Skocz do zawartości

Męskie sex-lale


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie (bo kosztowne ;)) Panie, dziś koleżanka znająca moje płytkie i stulejarsko-nazimizoginistyczne nastawienie skrzywdzonego i niedojrzałego Piotrusia Pana, podesłała mi takiego oto linka:

http://www.pudelek.pl/artykul/105691/hit_sieci_meska_lalka_erotyczna_z_dwoma_penisami_foto_s/foto_1?src01=6a4c8&src02=facebook_pudelek#

 

Skorzystacie z oferty czy nie, ale ciekaw jestem, o ile stać Was na szczerość, co o tym sądzicie... Może być w szerszym kontekście. Paru rzeczy taki nie zrobi (śmieci, pranie, nie obroni przed bandziorem, na koncert nie pójdzie, na Majorkę nie zabierze itd.) i czy to w ogóle potrzebne, skoro kobiety mogą mieć sex na "kiwnięcie palcem". Więc co? Dla pasztetów? Takie też mogą przecież. O co tu chodzi Waszym zdaniem?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach eksperymentu czemu nie. Z wyglądu straszne keny, jeszcze ten model azjatycki ujdzie :D 

 

2 godziny temu, Rnext napisał:

i czy to w ogóle potrzebne, skoro kobiety mogą mieć sex na "kiwnięcie palcem". Więc co? Dla pasztetów? Takie też mogą przecież. O co tu chodzi Waszym zdaniem?

 

Czy potrzebne - ludzie mają różne fetysze. W sumie to może dla osób skrajnie samotnych jest to stworzone. Albo dla pary, gdzie dziewczyna nie może namówić partnera na trójkącik (albo odwrotnie) i pod namową ktoś się zgadza ale w takiej formie. :) To drugie oczywiście w formie żartu, albo i nie? Kto wie... 

 

Podsumuję tak, że plastik to plastik czy tam guma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał żeby takie lalki powstały i trafiły do masowej produkcji. Powinny być połączone z funkcją bankomatu oraz banku spermy, a wtedy okazałoby się, że 99% Pań przestaje udawać, że tzw. "związki" są dla nich coś więcej warte niż rozpłód + wygodne życie.

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha dobre :lol: 

No, ale w sumie skoro sa gumowe lale, kobiety, to czemu nie mieliby robic i mezczyzn :lol:

Ja na dzien dzisiejszy obiektywna nie bede bo: punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :lol: wiec po ponad 2 latach abstynecji seksualnej moglabym nie miec nic przeciwko hahaha :lol: natomiast jakby mnie ktos porzadnie przelecial pewnie stwierdzilabym: okropne, takie gumowe feee :lol::lol:

@ Rnext, a o co chodzi? Oczywiscie o kase :)))) wiadomo, ze popyt na to bedzie bo panie maja wymyslne fantazje. Pewnie w pierwszej kolejnosci singielki, a tak poza tym co kto lubi:)))) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Długowłosy za 200k $ to faktycznie mogłaby producentka(!) nafaszerować takiego przynajmniej 180k $ w drobnych nominałach ;) Ale sperma skiśnie :D 

@Selqet rozwiń PLS.

@Eleanor no ale jak to się ma do sexu dla pań na wyciągnięcie ręki? Wymagania tak kosmiczne, że tylko gumowy Ken podoła? Przecież to paradoksalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SennaRot skoro @Stulejman Wspaniały naucza nas, to Brajanek będzie nauczał koty i w ten sposób powstanie Braca Koty, którzy chętnie poprą powstanie tego oto gadżetu dla pań. Zamiast zdjęć kotów na pejsbuka i instagramach będą się pojawiały fotki z męską lalą. Dodatkowo będzie ustawienie statusu: "jestem w związku z moim gumowym przyjacielem".

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumowy przyjaciel na pewno zostanie zhumanizowany. Dostanie imię..... i Panie będą się przechwalać jego nieziemskimi osiągnięciami łóżkowymi, cierpliwością niewyczerpaną, umiejętnością słuchania i zrozumienia, spokojem i opanowaniem .... mężczyzna idealny..... już widzę te foty na fejsie i innych srakaportalach .....

 

... Nasza era się kończy, trzeba sobie znaleźć absorbujące hobby, nawet Alfa nie wygra z taką konkurencją.  Ale cieszy mnie ta wolność i spokój dla kotów, lubię koty.

