Skocz do zawartości

Szwedzki model likwidacji przestępczości


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Można by krótko skwitować ten temat, że najlepszym sposobem likwidacji przestępczości jest jej zalegalizowanie. Tym tropem poszła właśnie Szwecja, która staje się takim naszym forumowym "chłopcem do bicia", ale trudno się dziwić, skoro potrafią się tam dziać  takie oto cuda:

http://malydziennik.pl/masakra-szwedzki-sad-zaakceptowal-pedofilie-by-legalnie-byc-pedofilem-musisz-byc,2674.html

 

Ten model ma szanse się przyjąć na doskonale użyźnionej ideologicznym obornikiem ziemi w całej UE. Ochoczo maszerują w tą stronę (a maszerować to oni potrafią jak mało kto!) również nasi "ukochani bracia" zza odry:

https://ndie.pl/sad-berlinie-zalegalizowal-wspolzycie-13-latki-starszym-mezem/

 

Oczywiście wiemy, że "prorok" lubił się zabawić z małymi dziewczynkami a jedyną drogą do ich Boga jest naśladowanie Mahometa. Należało więc umocować religijnie usprawiedliwienie własnych perwersji. OK, prosty mechanizm. W sumie mógłbym rzec, niechaj sobie w swoim kompostowniku robią co chcą (choć serce mi się kraje gdy pomyślę o tych dzieciach), ale won mi ze sraniem w naszej piaskownicy. Przy czym "nasi politycy", mało że pomagają im w defekacji, to jeszcze dupę im podcierają.

 

W UE niniejszym tworzone są podwaliny dla choćby legalizacji gwałtów czy terroryzmu, skoro to samo prawo jest inne dla każdego obywatela. Przecież zabijanie niewiernych jest również elementem religii, godnej jak się okazuje, poszanowania choćby w aspekcie pedofilii. Jakże niesprawiedliwe jest wybiórcze traktowanie elementów kultury i religii! Powinno się ją przyjmować w całości i naprawiać nasze ułomne i niedojrzałe prawo. 

 

- tato! tato! Wysadzili supermarket

- sprawcy to muzułmanie?

- tak tato

- aaa, no to wszystko w porządku

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przygotowywanie gruntu pod stworzenie kalifatu w Europie. Rządy tych krajów dostały wytyczne co mają robić. Mając wybór między wojną domową, a 'demokratyczną' transformacją wybrali akurat to. Dobrze widać jakim krajom przypisano taki los: Szwecja, Niemcy, UK, najprawdopodobniej też i Beneluks. Nas uratował chyba komunizm, bo gdyby Polska została objęta Planem Marshalla i kapitalizmem, to mielibyśmy tak jak na Zachodzie i wtedy my byśmy mieli od groma ciapatych, a tak mamy tylko jakieś max 50k na 38 milionów. Chodzi o wyniszczenie białej rasy i jak się ma takich wrogów jak tutaj, to ciężko podjąć walkę. 'Jews will be resented becuase of our leading role' i chwilę później 'Without that transformation Europe will not survive'.  Jest pozamiatane:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, niech się dalej urozmaicają kulturalnie. :)

Następnym krokiem będzie wprowadzenie prawa szariatu na całym terytorium tych krajów. A ostatnim dorżnięcie wszystkich innowierców. A rdzenni mieszkańcy tych ziem pójdą na rzeź z owczym uśmiechem na twarzach. 

Znalezione obrazy dla zapytania owczy usmiech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tu ciekawi jedna rzecz. Po co wgl tworzyć kalifaty w Europie? Jakie to ma korzyści przynieść obecnie rządzącym w np. Szwecji? Ja rozumiem że na wojnie się zarabia itp. Ale w dzisiejszych czasach lepsza jest wojna ekonomiczna niż konwencjonalna. Uzależnianie od siebie państw, całych narodów które nie są nawet tego świadome aby podnieść bunt czyli wywołać wojnę. Do tego dochodzi jeszcze fakt że cywilizacja arabska mentalnie jest w średniowieczu. Oni nie wprowadziliby do Europy żadnego rozwoju a jedynie regres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Aragorn napisał:

