Skocz do zawartości

Witam


szakal666

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Trafiłem tutaj na forum poprzez kanał Marka. Od niedawna zacząłem go słuchać. Już wcześniej praktykowałem samorozwój i interesowałem się ogólnie relacjami damsko-męskimi. Jednak postanowiłem zgłębiać to drugie szerzej po rozłamie mojego ponad 2 letniego związku. Rzeczy, które usłyszałem na kanale bardzo trafnie pokrywały się z moją ex. Z tego co widzę, jestem tutaj bardzo młodą osobą na forum.Niedawno skończyłem 23lata. Interesuję się także bardzo psychologią i po części programowaniem. Miałem wrażenie, że nigdy nie miałem problemów z kobietami,ale  jednak z wiekiem zacząłem mieć pewne trudności w nawiązaniu kontaktu- miałem wrażenie, że kobiety są w stosunku do mnie bardzo rozszczeniowe i ogólne pokolenie mediów społecznościowych dziwnie na nie wpłynęło.Tak przypadkowo odkryłem kanał RadioSamiec. To wszystko o mnie.Jeśli ktoś miałby jakieś pytania to śmiało.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.