Skocz do zawartości

Moja historia...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Postanowiłem podzielić się z wami moją historia która przytrafiła mi się jakiś czas temu.

Ja 25 lat ona 25 lat, byliśmy ze sobą pięć lat, poznałem ja jak kończyłem technikum, to była moja pierwsza dziewczyna, ja dla niej 4 chłopakiem. Nasze charaktery i ambicje troszkę się różniły. Ja zapierdzielałem jako mechanik po 12 h w tygodniu a w weekend politechnika, ona nie umiała sobie znaleść pracy ciągle ją zmieniała, był taki rok że 7 razy zmieniała miejsce pracy, ze szkołą też kulała. Po dwóch latach zmieniłem prace na lżejsza, lepiej płatna, miałem dla niej wiecej czasu, popchnołem ja na studia, zrobiła prawko, znalazła sobie prace. Przez ostatnie 3 lata było świetnie super spędzalliśmy czas wczasy, imprezy kilka razy w tygodniu nocowaliśmy u siebie, kłótnie też były bo jestem typem człowieka który ma swoje zdanie, ale ostatecznie zawsze sie dogadaliśmy, bo zawsze była dla mnie najważniejsza. Były emocje. We wrześniu po przylocie z turcji zaplanowałem że pójdę na kurs żebym miał na wiosnę lepsza prace i ogolnie żeby było nam lepiej bo planowaliśmy w przeciągu nastepnych dwóch lat zrobić wesele a jak wiadomo na to potrzebne są środki. Powiadomiłem ją o tym że nie bedziemy sie spotykać tak często ze względu na brak czasu. Podczas trwania kursu widywaliśmy sie 2 razy w tygodniu, skonczyłem go w połowie listopada. Próbowałem nadrobić czas dla niej wiadomo kino, restauracje, jakieś spacery itd. Planowałem w grudniu na świeta sie oświadczyć. W tamtym roku na andrzejkach troszkę sie posprzeczaliśmy na zabawie,dzień poźniej miałem urodziny i po nich powiedziała że potrzebuje przerwy. Tłumaczyła to tym że nie pasuje do mojego świata, że jej nie szanuje że ciagle sie z nią kłócę żę mama jej tak doradziła i że chce zobaczyć czy uczucia do mnie nie wygasły. Napisałem jej jak to przecież wspieram cie, chciałaś iśc na pedagogike poszłaś, pomagałem ci, przecież wcześniej tak dobrze nam szło bawiliśmy sie, jak możesz przez jedną nieudana impreze mieć w dupie 5 lat zwiazku gdzie mowiłaś że kochasz i planujesz ze mna przyszłość. No i wiadomo jak to zakochany facet załamka, alko i użalanie sie nad sobą, błagalne sms o powrot – grudzień masakryczny. Na wigilie dostała poczte kwiatową do pracy ze słodyczami i liścikiem, po czym zadzwoniła do mnie w obecności kuriera i powiedziała mi ze nic z tego nie będzie. Gdy rozmawiałem z jej siostrą powiedziała mi że kwiaty przyniosła do domui bardzo cieszyła sie z nich i wszystkim o nich opowiadała. Po spędzonym osobno sylwestrze dowiedziałem się że ktoś zaraz po świetach był u niej na kawie. Napisałem do niej wkurzony że mogłaś powiedzieć od razu że kogoś masz przynajmniej bym sie nie błaźnił, to napisała mi że to narazie przyjacie i że jak była ze mna to tylko rozmawiali przez fb. Wpadłem w furie pocisk był ostry obfitował w różne epitety, po czym napisała że nie spodziewała sie takiej reakcji po mnie i że to napwno koniec i nie chce mnie znać. Po tygodniu mój znajomy zobaczył ją na sympatii, widocznie nie wyszło z tamtym. W chwili obecnej na fb wrzuciła zdjecia z jeszcze innym typkiem jak była na kocnercie bendarka. Najbardziej zastanawia mnie to że jej poglądy i potrzeby zmieniły sie o 180 stopni i wybiera gości którzy są całkowitym przeciweństwem mnie. Takie łajzy lovelasy.
Pogodziłem się z tym a raczej straciłem do niej szacunek i uświadomiłem sobie że nic z tego nie bedzie bo skoro jest kryzys i problem to sie rozwiązuje go wspólnie z partnerem a nie z obcymi osobami, duzy wpływ na nią ma jej mama która sama miała w życiu 5 partnerów i kilkoro dzieci jej złote rady działały na nią zawsze.
Gdy już sie ogarnołem pozdawałem egzaminy w szkole, zaczołem cieszyc sie z bycia snglem, chodzić na imprezy, czas wolny zapełniać hobby i ona gdy to zobaczyła usuneła mnie z grona znajomych na fb i inncyh aplikacjach! Po ostatnim spotkaniu na ulicy napisała do mnie, zaczyna dopytywać co u mnie jak mi idzie itd. Odpisałem że wszystko wporzadku i zapytałem dlaczego pousuwała mnie z grona znajomych czyżbym ją tak bardzo drażnił że nie może na mnie patrzeć to odpowiedziała że moje zdjecia ją mało obchodzą a lepiej żebym jej nie widział.
I teraz pytanie czy ona żałuje czy poprostu lovealsy sa inni niż ja.
Dodam tylko że widzę ją raz w miesiącu, po minie wnioskuje że dalej jest zadumana tym że jej pocisłem od najgorszych jak sie dowiedziałem o kims trzecim.
Na początku miałem wyrzuty sumienia że mogłem się oświadczyć w tej turcji i by może została ale po przemyśleniu głębszym tematu zdałem sobie sprawę że mogła to być wieksza kicha bo co jakby zrobiła to za 3 lata? gdy było by juz po slubie? ile czasu straconego energi i kasy. i nie daj bóg jeszcze bym musiał na nia płacic a ta by sie miziała z innym. Także ze wszystkich swoich porażek trzeba wyciągnać jakies plusy i sie nie załamywać bo zawsze może byc gorzej.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Twoja historia nie jest wyjątkowa. To zachowanie podrecznikowe, samiczka zachowała się klasycznie.

