Skocz do zawartości

Sportowa kamerka, jaką wybrać?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się ciepełko, więc będę jeździł dużo skuterem. Fajnie by było to nagrywać, by mieć podkład pod audycje na YT. Powoli się więc rozglądam za naprawdę dobrą kamerką, która posłuży nie tylko do skutera, ale i do auta oraz roweru. 

 

Szokuje ze względu na stabilizację optyczną (a nie elektroniczną) ten model - ale cena jest monstrualna: http://www.ceneo.pl/47723717

 

Myślałem o xiaomi i gopro, ale obraz z obu kamer drży nawet jak się idzie - a z sony nie. Różnica jest kolosalna. Jak już coś mieć, to coś porządnego, nie? Wydatek w imię inwestycji na kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam SJCAM M10+ (Plus) - używam na nartach i jestem bardzo zadowolony. Jedna uwaga to szybko wyczerpujący się akumulator.

Na początek trzeba się zaopatrzyć z 2 szt. poza tym bez zarzutu.

Trzeba też pamiętać, że dużo sprzętów (oprócz PC) ma problem z prawidłowym odtworzeniem 1080p 60fps i większych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to klops, faktycznie nie mogę kupić kamerki sony. Dałem słowo, i nie będę z gęby robił dupy. No to kicha - bo z tego co wiem, tylko sony jako jedyne ma optyczną stabilizację obrazu, oraz podgląd video na nadgarstku. Ciekawe jak mam ustawić kamerę inną, jeśli będę ją miał przylepioną do kasku?

 

No to dupa, trudno się mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.