Skocz do zawartości

Polska ma zostać poddana presji - o co chodzi?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć bracia. Znalazłem ciekawy film który mówi o niedawnym spotkaniu Andrzeja Dudy z senatorem USA - McCainem który powiedział mu w Monachium że Polska ma zostać poddana pewnej presji. Ale nie wiemy jakiej presji.

Co o tym sądzicie? O co może chodzić?

Link do filmu: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym odruchu, zanim wysłuchałem na myśl przyszła mi sprawa tych 65mld roszczeń o których od lat mówi i pisze choćby Michalkiewicz. Tylko wydaje mi się to  nazbyt oczywiste.

 

Cytuj

 

Israel Singer – sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów (oficjalna wypowiedź z 1996 r.)

Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie pozwolimy (…) Będą słyszeli o tym od nas tak długo, jak Polska będzie istnieć. Jeżeli Polska nie spełni roszczeń Żydów, będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym.

 

Więc teoretycznie Polska jest poddawana ciągłej presji międzynarodowej z tego powodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.