 

Cyt. Ze ona niepasuje do Ciebie itd. typowa manipulacja, zawalenie winy na Ciebie! Ona już z gachem na FB pisała - no zew natury - musi poszalec (większość szaleje całe życie). 

I jak zwykle zero pracy nad sobą bo nie pasuje (ona do Ciebie) i chuj. 

 

Mis byłeś za dobry!

 

Chcałes dobrze... Rozumiem złamane serce i rozgoryczenie ale zapomnij o niej!!! Zero kurwa jakiego kolwiek kontaktu, wyrzuc ja do śmietnika!!! Zero kurwa powtarzam  zero kontaktu z ta samica, to juz historia jezeli masz ciśnienie na samice to poznaj mową tylko ostrożnie żeby bobasa nie zmontować...

 

Życzę siły i twardego ppsyanowienia ze to juz koniec i idę dalej....

 

Na chuj do niej piszesz? Prowadzisz bloga na jej temat? Przegladaj inne tematy znajdziesz wiele analogi do swojego.

 

Pozdrawia ZF

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kolega powyżej dał Ci najważniejszą radę w tej całej historii, ja pozwolę sobie tylko potwierdzić jego słowa. 

Powinieneś kategorycznie zerwać z nią kontakt, absolutnie zapomnieć o niej i wymazać z pamięci spędzone z nią lata. 

 

To jest jedyna droga do rozpoczęcia wszystkiego od nowa.

Tyle i aż tyle. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2017 o 18:55, kicek1 napisał:


Dodam tylko że widzę ją raz w miesiącu, po minie wnioskuje że dalej jest zadumana tym że jej pocisłem od najgorszych jak sie dowiedziałem o kims trzecim.
 

 

Tia, ktoś tu jest niezłym egocentrykiem który myśli że świat się kręci dookoła niego. Nad tym też będziesz musiał popracować. 

Zadumana to jest czemu Jacek nie odpisuje a przecież zrobiła mu tak jak lubi, z połykiem, czemu Grzesiu nie chce jej poznać z rodziną, przecież daje mu tak jak on lubi, w kakałko.  Jak o Tobie pomyśli to najwyżej czemu ten żałosny kicek już za nią nie lata i nie nadskakuje, nie posyła kwiatów a to tak przyjemnie łechtało ego. Sory z szczerość. Odetnij wrzoda na zawsze.

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @kicek1 przerobił sytuację podobną do mojej i chyba nie jesteś sam, czytając komentarze. 

Nie opisywałem jeszcze na forum mojejhistorii, zabieram się do tego, zmobilizuję się i opiszę to. 

 

Kolego co mogę powiedzieć, dobrze, że nie upodliłeś się z zaręczynami i takimi tam. Dobrze, że wyszło to teraz a nie później... ślub, rodzina... dzieci, dom itp. Widocznie ktoś inny wrzucił monetę do skarbonki i poszła sobie do innego podjarana emocjami.

Moim zdaniem, najgorsze to jest to, że ją widujesz, szkoda płakać nad rozlanym mlekiem. Najlepiej znajdź inne towarzystwo i odizoluj się od jej znajomych, nie szperaj po jej profilach, zdjęciach i takie tam... szkoda czasu. Jeśli będziesz jak pies latał za nią to wyczesze cię z forsy i na koniec perfidnie powie ci, że "cię kocha ale rozsądek podpowiada jej co innego".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczę czegoś się na pewno, przede wszystkim nie planować wszystkiego akurat z tą jedną, bo jak się okazało ona to wszystko miała w dupie.  Taki byłem że cieszyło mnie jak robiłem coś dla kogoś teraz już wiem że jak coś robić/rozwijać się to tylko dla samego siebie.

 

Dużą uwagę również będę przywiązywał do tego jakie wartości dziewczyna wyniosła z domu (brak ojca, wzorce, szacunek za coś)  Na początku miałem obawy co do tego ale czas zakochania mi to przyćmił. Myślę że to po części miało wpływ na to z jaką łatwością sobie poszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.