Skocz do zawartości

Islam - szansa czy zagrożenie dla mężczyzn w Europie?


Krzysiek1991

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.wykop.pl/link/3618551/kpmg-jawnie-dyskryminuje-mezczyzn/

Im bardziej widzę i czytam o tzw."pozytywnej dyskryminacji" mężczyzn tym bardziej zaczynam się zastanawiać czy może jednak z perspektywy czasu Islam jako dominująca religia w Europie będzie lepszym rozwiązaniem niż  obecnie panujący syf. Odnosząc się do Islamu mam na myśli te normalniejsze kraje jak Liban, ZEA(czyli wersja trochę lajt). Bo mam wrażenie że my mężczyźni w Europie chyba już przegraliśmy z feminizmem... I jeśli coś się nie zmieni to będziemy my mężczyźni w Europie traktowani tak jak białych traktują w RPA. Oficjalnie równość i braterstwo w rzeczywistości pełna poniewierka i plucie w twarz...

Edytowane przez Krzysiek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że te siły które to wszystko zorganizowały - chcą byśmy tak myśleli. Bo faktycznie, na pierwszy rzut oka islam wydaje się być jakimś rozwiązaniem - kobietę za mordę łapią konkretnie. Ale co dalej? W samym islamie mordują się odłamy między sobą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOM Samca będzie ogrodzony murem i nic nam nie grozi :). Ktoś ewidentne za ta inwazja stoi, przypominając sobie jak oni sobie swobodnie maszerowali przez Europę do Niemiec, no kurwa grupa obcych wchodzi na teren i sobie idzie gdzie chce - z moich znajomych tylko ja to zauważyłem. To jest armia bez broni palnej, za to ich broń to fanatyzm i rozumienie durnowatosci europejskich polityków. Wypstrykaja nas od spodu....

 

Ich obrońcy w Europie mierzą ich swoją miarką, to całkiem inni ludzie od Europejczyków....

Na dłuższa metę to taka zamiana dobra nie jest, jezeli chodzi o nasz kraj to albo oni nas, albo my ich...

I co dalej? 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o religię tylko o zniszczenie naszej rasy. Islam to tylko narzędzie, a biali konwertyci to dla mnie pajace i, bez obrazy ;), nowoczesna wersja leninowskich pożytecznych idiotów.

Ortodoksyjnie pojmowany katolicyzm i prawosławie posiadają zdrowe podejście do roli kobiety. Niektórzy rodzimowiercy i ateiści zapewne też ;) Żeby napić się piwka nie musisz kupować browaru, żeby ustawić samicę nie musisz ubierać jej w namiot. No i jako muslimek o piwie też mógłbyś zapomnieć... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One się jednoczą, a my (oczywiście poza tym forum) rywalizujemy ze sobą na każdej płaszczyźnie i często też walczymy o ich względy. Ciekawe kto wygra? Pytanie retoryczne.

IMO przestańmy być ich podnóżkiem, nie pomagajmy w karierze, usuńmy się, postawmy na swój rozwój i konkurujmy z nimi, a nie ze sobą.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, zuckerfrei said:

DOM Samca będzie ogrodzony murem i nic nam nie grozi :). Ktoś ewidentne za ta inwazja stoi, przypominając sobie jak oni sobie swobodnie maszerowali przez Europę do Niemiec, no kurwa grupa obcych wchodzi na teren i sobie idzie gdzie chce - z moich znajomych tylko ja to zauważyłem. To jest armia bez broni palnej, za to ich broń to fanatyzm i rozumienie durnowatosci europejskich polityków. Wypstrykaja nas od spodu....

 

Aby zatrzymać ten przemarsz potrzebne były/są twarde, niepopularne, "niehumanitarne" decyzje za które żaden z polityków nie chciał wziąć odpowiedzialności.

Dwa filmiki z przekraczania granic:

 

 

 

Niestety moim zdaniem prawda jest taka, że aby powstrzymać najazd muzułmanów jedyną opcją byłoby użycie ostrej amunicji.

Możemy postawić setki kilometrów zapór, które zostaną sforsowane. Jak nie w tym to w innym miejscu.

Na pierwszym filmie widać jest jak bardzo nie ma sensu ta cała szopka. Służby stoją i patrzą jak obcy forsują umocnienia. Ile ten płot wytrzyma? Co stoi na przeszkodzie aby zrobić wyłom 4 kilometry dalej? Przecież nkt nie jest w stanie postawić ludzi co dajmy na to 50 metrów aby obserwować czy ktoś się nie przedziera przez całą dobę.