 

.... a tak na marginesie z moich obserwacji wynika, że One nawet potrafią dać imię swojemu wibratorowi więc nić mnie nie zdziwi.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety koty będą potrzebować jednak dłuższej terapii...... po takiej traumie nie ma wyjścia :D

 

Producentowi manekinów też od razu proponuje pomyśleć nad częściami zamiennymi. Na pewno niejedna Pani okaże swoje emocje bezpośrednio na swoim partnerze ;)

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co toto , kasy nie zarobi, w domu nie pomoże, nie naprawi klamki, dzieciaka nie spłodzi i na domiar złego ma dwa penisy, He?

 

A tak na serio  te manekiny są metroseksualne, te podkręcone rzęsy, różowa koszula, ect. To produkty typowo gejowskie. Może warto utworzyć rezerwat 2, gdzie będzie można zadawać tego typu pytania gejom? Jestem w stanie wyobrazić sobie jak bardzo byłaby tam ożywiona dyskusja.

 

 Ja bym nie chciała gumowej lalki do sexu, chyba bym się ich bała. Jak byłam mała to w pokoju na półce siedziały lalki czasami wydawało mi się że się ruszają i na mnie patrzą, trudno mi było zasnąć. Tak sobie skojarzyłam, nie zniosła bym czegoś takiego u siebie w domu. Mi poczucie bezpieczeństwa i rozkosz daje prawdziwy facet z jednym penisem i koniecznie z mózgiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Anna napisał:

I po co toto , kasy nie zarobi, w domu nie pomoże, nie naprawi klamki, dzieciaka nie spłodzi i na domiar złego ma dwa penisy, He?

 

 

 

Otóż to :) Sex-roboty nadchodzą, ale nie sprawdzą się u pań. Taki robot dla kobiety musiałby w swej wielozadaniowości być choćby zbliżony do poziomu mężczyzny. Mężczyzna jest kobiecie potrzebny do opieki, utrzymywania jej. Kobieta nie wyśle swojego sex-robota do pracy, bo nikt nie będzie chciał go zatrudnić - biznesmen będzie potrzebował robota to sobie sam kupi.

Natomiast dla mężczyzn sex-roboty będą idealne. Wsadzi się do środka sztuczną inteligencję poziomu Siri - tyle wystarczy by symulować kobietę. Trochę miłych słów od robota na dzień dobry miło będzie usłyszeć. Taki robot dla mężczyzny wystarczy żeby był miły, zawsze chętny i posłuszny. Powinien umieć odkurzać i myć okna.. Z takim zestawem umiejętności sexrobota - wartość biologicznej kobiety spadła by znacząco.

Gdy jeszcze skonstruuje się sztuczne macice - kobiety będą skazane na wymarcie. Pojedyńcze egzemplaże będą ciekawostką ;)

 

19 godzin temu, Anna napisał:

 Ja bym nie chciała gumowej lalki do sexu, chyba bym się ich bała. Jak byłam mała to w pokoju na półce siedziały lalki czasami wydawało mi się że się ruszają i na mnie patrzą, trudno mi było zasnąć. Tak sobie skojarzyłam, nie zniosła bym czegoś takiego u siebie w domu.

 

 

No cóż, to jest problem z dzisiejszymi, pionierskimi konstrukcjami.. Wyglądają trochę strasznie, mało naturalnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pingwing napisał:

Mężczyzna jest kobiecie potrzebny do opieki, utrzymywania jej.

Ja pracuję i utrzymuję się sama. Ale jakbym założyła rodzinę, to w momencie kiedy nasze dzieci byłyby małe i musiałabym się nimi przez pewien czas opiekować chciałabym mieć opiekę męża co się wiąże z większym zabezpieczeniem ekonomicznym tego okresu przez mężczyznę, @Pingwingchyba nie to uważasz za bycie utrzymanką? Choć jak rozmawiam z koleżankami wiele z nich gdyby mogła to zrezygnowały by z pracy żeby zajmować się domem i dziećmi. Czy tradycyjny podział obowiązków (z przyczyn ekonomicznych raczej u nas w kraju niemożliwy)  redukuje  kobietę do pozycji utrzymanki? Powiem szczerze, że mam z tym nazewnictwem problem, tym bardziej, że ogarnięcie domu i dzieci to też praca tylko, że na rzecz rodziny.

