Skocz do zawartości

Cześć.


Roccat

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.


Trafiłem tu na forum poprzez kanał sami wiecie Kogo.

Swojego imienia zdradzał nie będę. O Sobie powiem tyle, że jestem przed dwudziestką, jestem także uzależniony (bardzo) od komputera i masturbacji (jeszcze bardziej).

Bywałem już na forach(gier). Dokładniej dwóch. Nie ukrywam, że i na pierwszym i na drugim byłem najbardziej znanym trollem.

Teraz chciałbym nie mieć na sobie łatki trolla i chociaż od jakichkolwiek prowokacji dam radę się powstrzymać to od sporadycznego śmieszkowania na poważne tematy chyba nie dam rady.

Chciałbym też zaznaczyć, że mam odmienne poglądy na chyba większość tematów niż przeciętny człowiek dlatego postaram się nie udzielać na tematy takie jak polityka, moralność ponieważ moje wypowiedzi są odbierane jednoznacznie - idiota albo troll.

 

Piszę to już z równo pół godziny jest 20:26 zacząłem o 19:56, to chyba tyle.

 

:D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie się z tego co zamierzasz robić nie uchroni Cię od kary w przyszłości. Przynajmniej nie na tym Forum.

Jak będziesz śmieszkować z poważnych tematów, to stąd wylecisz. Takie mamy zasady, nie zrozumiesz ich, lub się nie opanujesz - Twój problem. 

My nie chcemy tu takich osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.