Skocz do zawartości

Islam - szansa czy zagrożenie dla mężczyzn w Europie?


Krzysiek1991

Rekomendowane odpowiedzi

Do żadnej islamizacji europy nie dojdzie. Bardziej do napięć religijnych, które zakończą się pogromami. Co bardziej zamożne osoby tego nie odczują, bo stąd wyjadą. Stawiam, że dojdzie przy tym do rozpadu UE w takim kształcie jaki teraz mamy.

Jedynym wyjściem z sytuacji jest odrzucenie poprawności politycznej i spojrzenie na sytuację racjonalnie z silną ręką. Stąd wzrost znaczenia populistów i ruchów narodowych, bo ludzie się boją.

 

Akcja w KPMG, jak dla mnie ma przyciągnąć młode dziewczyny do korporacji. Mężczyźni częściej chcą awansować i są lepsi w pracy kreatywnej, a te standardowe, sztampowe i wyuczone prace kobiety wykonują lepiej niż mężczyźni (pozdrawiam szanownego @Mosze Red). Potrzebują młodych, ambitnych korpobiurw do szeregowej, żmudnej pracy, pod płaszczykiem blichtru korporacji. Młode kobiety przez rządzących są namawiane do robienia dzieci, a nie robienia kariery. I to, w połączeniu z niskim bezrobociem, jest prawdziwą przyczyną akcji dla kobiet.

Edytowane przez Miner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miner Ok, a co powiesz o sytuacji w Szwecji, Belgii. Oczywiście, że islamizacja jest. Nawet katolickie szkoły się naginają pod muslimów, bo jeśli w szkole 75% to ciapaci, to jak to obejdą? Poza tym w wyżej wymienionych krajach nie ma silnych partii prawicowych mających jakikolwiek wpływ na imigracje. W takiej Belgii muzułmanie już wygrywają wybory samorządowe. Byłeś w Brukseli może? Ja byłem. W Szwecji nie byłem i raczej nie mam już zamiaru. Deportować się ich nie da, bo mają belgijskie czy szwedzkie obywatelstwa i siedzą tam już od 2-3 pokoleń. Poza tym przy takiej demografii w tych krajach, Francji i Niemczech to za 20-30 lat przejmą władzę demokratycznie. Poza tym istnieje już niejako kultura lewaków, w której wyrosło już nie jedno pokolenie. Dlatego nie dziwią mnie już wywiady ze Szwedami, którzy mówią, że nie mają nic przeciwko szariatowi w ich kraju :>

 

@EnemyOfTheStatedziwi mnie trochę ta nietykalność Szwajcarii. Przecież ciapaci mogliby tam normalnie wejść, tak jak weszli do Austrii czy Niemiec. Malutka Szwajcaria ze swoją armią nic nie zrobi jak wejdzie do nich 200 tys inżynierów, lekarzy i zwłaszcza pirotechników. Nawet Hitler się bał tam wejść, a co to za problem ich najechać i przejąć ich złoto.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, manygguh napisał:

Ok, a co powiesz o sytuacji w Szwecji, Belgii. Oczywiście, że islamizacja jest. Nawet katolickie szkoły się naginają pod muslimów, bo jeśli w szkole 75% to ciapaci, to jak to obejdą? Poza tym w wyżej wymienionych krajach nie ma silnych partii prawicowych mających jakikolwiek wpływ na imigracje. W takiej Belgii muzułmanie już wygrywają wybory samorządowe. Byłeś w Brukseli może? Ja byłem. W Szwecji nie byłem i raczej nie mam już zamiaru. Deportować się ich nie da, bo mają belgijskie czy szwedzkie obywatelstwa i siedzą tam już od 2-3 pokoleń. Poza tym przy takiej demografii w tych krajach, Francji i Niemczech to za 20-30 lat przejmą władzę demokratycznie. Poza tym istnieje już niejako kultura lewaków, w której wyrosło już nie jedno pokolenie. Dlatego nie dziwią mnie już wywiady ze Szwedami, którzy mówią, że nie mają nic przeciwko szariatowi w ich kraju :>

Nie mam na myśli poszczególnych krajów. Jakby to ująć w slangu młodzieżowym szwedzi sami się orają. Oni po prostu wymrą, a niedobitki zmieszają się z nowym narodem. Co będzie potem? Myślę, że bieda. Szwecja będzie bardzo biednym krajem. Uogólniając, w Europie nie będzie żadnego kalifatu na kształt Bliskiego Wschodu. Będzie iskrzyć, zwłaszcza w krajach postsowieckich.