 

5 godzin temu, Pingwing napisał:

Natomiast dla mężczyzn sex-roboty będą idealne. Wsadzi się do środka sztuczną inteligencję poziomu Siri - tyle wystarczy by symulować kobietę. Trochę miłych słów od robota na dzień dobry miło będzie usłyszeć. Taki robot dla mężczyzny wystarczy żeby był miły, zawsze chętny i posłuszny. Powinien umieć odkurzać i myć okna.. Z takim zestawem umiejętności sexrobota - wartość biologicznej kobiety spadła by znacząco.

Czy  naprawdę kobieta  to tylko ciało i nawet nie ważne czy z krwi i z kości czy tylko z gumy, byle było zdatne do seksu, kiwało potakująco głową i odkurzało na zawołanie?

Dla mnie jest więcej funkcji sexu jak potrzeba więzi, bliskości czy akceptacji, manekin tego nie da. Jednak jeśli komuś plastik wystarczy to od razu składam gratulacje, bo chyba ku takiej przyszłości wszystko zmierza.

 

5 godzin temu, Pingwing napisał:

Gdy jeszcze skonstruuje się sztuczne macice - kobiety będą skazane na wymarcie. Pojedyńcze egzemplaże będą ciekawostką

 

Ciekawe czy te sztuczne macice odchowają produkowanych seryjnie chłopczyków, przytulą kiedy trzeba, poczytają bajkę, zakładam że na rynku pojawią się też sztuczne piersi-odkamiacze. Widzę już tą wspaniałą generację nowych ludzi, wyrosłych w takich warunkach. Coś mi się wydaje, że ten futurystyczny pogląd to taka sama skrajność jak u kobiet, które uważają, że mężczyzn należy traktować tylko jako dawców nasienia, w obu przypadkach najbardziej ignoruje się prawdziwe potrzeby dziecka tj. prawo do posiadania zarówno ojca jak i matki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext na prośbę rozwijam myśl :)

 

Odnośnie eksperymentu to sprawa jest oczywista. Tak jak dla zabawy, ciekawości próbuje się np. LSD czy coś taka sama zasada działania byłaby tutaj.

 

Obecnie tego typu gadżety powodują raczej uśmiech na twarzy połączony z lekkim niesmakiem głównie przez tak jak @Anna napisała, że wyglądają jak metroseksualne kukły. Podobnym przykładem mogą być japońskie sex lalki (http://pudelekx.pl/japonskie-seks-lalki-przerazajaco-realistyczne-galeria-30946).

 

Ale jeżeli wziąć pod uwagę, że obecnie cywilizacja idzie w kierunku bardziej rozwoju technologicznego niż duchowego, nie tak odległa może być wizja ukazana w serialu Westworld. W nim znajdują się roboty identyczne z wyglądu do ludzi i można m.in. ich zabijać, gwałcić itd. Swoją drogą polecam obejrzenie.

 

W najbliższej przyszłości myślę, że takie manekiny będzie można robić wg własnego projektu. Osoby bardzo skrajnie samotne np. z antropofobią mogą w ten sposób "zastąpić" w ten sposób relacje, zamawiając sobie swoją księżniczkę, księcia :) Ludzie którzy utracili bliską osobę pewnie stworzą podobiznę zmarłego partnera.

 

Tak czy inaczej na dłuższą metę jest to patologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext w sumie to wśród pań ten produkt się nie przyjmie. Brakuje bankomatu, funkcji zabawiania i naprawiania zepsutych rzeczy. Przykro mi, ale w obliczu kosmicznych wymagań to niestety owy Gumowy Przyjaciel stoi na straconej pozycji. Aczkolwiek kiedy owe samice zostaną same z powodu swoich wygórowanych oczekiwań, to wtedy zostanie im albo zadowolenie się jakimś tam rycerzykiem, co doprowadzi do unieszczęśliwiania siebie oraz owego pana, albo będą mogły sobie zakupić pana Dabl Plasta. Powtórzę się ale dzięki tej alternatywie przynajmniej koty się ucieszą.

 

Poza tym jak to sobie wyobrażasz co? Na misia czasami się wydrą, podkurzą go i będą patrzyły z satysfakcją jaki chodzi podminowany. A z Dablem Plastem to się nie uda. Będzie litania leciała a on nic. Zero reakcji. I jak tu mu dowalić co?

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.