Mnie tu ciekawi jedna rzecz. Po co wgl tworzyć kalifaty w Europie? Jakie to ma korzyści przynieść obecnie rządzącym w np. Szwecji? Ja rozumiem że na wojnie się zarabia itp. Ale w dzisiejszych czasach lepsza jest wojna ekonomiczna niż konwencjonalna. Uzależnianie od siebie państw, całych narodów które nie są nawet tego świadome aby podnieść bunt czyli wywołać wojnę. Do tego dochodzi jeszcze fakt że cywilizacja arabska mentalnie jest w średniowieczu. Oni nie wprowadziliby do Europy żadnego rozwoju a jedynie regres.

IMO tu nie chodzi o jakieś korzyści dla tych krajów, to jest plan zniszczenia białej rasy. Najbardziej przeraża mnie bezmyślność tych społeczeństw, taka bezwolność, tępota. Ich zlewicowani durni politycy chcąc osiągnąć jakiś osobisty polityczny cel rozpier...ą swoje własne kraje i wyniszczą swój naród. Ale czy w tych krajach nie ma ludzi, którzy mają jeszcze mózgi i mają jeszcze zdolność myślenia i wyciągania logicznych wniosków? Chyba nie, dowodem jest, że w Niemczech w tym roku odbędą się wybory parlamentarne, w których będzie wybór pomiędzy Merkel, a Martinem Schulzem. Kto z nich nie wygra, dla imigrantów droga wolna. :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Aragorn said:

Mnie tu ciekawi jedna rzecz. Po co wgl tworzyć kalifaty w Europie? Jakie to ma korzyści przynieść obecnie rządzącym w np. Szwecji? Ja rozumiem że na wojnie się zarabia itp. Ale w dzisiejszych czasach lepsza jest wojna ekonomiczna niż konwencjonalna. Uzależnianie od siebie państw, całych narodów które nie są nawet tego świadome aby podnieść bunt czyli wywołać wojnę. Do tego dochodzi jeszcze fakt że cywilizacja arabska mentalnie jest w średniowieczu. Oni nie wprowadziliby do Europy żadnego rozwoju a jedynie regres.

 

Wiadomo, że nie leży to w interesie Szwedów, Niemców, czy Anglików. Te decyzje zostały kupione przez inne regiony świata. Które?

Można się tylko domyślać komu zależałoby na osłabieniu EU:

- USA

- kraje azjatyckie

- kraje bliskiego wschodu

- Rosja

- banksterzy

 

i cholera wie kto jeszcze. To że cywilizacja arabska mentalnie jest w średniowieczu to właśnie jest klucz, ktoś sobie dobrze przekalkulował, że niczego dobrego do nas nie wniosą.

Zrobią z Europy drugą strefę Gazy.

Będziemy rynkiem zbytu, nie konkurentem.

 

Wynarodowienie Szwecji zdaje się być już na takim poziomie, że nic tego nie zatrzyma. Ostatnio gdzieś czytałem, że szwedzka policja zupełnie straciła kotrolę w mieście Malmo.

 

19 hours ago, manygguh said:

 Chodzi o wyniszczenie białej rasy i jak się ma takich wrogów jak tutaj, to ciężko podjąć walkę. 'Jews will be resented becuase of our leading role' i chwilę później 'Without that transformation Europe will not survive'.

 

Wydaje mi się, że jeszcze wschodnia europa się przed tym jakoś broni. Ale może to tylko pozory albo nie wiem wszystkiego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do pierwszego posta w temacie.

Jeżeli chodzi o pedofilie to oczywiście nie pochwalam ale skoro taki Ahmed/Abdul/Muhammad przyjedzie sobie do Niemiec czy innego kraju ze swoją 13, 10 letnią żoną to niech sobie ją ma.

Tylko, że wtedy to oznacza akceptacje ich prawa co jest nie do przyjęcia... na razie hehehehe.

