Skocz do zawartości

Siostra manipulantka


Rekomendowane odpowiedzi

@jaro670 My ogólnie jesteśmy wychowywani w duchu lewactwa, pokoju, miłości od bliźniego, unikania konfrontacji i innego chujstwa. Kiedyś w podstawówce miałeś problem z kolegą to dawaliście sobie po mordzie i potem byliście kumplami albo i nie. A dzisiaj to psycholog szkolny, rodzice, dyrektor i chuj wie co tam jeszcze. Tak samo w latach 70-tych ktoś przyniósł do szkoły petardę, wyjebał ją w kiblu, to stary przychodził do dyrektora, potem wracałeś do domu, dostawałeś pasem po dupie i przynajmniej była przygoda. Dzisiaj jak przyniesie dzieciak petardę do szkoły to wzywają AT i ci się cieszą, że mają realizację, 4 wozy bojowe straży pożarnej, 2 karetki, policja, odcinają prąd, wodę i gaz w promieniu 500 metrów, przyjeżdża TVN, pełna ewakuacja. I na końcu biedny ojciec dostaje rachunek na 500.000 do zapłacenia.Tylko w ten sposób robi się lewackie społeczeństwo pizd.

 

I niestety ale rodzina twórcy tego wątku (i pewnie jak większość społeczeństwa) to właśnie (z całym szacunkiem) takie pizdy są. Nie potrafią sobie poradzić z jedną terroryzującą wszystkich babą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marios27 napisał:

Muszę się nauczyć takich sposobów żeby zachować spokój, mieć wyjebane i się śmiać z tego tak jak radzicie, chociaż czasami uwierzcie mam ochotę jej wyjebać

Aby tak było ...MUSISZ być niezależny finansowo.

Moja siostra jak zaczęła w moim (wynajętym) mieszkaniu kłótnie - została natychmiast wyrzucona, raz, drugi...  wie że musi się kontrolować.

 

Jak sobie pomyślę jaką byłam frajerką i ile razy dałam się wykorzystać (np. wypasiony tel w abonamencie który musiałam płacić (jej nie było stać), ale dla świętego spokoju wzięłam to na siebie aby SIOSTRA NIE MUSIAŁA SIĘ WSTYDZIĆ W LICEUM NIEMODNEGO TEL) ...jak już zaczęła pracować i ja nieśmiało upomniałam się o zwrot kasy ...usłyszałam coś w rodzaju " ale ja nie chciałam takiego tel...byłam dzieckiem, wzięłaś go przecież TY -WIĘC O CO CI CHODZI?". A reakcja rodziców ...."oj daj jej spokój, jest najmłodsza, odpuść, jesteś starsza, bądź mądrzejsza".

 

Nie daj się przypadkiem w coś wkręcić jak siostrzyczka będzie coś chciała i będzie miła.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beata Nie akurat w coś takiego nie daje i nie dam się wkręcić. Raz proponowała że coś wspólnego wynajmiemy ale że więcej będę płacił bo lepiej zarabiam. Nie zgodziłem się na to i oczywiście jedna wielka kłótnia była ale w tej sytuacji postawiłem sprawę jasno i gdy pytała się następnym razem od razu odpowiadałem że nie ma takiej opcji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, marios27 napisał:

@Grzenio My nie dajemy sobą pomiatać, nie jesteśmy jej dłużni. Pizdy byśmy byli gdybyśmy odpuszczali i dawali się gnoić a tak nie jest więc nie oceniaj tak szybko ludzi i nie nazywaj ich pizdami

Nie chodzi o to żeby się wykłócać z babą, mówisz co masz do powiedzenia i albo się dostosuje albo niech wypier..la. I koniec dyskusji, po co się kłócić. Ja mam jeszcze zwyczaj pytać kilka razy czy na pewno zrozumiała co powiedziałem.

Takie właśnie okładanie się inwektywami to nie gniewaj się jest typowe dla kobiet. Facet załatwia sprawy krótko i tutaj z Grzeniem się zgodzę.