Mam wrażenie, że to wpuszczanie całej masy uchodźców ma na celu też coś innego, co się nie udaje. Mianowicie sprowadzenie do Europy taniej siły roboczej, której po starej stronie kontynentu bardzo brakuje. Stąd był taki boom na Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, manygguh napisał:

 

@EnemyOfTheStatedziwi mnie trochę ta nietykalność Szwajcarii. Przecież ciapaci mogliby tam normalnie wejść, tak jak weszli do Austrii czy Niemiec. Malutka Szwajcaria ze swoją armią nic nie zrobi jak wejdzie do nich 200 tys inżynierów, lekarzy i zwłaszcza pirotechników. Nawet Hitler się bał tam wejść, a co to za problem ich najechać i przejąć ich złoto.

 

Jak miał tam wchodzić skoro od początku był sponsorowany przez panów z  Bank Rozrachunków Międzynarodowych (ang. Bank for International Settlements (BIS) i którzy rozgrywali z cygarem w ustach tą całą niby wojnę ze Szwajcarii właśnie. Poczytaj Song Hongbinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chcieli tanią siłę i chodziło im tylko o to, to by wpuścili Wietnamczyków i/lub Chińczyków z prowincji. Przyjechało by w sumie z 50 mln ludzi (ok 10% ludności całej Unii i po jakimś czasie by się wymieszali tak jak w USA i po 200 latach nie byłoby zbyt dużego śladu w wyglądzie) i byłby git, bo nie braliby socjalu. Ja jestem zadnia, że chodzi o zniszczenie białej rasy, jako najbardziej przeszkadzającej w NWO. 

 

3 minuty temu, Miner napisał:

Będzie iskrzyć, zwłaszcza w krajach postsowieckich.

Dlaczego tak myślisz? Rosja i Białoruś obok Szwajcarii, Islandii i krajów CEE to jednej z najbardziej stabilnych krajów w tym momencie, tak sądzę.

 

15 minut temu, Miner napisał:

szwedzi sami się orają. Oni po prostu wymrą, a niedobitki zmieszają się z nowym narodem. Co będzie potem? Myślę, że bieda. Szwecja będzie bardzo biednym krajem. Uogólniając, w Europie nie będzie żadnego kalifatu na kształt Bliskiego Wschodu.

Skoro etniczni Szwedzi wymrą, to kto tam będzie mieszkał i jaką religię wyznawał? Jakie prawo będzie tam panowało? Niekoniecznie będzie to kalifat a'la isis, ale coś na kształt Egiptu, czy Iranu już bardziej. Co do biedy to zgoda, nawet ONZ wydał raport mówiący, że Szwecja stanie się krajem 3 świata do 2030.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, manygguh napisał:

Gdyby chcieli tanią siłę i chodziło im tylko o to, to by wpuścili Wietnamczyków i/lub Chińczyków z prowincji.

Wietnamczycy czy Chińczycy mają co robić u siebie i nikt ich stamtąd nie wypuści.

Przyjechało by w sumie z 50 mln ludzi (ok 10% ludności całej Unii i po jakimś czasie by się wymieszali tak jak w USA i po 200 latach nie byłoby zbyt dużego śladu w wyglądzie) i byłby git, bo nie braliby socjalu.

W USA przybysze musieli sami o siebie zadbać, nikt tam nie jechał na socjal.

Ja jestem zadnia, że chodzi o zniszczenie białej rasy, jako najbardziej przeszkadzającej w NWO. 

Nie wiem. Nie ufam teoriom spiskowym, ale ich nie wykluczam. Po prostu nie wiem.

Dlaczego tak myślisz? Rosja i Białoruś obok Szwajcarii, Islandii i krajów CEE to jednej z najbardziej stabilnych krajów w tym momencie, tak sądzę.

Właśnie chodzi mi o to, że w tych krajach jest stabilnie i próba wejścia, a potem zrobienia swojego porządku przez uchodźców się nie uda, bo w krajach postsowieckich ciągle mamy silne tendencje narodowościowe (w PL też).

Skoro etniczni Szwedzi wymrą, to kto tam będzie mieszkał i jaką religię wyznawał? Jakie prawo będzie tam panowało? Niekoniecznie będzie to kalifat a'la isis, ale coś na kształt Egiptu, czy Iranu już bardziej. 