 

"Chodzi o wyniszczenie białej rasy"

3 godziny temu, Nomorepanic napisał:

Wydaje mi się, że jeszcze wschodnia europa się przed tym jakoś broni. Ale może to tylko pozory albo nie wiem wszystkiego

 

Nie wydaje Ci się a masz racje(tak mi się wydaje) jednak nie wiadomo ile tak będzie.

Pewne jest przecież, że jeżeli Ahmedy przejmą władzę we Francji, Niemczech itp. To będą chcieli iść dalej. Moim zdaniem to musi doprowadzić do konfliktu mniejszego czy większego.

13 godzin temu, Aragorn napisał:

Mnie tu ciekawi jedna rzecz. Po co wgl tworzyć kalifaty w Europie? Jakie to ma korzyści przynieść obecnie rządzącym w np. Szwecji?

 

Może kasa? Są ludzie, jak ja którzy dla kasy zrobili by wszystko i uwierz mi, że za odpowiednią sumę zrobię wszystko.

Niektórzy mają też w dupie innych. Co w połączeniu z chciwością daje niezłą mieszankę - z naszego podwórka to Platforma Obywatelska.

 

Oprócz tego władza. Taka sytuacja - trzymajmy się tych szwedów. Ludzie którzy tam rządzą, może mają obiecaną, władze, hajs.

Jednak moim zdaniem to i tak bez sensu przecież i tak ją mieli.

 

Dobre rozkminy tu są widze ale jak na razie na nic nie ma dowodów tylko teorie.

Zagłada Białej rasy - to teraz uwaga - BIAŁEJ. Czyli na logikę - Żółtej nie. A wyobrażacie sobie murzynów robiących interesy z Chińczykami?

Warto to przemyśleć, przecież to, że czarni nic do nauki nie wnieśli jest faktem. Chińczycy głupi nie są wiedzą o tym.

Nie mówię, że teoria odpada, może i chcą się Białych pozbyć no ale co, nikt nie sypie a Biali którzy biorą w tym udziału nie wiedzą, że być może spotka ich to samo?

 

Kończąc. Moim zdaniem to raczej chodzi o wywołanie konfliktu. Chiny się zbroją - myślicie, że amerykanie nie widzą o tym? Że CIA i inne służby nie wiedzą? Ich możliwości są ogromne, pewnie przewidzieli, że chiny nie będą wiecznie niewolnikiem amerykanów.

Więc wywołanie konfliktu jest im na rękę. Amerykanie dozbrajają ISIS, na nagraniach z egzekucji których nie wstawie ale jeżeli ktoś chce to jakiaś wiadomość prywatna i podeślę widać, że Ahmedy mają broń amerykańską co oznacza $ dla nich.

Część pewnie dają za darmo "rebeliantom" jakimś.

Wojna w Europie to hajs dla USA na wojnę z Chinami.

Jest to logiczne moim zdaniem co o tym myślicie?

 

Edit:

Trochę odszedłem od tematu ale nie będę usuwał. Może po prostu nie odpowiadajcie by nie robić spamu jeśli to przeszkadza. I jeżeli tak jest to Moderatora prosił bym o danie tego w spoiler jakiś albo pomniejszenie czcionki jeżeli można.

 

Edytowane przez Roccat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aragorn 

Przyczyny są czysto ideologiczne. Biała rasa jest niemożliwa do zniewolenia. Rasa czarna - wiadomo, rasa żółta - zawsze posłuszna, typowe trybiki w maszynie, rasa czerwona - zbyt mała, zbyt słabe technologie. Na przeszkodzie NWO stoi właśnie biała rasa, inteligenta, przedsiębiorcza i buntownicza. Metody są prostę: feminizm, mieszanie się ras po których zawsze wychodzi murzyn, albo skośnooki, jedzenie gmo, lichwa (u ciapatych tego nie ma) etc. Przeszkadzamy co niektórym.

 

Jeżeli temat Cię interesuje to zapoznaj się z:

https://bialyrasizm.pl/likwidacja-rasy-cz-1-wprowadzenie/ i resztę części. Są tu pokazane metody walki z białą rasą. Sam autor ma bardzo dobre pióro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.