszystko wygląda trochę inaczej.

 

 

To świetna sprawa mieć 25 lat :)

Jeszcze fajniejsza - nie zapominać o tym, by mądrze i rozsądnie kierować swoim życiem.

Minusy tego wieku?

Bardzo często człowiekowi wydaje się, że zjadł już wszystkie rozumy.

Nie każdemu, ale generalnie to masowa przypadłość.

Spox, nie byłem zasadniczo inny ;)

 

Powodzenia, S.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Testoviron: nie dziw się poirytowaniu wielu starszych Braci. Niewielu z nich chce z Tobą dyskutować, bo poruszony przez Ciebie temat był już wielokrotnie wałkowany na forum. Mało kto lubi się powtarzać. Dokładne odpowiedzi na wszystkie Twoje wątpliwości i argumenty istnieją w tym wątku:

Przeczytaj go dokładnie, bo naprawdę warto. Sam mógłbym zacytować swoje posty stamtąd, które są gotowymi odpowiedziami na wszystko co napisałeś, ale lepiej będzie jak sam zgłebisz problem ;) Coś niedokładnie jednak czytałeś to forum...

 

Ode mnie masz duży plus za to co napisałeś o tym, jak działa nasza uwaga i filtrowanie rzeczywistości przez mózg. To bliskie mi poglądy: logiczne, racjonalne i dużo bardziej przekonujące niż wszelkie ezoteryczne dywagacje na temat. Jak widać nie trzeba wymyślać nowych ideologii i praw "rządzących" wszechświatem, wystarczy zdrowy rozsądek B)

 

Na koniec proponowałbym przenieść dyskusję do właściwego wątku. Tu tylko dublujemy wypowiedzi stamtąd.

Edytowane przez Ziomisław
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.