Tak jak wspomniałem. Nie odnoszę się do poszczególnych krajów, więc co do samej Szwecji możesz mieć rację. Ten proces odbędzie się na Naszych oczach - w perspektywie 20 lat wszystkiego się dowiemy.

Co do biedy to zgoda, nawet ONZ wydał raport mówiący, że Szwecja stanie się krajem 3 świata do 2030.

 

Tak mnie teraz Naszła myśl. Czy wszystkie te problemy z uchodźcami nie wynikają również z tego, że ... mamy mało dzieci. Dzieci. Gdyby było więcej dzieci w zachodniej części europy nie byłoby potrzeby wpuszczania świeżej krwi do systemu. To samo dzieje się w PL. Tyle, że u Nas tęsknym okiem spogląda się w stronę Ukrainy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro670 Ok przeczytam, bo widzę, że ta książka się przewija w tematach na forum. Ale gdyby ciapaci chcieli jednak wejść do Szwajcarii, to raczej nic ich nie powstrzymuje od tego, no chyba, że oni są też przez nich finansowani (gps-y, smartfony etc.). Czemu mieliby tam nie wchodzić, skoro leży tam kupa pieniędzy? Poza tym Szwajcaria to konkurent dla bankowości islamskiej.

 

@Miner Odpowiedzią na to może być właśnie ta teoria spiskowa, w którą wierzę. Ukraińscy pracownicy mogą uratować nam gospodarkę, może stąd PiS jest proukraiński, bo wie, że albo oni, albo ciapaci, bo przepaści demograficznej z lat 90-tych i 2000-ych się nie odrobi. Zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh zgadzam się z tym co piszesz i nie będę powtarzał. Mam tylko dwie uwagi:

 

Dnia Tuesday, February 28, 2017 o 15:12, manygguh napisał:

Odpowiedzią na to może być właśnie ta teoria spiskowa, w którą wierzę.

 

Jak mawia klasyk: kiedy nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi ;)

 

Chodzi o słownictwo i jego wpływ na podświadomość. Po pierwsze określenie "teoria spiskowa" z automatu dyskredytuje Twoje stanowisko. Wiem że piszesz to z przymrużeniem oka i między swoimi, ale jak ktoś obcy tu trafi, pomyśli od razu: pojeby. Wiemy jak to działa, negatywnego słownictwa warto się pozbyć z języka. Wiadomo, że zbitka wyrazów "teoria" i "spisek" to taki dyskusyjny paralizator i sprowadzenie poglądów adwersarza do absurdu. Bardzo wygodne dla takich, którzy nie lubią myślenia i niewygodnych pytań:

 

hqdefault.jpg

 

Kto takich słów używa ten sam siebie orze, na tej samej zasadzie jak ten co pierwszy użyje argumentu ad Hitlerum przegrywa w dyskusji ;)

 

Dnia Tuesday, February 28, 2017 o 14:35, Miner napisał:

Tak mnie teraz Naszła myśl. Czy wszystkie te problemy z uchodźcami nie wynikają również z tego, że ... mamy mało dzieci. Dzieci. Gdyby było więcej dzieci w zachodniej części europy nie byłoby potrzeby wpuszczania świeżej krwi do systemu

 

Dnia Tuesday, February 28, 2017 o 15:12, manygguh napisał:

Ukraińscy pracownicy mogą uratować nam gospodarkę, może stąd PiS jest proukraiński, bo wie, że albo oni, albo ciapaci, bo przepaści demograficznej z lat 90-tych i 2000-ych się nie odrobi.

 

A mnie coraz częściej nachodzi myśl, że ten cały kryzys demograficzny jest tylko ściemą.

 

Załóżmy, że nagle przyrost naturalny skokowo idzie w górę, rodzą się miliony dzieci, liczba ludności wzrasta i mamy wyż demograficzny większy nawet od tego z lat 80. Biorąc pod uwagę ustrój i strukturę gospodarczą Polski, ci ludzie mieliby do wyboru głodowe pensje i śmieciówki, wegetację na bezrobociu, gangsterkę lub emigrację. I większość, podobnie jak z ostatniego wyżu, musiałaby stąd wyjechać.

