Skocz do zawartości

Czy jesteś Solskjaerem?


Rekomendowane odpowiedzi

Ole Gunnar Solskjaer - piłkarz legenda, który wchodził z ławki i strzelał gole, wieczny rezerwowy jak ktoś nie wie.

 

No i jest taka kobieca strategia posiadania swojego Solskjaera czyli kiedy jej obecny bolec nie zaspokaja potrzeb księżniczki ta zaczyna szukać innego bolca lub trafia na faceta, który się w niej zakochał i traktuje go jak opcję rezerwową na wypadek rozjebania się starego związku. To jest coś co jest standardowym kurewstwem wielu kobiet podczas gdy mężczyźni nie pierdolą się ze strategiami i ich kurewstwo polega na normalnym romansie lub najczęściej po prostu na seksie z inną dziewczyną.

 

WIelu facetów narzeka na wyrachowanie kobiet więc teraz tak, taki teścik na to czy jesteś Solskjaerem czy może jesteś jak Leo Messi, zawsze pierwszy wybór i strzelasz gole :)

 

1. czy powiedziałeś kobiecie, że ją kochasz zanim byliście w związku lub na początku (orientacyjnie niech to będzie pół roku/rok)?

2. czy czekasz na jej telefon, sms, wydzwaniasz do niej, zawsze pierwszy zaczynasz rozmowę?

3. czy musisz przekonywać ją do wyjść, spotkań z Tobą?

4. czy robi ci nadzieję ale oficjalnie jest przyjaciółką/koleżanką?

5. czy zastanawiasz się nad strategiami co powiedzieć żeby było dobrze itd?

6. czy szukasz idealnej dziewczyny, z którą spędzisz resztę życia?

7. czy kobieta, którą poznałeś od razu miała wartość, była boska a potem okazała się suką?

8. czy myślisz, że jesteś ważny, porównujesz się często z innymi?

9. czy masz sztywne przekonania, z którymi się utożsamiasz?

 

Każda odpowiedź tak przybliża do ławki rezerwowych, większość facetów, których znam popełniają te idiotyczne i proste błędy. A potem narzekają na laski lub na to, że nie mają powodzenia. Tak, że zanim zaczniecie narzekać na laski odpowiedzcie sobie na pytanie czy sami jesteście męscy i czy zasługujecie na dobre relacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżywam właśnie okres gdzie mam to wszystko w dupie. Całe te relacje i gierki damsko-męskie. Nasłuchałem się ostatnio opowieści koleżanek o ich znajomych, o zdradach, jedna zastanawia się czy ma się rozwodzić, druga nie nosi nawet pierścionka zaręczynowego bo po co, zdrady, mężatki bez obrączek i żonaci faceci bez obrączek wyrywający studentki. Dosyć kurwa!

Jaka przyjemna jest cisza. Bez tego wszystkiego.

 

:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nadaje sie na te forum,pytam i pytam staram sie wprowadzic zmiany jeszcze ta sytuacja z ta dupa ...Nie mam sily,dzis jest taki dzien ze poleglem totalnie,wszystko wrocilo spowrotem w moje zycie,czuje sie niewartosciowy ,nie przebije tego chyba...Poprostu nie wiem czemu? Ale chyba dalej to nie ma sensu ciagnac ten wozek...Poprostu zawsze chcialem byc kims a jak patrze na siebie to jestem cienki,iczego nie osiagnelem w swoim zyciu ,zapierdalam w fabryce jak robol ,ciagle sie zakochuje w takich dupach ktore sa zajete ,czuje ze los sie ze mnie smieje do rozpuku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nadaje sie na te forum,pytam i pytam staram sie wprowadzic zmiany jeszcze ta sytuacja z ta dupa ...Nie mam sily,dzis jest taki dzien ze poleglem totalnie,wszystko wrocilo spowrotem w moje zycie,czuje sie niewartosciowy ,nie przebije tego chyba...Poprostu nie wiem czemu? Ale chyba dalej to nie ma sensu ciagnac ten wozek...Poprostu zawsze chcialem byc kims a jak patrze na siebie to jestem cienki,iczego nie osiagnelem w swoim zyciu ,zapierdalam w fabryce jak robol ,ciagle sie zakochuje w takich dupach ktore sa zajete ,czuje ze los sie ze mnie smieje do rozpuku...

Assasyn złap oddech od tego, przede wszystkim za dużo naraz masz w głowie myśli..musisz się uspokoić, wyciszyć..ale najpierw wyżyć się fizycznie..nie wiem.pobiegaj, idź na basen..po prostu się zmęcz...idź na spacer..oddychaj spokojnie, głęboko..a potem przyjdź do domu, nie zaglądaj już na forum tylko położ się spać;) odpocznij..a jutro nowy dzień ;)

dasz rade..potrafisz..tylko spokojnie, powoli..nic na siłę :)  buziak :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn złap oddech od tego, przede wszystkim za dużo naraz masz w głowie myśli..musisz się uspokoić, wyciszyć..ale najpierw wyżyć się fizycznie..nie wiem.pobiegaj, idź na basen..po prostu się zmęcz...idź na spacer..oddychaj spokojnie, głęboko..a potem przyjdź do domu, nie zaglądaj już na forum tylko położ się spać ;) odpocznij..a jutro nowy dzień ;)

dasz rade..potrafisz..tylko spokojnie, powoli..nic na siłę :)  buziak :P

 

Jak byś patrzyła mi prosto w oczy i to mowiła, to po chwili rzucił bym się na Ciebie i... nas zmęczył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera te chinolce to nawet kule potrafią podrobić.dobra spoko.załatwimy to inaczej.kołuj program aja skołuje lepsza kule :D

hahha program już mam :lol: ale jest bardzo cenny i go nie oddam..mogę się ewentualnie jakąś małą cząstka podzielić :lol:

dobra, bo zboczyliśmy  z tematu.. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.