Postraszą ich gazem łzawiącym, jakimiś granatami hukowymi jak na drugim filmiku, może kilka procent odniesie przy okazji jakieś lekkie obrażenia, ale po kilku dniach Ci ludzie będą znowu szturmować granice.

 

Mam złe przeczucie, że będziemy do nich strzelać, ale wtedy, kiedy będzie już na to za późno. Nie jestem rasistą.

Po prostu uważam, że mamy prawo bronić naszego domu przed obcymi wszelkimi dostępnymi środkami.

Życzyłbym sobie takiego zapisu w prawie polskim.

Sama świadomość tego, że wchodząc na czyjeś terytorium bez zgody właściciela grozi utratą życia skutecznie odstraszyłoby 99% przestępców.

To samo mogłoby obowiązywać w skali mikro (posesja) jak i skali makro (państwo).

 

Co do tematu, to moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak "mężczyźni w Europie". Jesteśmy tak podzieleni jak podzielone są narody.

Myślę, że dla mężczyzn z państw, które opierają się tej zarazie islamska inwazja może być szansą na wzmocnienie naszej pozycji, no bo od kogo kobiety zaczną wymagać radykalnych działań w trudnych czasach?

Natomiast np. Szwedowie - no oni mają problem, i będą mieli jeszcze większy, gdy będą zmuszeni do opuszczenia swojego własnego kraju aby przeżyć. Oni utracą swoją wartość i swoją tożsamość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w islamie sojusznika. Wyczekiwanie że islam nas "oswobodzi" jest naiwne, zwłaszcza, że wskazuje na naszą słabość i chęć zawarcia paktu z kimś "silnym" bo coś zrobi za nas. Nie moi drodzy, takie sprawy albo załatwiają faceci po męsku zamiast chować głowę w turban albo giną jako tymczasowy, słaby sojusznik, który stał się z czasem balastem.

 

Niektórzy uważają że można się z muslimami dogadać i dobrze żyć. Ale spójrzcie, jest ich stosunkowo mało w UE a już są poważne problemy. Wraz z ich przyrostem problemy będą się też mnożyć. Jeszcze te ich wewnętrzne konflikty religijne, szyici, sunnici, do tego frakcje w ramach odłamów wzajemnie oskarżające się o herezję. Dogadać się w tym kontekście oznacza - przystać na ich warunki i im potakiwać. A weź tu potakuj jednocześnie dwóm heretykom. Dawno losy Europy nie spoczywały tak ciężko na barkach mężczyzn, jak obecnie. 

 

Ale z innej beczki. Ze dwa lata temu, znajoma zaprosiła mnie do knajpy, bo szła tam akurat z dwiema swoimi koleżankami. Obie koleżanki okazały się być skrajnymi feminazistkami, więc miałem używanie :) Zanim postanowiłem wracać do domu, były już pąsowe ze złości i puszczały im wszelkie hamulce. Z taką agresją ze strony kobiet dawno się nie spotkałem. Gdyby uszło im to płazem, posiekałyby mnie na tatara kuflem od piwa.

 

Jedną zapamiętałem dobrze, bo fajna optycznie, wysportowana, wysoka lacha po medycynie. Spokojnie można by ją potraktować przedmiotowo ;). Druga raczej coś na kształt Yabby, więc sorry. No i ta medyczka za wszelką cenę starała się wszystkich przekonać, że kobiety programistki są lepsze (po ki czort?) bo ona zna jedną taką. I że jak zmienił się szef jej oddziału z faceta na kobietę to teraz w pracy są normalne stosunki bo pod facetem to była tragedia a jak ona otworzy własną klinikę, to będzie zatrudniała wyłącznie kobiety...

- nie będziesz brała pod uwagę kompetencji tylko płeć?

- tak, kobiety muszą się popierać bo mamy pod górkę

- krytykujesz seksizm a sama go wyznajesz?

- yyyyyy

- a chociaż facetów będziecie leczyły w tej klinice?

- yyyyy

 

Niestety, dopóki panie żyją w odrealnieniu, bez kolizji z rzeczywistością (co mamy im finansować z własnej pracy/podatków bez żadnej korzyści z tego tytułu) będą tworzyły takie fantasmagorie. A zgwałcenie idiotki przez muslima nie uczyni z niej geniusza. 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Rnext said:

(...) I że jak zmienił się szef jej oddziału z faceta na kobietę to teraz w pracy są normalne stosunki bo pod facetem to była tragedia a jak ona otworzy własną klinikę, to będzie zatrudniała wyłącznie kobiety...