 

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro670 Czasem potrafię być spokojny i opanowany a efekty są takie że to ona nie jest w stanie mnie wyprowadzić z równowagi i się bardziej wkurwia ale czasem po prostu to jest moment działam impulsywnie i po prostu jadę ostro po betonie

Edytowane przez marios27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marios27 Nie obrażaj się. Pisząc tego postanie miałem zamiaru obrazić ani Ciebie ani Twojej rodziny. Sam przez lata byłem pizdą i pewnie nadal trochę jestem z każdym tygodniem coraz mniej. Dociera.

Ogólnie problem pizdowatości dotyczy CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA i całej cywilizacji zachodniej. Od tak małych rzeczy jak pozwalacie się traktować siostrze a kończąc na tym jak Niemcy pozwalają traktować swoje kobiety islamskim imigrantom. Być może można by uznać sam fakt korzystania z tego forum za jakąś oznakę pizdowatości? Oczywiście jest tu dużo osób, które z pewnością nie są pizdami trzymają ramę i mają silną osobowość i starają się pomóc innym. Ale Ci, którzy zaczynają jak Ty albo ja? Zamiast się nadymać zastanów się chwilę.

 

EDYCJA:

@marios27 Baby potrafią wyprowadzić z równowagi. Na logikę nie da rady. Skoro ona jedzie emocjami to daj upust swoim, tylko nie zamorduj. :D

Edytowane przez Grzenio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzenio Ziomek ja się nie obrażam :) Luzik. W pewnym sensie masz racje z tą pizdowatością bo zamiast na spokojnie zadziałać i robić tak jak mówicie i radzicie człowiek reaguje agresywnością i tak naprawdę przegrywa z osoba której o to chodzi. Przynajmniej tak to rozumuje. Zostałem właśnie tak wychowany z tymi wartościami wiesz ala kochaj szanuj badz wierny poswiecaj sie itd a dopiero forum otworzylo mi oczy

Edytowane przez marios27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grzenio napisał:

 

@marios27 Baby potrafią wyprowadzić z równowagi. Na logikę nie da rady. Skoro ona jedzie emocjami to daj upust swoim, tylko nie zamorduj. :D

 

Jak poprawi samoocenę to będzie się z litością przyglądał temu kalectwu umysłowemu a co najwyżej pierdolnie ręką w stół żeby się zamknęła. Z resztą nie będzie musiał, baby same wyczują że już mu nie mogą fikać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzenio Nie zamierzam zmarnować sobie życia przez coś takiego ale w końcu na pewno jeśli będzie chciała podnieść rękę na mnie będzie odwet i na pewno nie będę tego żałował

@jaro670 Sporo i tak się zmieniło w moim rozumowanie jeśli chodzi o płeć przeciwną ale to najgorsze często wychodzi od własnej rodziny - w tym przypadku od siostry. Wiele się tutaj nauczyłem ale wiele przede mną więc trzeba brać się w garść i dalej to realizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro670 Coś w tym jest. Ale trzeba też trochę wykrzesać w sobie braku dobrego wychowania. Trochę czasu minęło, zanim ja potrafiłem do kobiety powiedzieć "Jezu, weź w końcu zamknij kurwa jadake, bo już nie idzie Ciebie słuchać", a jak nie zadziałało po paru minutach ubrać się i powiedzieć "A idę w chuj, bo już nie mogę tego pierdolenia słuchać". Ale teraz zdecydowanie lepiej.

 

Inna sprawa to to, że gadanie baby potrafi być wyjątkowo wkurwiające. Wyjątkowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Finał tego wszystkiego - siora się wyprowadziła a przed tym wczoraj oddała zdjęcia i nie dwa jak mówiła ale aż 14 :D Oczywiście rodzicom mówiła że chciała się pogodzić i chciała pierwsza rozmowę zacząć (od tamtej pory zero odezwu z mojej strony) ale mimo jej winy tego nie zrobiła a ja z natury zakapior po prostu wolałem z nią wogóle nie gadać i szczerze? Byłem szczęśliwy -może to chamskie ale nie brakowało mi tego i cieszyłem się ciszą :) Nawet jak coś do mnie mówiła nic zero całkowita olewka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.