 

Zmieni zdanie szybciutko jak jej połowa załogi pójdzie na L-4 z powodu ciąży :P

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nomorepanic do niej nic nie docierało. Na każdy argument reagowała wqrwem, histerią i agresją zamiast się do niego odnieść. Yabba też coś tam pyszczyła ale była słabsza intelektualnie (no i pod względem urody ;)) od medyczki. A ta znajoma się do mnie 2 tyg nie odzywała po czym oznajmiła że nigdy nie widziała koleżanek w takim stanie :D Na co odparłem, że sorry, ale nie będę przepraszał za to że są głupie. Dla jasności - z niegdysiejszą koleżanką nie mam od tamtej pory kontaktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że zagrożenie i nic innego. Z nimi nie da się normalnie kooperować, co pokazuje sytuacja na zachodzie. Po za tym po chooy przeginać w drugą stronę? Sorry, ale nie chcę że mi ktoś gwałcił matkę albo siostrę. Feminizm sam się kompromituje, a to przez "teorię gender" a to przez odpierdalanie dziwnych akcji typu malowanie krwią z cipy, a to spółkowanie z islamem co jest gigantycznym samo-zaprzeczeniem. Tylko w ciągu dosłownie ostatnich kilku lat nastawienie antyfeministyczne wzrosło jak jeszcze nigdy wcześniej. Bardziej to widać na zachodzie, gdzie przegięto jeszcze bardziej niż u nas, ale to już jest fakt. Feministki same się w końcu wykończą przez swoją butę, podłość i zwykłą głupotę. Zamiast patrzeć na islam trzeba samemu robić, to co robimy do tej pory. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext To że nic do niej nie docierało to jasne. Ona musi utonąć w gównie aby zauważyć, że coś tu śmierdzi.

Człowiek uczy się na błędach, mądry na cudzych. A one muszą po prostu wszystko na własnej skórze sprawdzić, dopiero wtedy może zawita im między uszami myśl, że to jednak nie jest tak jak im się wydawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek1991 Uważasz, że "to" jest lepsze od obecnego feminizmu?

 

 

12 godzin temu, Krzysiek1991 napisał:

I jeśli coś się nie zmieni to będziemy my mężczyźni w Europie traktowani tak jak białych traktują w RPA. Oficjalnie równość i braterstwo w rzeczywistości pełna poniewierka i plucie w twarz...

No nie mów, że ci z RPA byli na równi inteligentni i wykształceni co Europejczycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby dana nacja przetrwała współczynnik dzietności musi wynosić 2.11, jeśli jest mniejszy to z czasem dana nacja po prostu wyginie.

Patrząc po historii, jeśli współczynnik wynosił 1.9 było pozamiatane. Dzietność na poziomie 1.3 potrzebuje od 80 do 100 lat aby odwrócić szkody, a który model ekonomiczny na to pozwoli? Żaden.

Innymi słowy, jeśli są dwie pary rodziców mające po jednym dziecku, to dzieci jest dwa razy mniej niż rodziców, jeśli oni wydadzą na świat jedno dziecko, to wnuków będzie czterokrotnie mniej niż dziadków.

A teraz trochę współczynników:

Francja 1.8

Anglia 1.6

Grecja i Niemcy 1.3

Uśredniając w 31 krajach Europy współczynnik wynosi 1.38

Zapytacie pewnie jaki jest współczynnik dzietności w krajach muzułmańskich...8.1

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek1991 

1.) Islam nie jest rozwiązaniem. Rozwiązaniem jest eliminacja feminizmu, lewactwa i poprawności politycznej. Przecież przed rewolucją finansową nie było tematu z kobietami, a islamu nie było w cale. U Indian np. kobieta też zna swoje miejsce, a islamu tam nie ma.

2.) Wyobraź sobie, że masz córkę, która wychodzi z ciapatego. Chciałbyś? Albo Twoja wnuczka została obrzezana. No ale przecież islam trzyma kobiety za mordę...

3.) Kobiety w islamie są okaleczone przez odkrojenie warg sromowych, przez to nie czują większej przyjemności z seksu, a więc nie ciągnie ich tak mocno do zdrady czy ons-ów. To mocno rozwiązuje sprawę kobiet, plus kara śmierci za cudzołóstwo. W przedwojennej Polsce nie mieliśmy tego problemu, bo nie było marksizmu.

4.) Islam to nie tylko krótkie traktowanie kobiet, ale również prawo szariatu. Prawo Szariatu ma swoje plusy, ale mentalnie cofa cywilizację do VII wieku z takimi rewelacjami jak płaska ziemia. Inkwizycja w wersji hard. Nie ma co podniecać się islamem, że rozwiązał kwestię kobiet. To forum przy szariacie też by nie istniało.

 

@DeMasta Przesadziłeś grubo z tymi danymi. Zobacz tutaj:

http://www.pewforum.org/2015/04/02/muslims/pf_15-04-02_projectionstables75/

 

i tutaj:

https://en.wikipedia.org/wiki/Muslim_population_growth

 

Cytuj

Globally, Muslims have the highest fertility rate, an average of 3.1 children per woman—well above replacement level (2.1) due to young age of Muslims (median age of 23) compared to other religious groups.[4]

8.1 dziecka nie ma nigdzie na świecie:

 

https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2127rank.html#ng

 

Co nie zmienia faktu przepaści między krajami muzułmańskimi, a krajami zachodnimi.

Edytowane przez manygguh
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w bajkach znajdzie się przynajmniej ziarno prawdy. Z tymi kontenerami z bronią też ciekawy motyw, wychodzi że jest szczelny firewall medialny, bo nie przebija się to do powszechnej świadomości ludzi. W każdym razie imigranci są rozzuchwaleni i czują się bezkarni. Dostali ochronę prawną i polityczną, co jest faktem. Jakoś te kropki można połączyć.

 

Podrzucę jeszcze w tym kontekście fragmenty przepowiedni o. Klimuszki:

Cytuj

Wszystko wskazuje na to, żeśmy już wkroczyli w pierwszą fazę początku końca naszej cywilizacji

Cytuj

Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i włoskie dzieci, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy

Cytuj

Widziałem tragiczne losy trzech narodów. Jeśli chodzi o nasz, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze 50 lat i miał do wyboru pobyt w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania Polskę

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zagrożenia islamem. Warto zrozumieć na czym polega pewien niezwykły mechanizm. Otóż widoczne jest, że kiedy muzułmanów w obcym kraju jest niewielu, zachowują się normalnie, pokojowo. Ale jak jest już ich więcej i czują się mocni, zaczynają się zamachy terrorystyczne, napady, gwałty. Ludzie dziwią się, jak to jest, że tyle lat było spokojnie, a tu nagle zaczyna im odpierdalać. O co w tym chodzi?

 

Otóż w islamie funkcjonują takie terminy jak taqiya i kitman. Pierwsze oznacza jawne kłamstwo, drugie zatajenie prawdy. Oba są usprawiedliwione jeśli służą dobru islamu. Muzułmanin może kłamać co do swojej religii, a nawet się jej wyrzekać w ramach dżihadu, który zaprowadzany jest nie tylko mieczem ale także mową, pisaniem i pieniądzem. Czyli jak muzułmanin twierdzi np. że islam jest religią pokoju i twierdzi, że sam wyznaje taką a taką etykę, może kłamać, nie jest to grzechem.

 

Więcej na temat:

 https://en.wikipedia.org/wiki/Taqiya

https://ndie.pl/klamstwa-muzulmanow-na-temat-dzihadu/

 

 

 

A to mnie rozłożyło na łopatki:

http://kafir.blog.onet.pl/2010/11/09/klamstwo-w-islamie/

Cytuj

 

Drugim kluczowym pojęciem jest „kitman”, lub „ketman”. Słowo to pojawia się w „Zniewolonym umyśle” Miłosza:

„Zdaniem ludzi na muzułmańskim Wschodzie posiadacz prawdy nie powinien wystawiać swojej osoby, swego majątku i swego poważania na zaślepienie,szaleństwo i złośliwość tych, których Bogu spodobało się wprowadzić w błąd i utrzymać w błędzie. Należy więc milczeć o swoich prawdziwych przekonaniach,jeżeli to możliwe. Jednakże są wypadki, kiedy milczenie nie wystarcza, kiedy może ono uchodzić za przyznanie się. Wtedy nie należy się wahać. Nie tylko trzeba wtedy wyrzec się publicznie swoich poglądów, ale zaleca się użyć wszelkich podstępów, byleby tylko zmylić przeciwnika. Będzie się wtedy wypowiadać wszelkie wyznania wiary, które mogą mu się podobać, będzie się odprawiać wszelkie obrządki, które uważa się za najbardziej niedorzeczne, sfałszuje się własne książki, wykorzysta się wszelkie środki wprowadzania w błąd. (…) Ketman napełnia dumą tego, kto go praktykuje. Wierzący dzięki temu osiąga stan trwałej wyższości nad tym, którego oszukał, chociażby ten ostatni był ministrem czy potężnym królem (…). Szydzisz z nieinteligentnej istoty, rozbrajasz niebezpieczną bestię. Ileż uciech jednocześnie!„

 

Ten tekst zainspirował Lesława Maleszkę do nadania sobie pseudonimu „Ketman”.

 

 

:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żydzi i muzułmanie są pod tym względem podobni, pierwsi uważają się za naród wybrany, drudzy walczą o wprowadzenie szariatu na całym świecie. Talmud również mówi o tym, że goja można oszukiwać. Dlatego generalnie najbardziej porządni i uczciwi Żydzi byli i są przeważnie ateistami albo przynajmniej nie są zbyt religijni i mają wyjebane na to co ktoś pisał w księdze sprzed 2 tys. lat. Z muzułmanami jest podobnie, tak jak mówi Bill Warner, pokojowo nastawiony muzułmanin może albo słabo znać założenia islamu albo być mało praktykujący albo też zwyczajnie udawać. Tu jest problem, że ciężko poznać, który jest który.

 

Tak samo Żydzi potrafią się kamuflować, nawet udawać katolików. Taki Wałęsa, całe życie kantujący wszystkich na swojej drodze ma Matkę Boską w klapie. A Hanna Gronkiewicz-Waltz? Tyle lat rzekomo była gorliwą katoliczką, w tym aktywistką Ruchu Odnowy w Duchu Świętym, a jako prezydent Warszawy finansowała Krytykę Polityczną i ostatni skrajnie antykatolicki spektakl "Klątwa". A Palikot i jego przejście od "Świątynia Opatrzności należy się Kościołowi jak psu buda" do skrajnego antyklerykała? W przeszłości zaliczył i epizod w Komisji Trójstronnej, organizacji samego Davida Rockefellera, prawie tak elitarnej jak Grupa Bilderberg. 

 

Islamizacja w Europie jest od początku wspierana m.in. przez Sorosa:

http://wrealu24.pl/services/978-szok-soros-sie-przyznal-specjalnie-zalalem-europe-islamistami-granice-panstw-to-przeszkoda-video

https://ndie.pl/soros-europa-musi-wydawac-mld-euro-imigrantow/

 

Jednocześnie Izrael postawił wysoki mur na granicy z Jordanią i wprowadził mocno antyimigracyjne prawo, za przyjęcie muzułmańskiego uchodźcy można nawet trafić do więzienia:

 http://www.pch24.pl/izrael-rozwiazuje-problem-uchodzcow--wyjazd-z-kraju-albo-wiezienie,38195,i.html

 

Tutaj chodzi o zniszczenie obecnego porządku w Europie, zniszczenie chrześcijaństwa, państw narodowych, europejskiej kultury. No i zadłużenie się państw oznacza szekle dla banksterów, gdyby wybuchła wojna, będą i kredyty wojenne. Banksterka ma siedzibę głownie w USA, więc sytuacją w Europie nie musi się tak przejmować. Izrael także jak widać jest bezpieczny. Poza tym walka z terroryzmem oznacza zaostrzanie inwigilacji, zwiększanie kontroli władzy, może nawet coś więcej? NWO? Rząd Światowy? Kto wie.....

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh W czasie dwóch wojen światowych też nikt Wielkiej Brytanii nie oszczędzał, chociaż od dawna rządzili tam Rothschildowie, a przed I wojną światową to właśnie UK była największą potęgą gospodarczą z Bankiem Anglii jako finansowym centrum świata. Po prostu dla banksterki priorytetem było wówczas zdemontowanie standardu złota. Zawsze coś musi być na pierwszym miejscu. W Europie generalnie najbezpieczniejsze i najbardziej neutralne miejsce to Szwajcaria, bo tam właśnie znajduje się Bank Rozrachunków Międzynarodowych:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bank_Rozrachunków_Międzynarodowych

 

Instytucja w której udziałowcami są wszystkie banki centralne, to jest właśnie prawdziwy bank centralny świata, taki "bank wszystkich banków", a nie Bank Światowy, który jest tylko jedną z agencji ONZ, z podejrzewam rozmyślne mylną nazwą. 

 

Poza tym, kto wie, Może i Wielka Brytania się ostanie? Wpierw decyzja o Brexicie, teraz plany stworzenia tam raju podatkowego:

http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1715932,Wielka-Brytania-moze-zostac-rajem-podatkowym

 

Może i z ciapatymi też coś wymyślą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Islam - szansa czy zagrożenie dla mężczyzn w Europie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.