 

Wiadomo, że w Polsce ustrój jest chory i gdyby go naprawić, to kraj mógłby dać możliwość godnego życia dla 40-60 mln. Polaków. Ale:

 

1. Gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była,

2. W rozwiniętych krajach automatyzacja odbiera pracę coraz większej ilości osób i to jest trend nie do zahamowania. Nie każdy może zostać inżynierem i nie wszystkich da się zatrudnić w usługach. Zawsze zostanie rosnąca grupa osób, które nie znajdą zajęcia i z którymi nie ma co zrobić. Z tego powodu coraz popularniejszy jest pomysł gwarantowanego dochodu podstawowego. W świetle tych procesów widać, że Europa jest raczej przeludniona, a imigrantów z Afryki sprowadza się nie do roboty (który z nich chce pracować?), tylko po to żeby niszczyli naszą rasę i cywilizację.

 

A po co się sprowadza Ukraińców do Polski? Z uwagi na emigrację Polaków bezrobocie spadło i pracodawcy musieli podnosić pensje. Zasada popytu-podaży, zdrowy proces rynkowy. Dzięki temu powoli tworzył się rynek pracownika, gdzie człowiek nie jest szmacony tylko szanowany. Tyle że w polityce Zachodu Polska odgrywa rolę bieda-montowni i rezerwuaru taniej siły roboczej, więc "nasi" politycy, agenci na pasku zagranicznego kapitału i amerykańskich imperialistów B) muszą coś z tym zrobić. Żeby się niewolnikom w dupach nie przewróciło! Taki drobniutki przykład interwencji państwa w procesy na rynku pracy...

 

Ktoś powie że to nie tak, bo tutaj chodzi o to by ZUS nie zbankrutował. Pytanie tylko ilu Ukraińców ma umowę o pracę i odprowadza składki :D 

 

ZUS i tak zbankrutuje, a nasze pokolenie żadnej emerytury na oczy nie zobaczy. Ukraińców sprowadza się tylko po to żeby obniżyć w Polsce pensje i utrzymać tu strefę gospodarki opartej na biedzie i obcym kapitale. No i zawsze można napuścić ich na Polaków jeśli zaczniemy fikać: zasada dziel i rządź...

Edytowane przez Ziomisław
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 23.02.2017 at 10:43 PM, Krzysiek1991 said:

Bo mam wrażenie że my mężczyźni w Europie chyba już przegraliśmy z feminizmem... I jeśli coś się nie zmieni to będziemy my mężczyźni w Europie traktowani tak jak białych traktują w RPA.

Mow o sobie.

Nic sie nie zmieni. TY MASZ TO ZMIENIC.

Faceci z islamu sie nie pier-dola.

Ty - DYWAGUJESZ.

Taka jest roznica.

 

PS:

To nie do ciebie personalnie. Chce zbic ten poglad.

Osobiscie mam nadzieje ze Trump pociagnie za soba mezczyzn bo pokazal im ze trzeba miec jaja i jak sie je ma - mozna miec cala reszte w dupie.

Niestety Europa dalej bedzie pierdolic jaki to on jest nie taki...

A ja bylem za nim wczesniej, mialem nadzieje ze wygra on.

Rezultaty juz widac.

Bierzcie przyklad z Trumpa i bedzie cacy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziomisław Co do wpuszczenia Ukraińców na teren Polski na pewno efektem podstawowym jest zatrzymanie podwyższania pensji. Tak samo robią na zachodzie europy ściągając Polaków do prac, których nie chcieli podjąć obywatele danego kraju, z uwagi na niskie wynagrodzenie. I tak jak wspomniałem, mam wrażenie że takie chętne przyjmowanie emigrantów do Niemiec czy Francji ma na celu pozyskanie taniej siły roboczej. Zobaczymy tylko czy ta tania siła robocza w ogóle będzie pracować.

 

ps. co proponujesz zamiast hasła teoria spiskowa? Bo rzeczywiście jest to niefortunny zlepek słów, który wydźwięk ma jednoznaczny: jest to niczym nie poparta teza na tematy, na które nigdy nie znajdą się dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Miner napisał:

przyjmowanie emigrantów do Niemiec czy Francji ma na celu pozyskanie taniej siły roboczej. Zobaczymy tylko czy ta tania siła robocza w ogóle będzie pracować.

 

Z emigrantami z Europy Wschodniej taka polityka ma sens. Sprowadzanie muslimów z Azji i Afryki z tym celem kompletnie się mija. Zauważ różnicę pomiędzy tym jak na Zachodzie rządy podchodzą do Polaków a jak do tzw. uchodźców. Jedni są szmaceni, drudzy rozpieszczani. Gdyby zachodnim elitom chodziło o tanią siłę roboczą, to byłoby dokładnie na odwrót.

 

48 minut temu, Miner napisał:

co proponujesz zamiast hasła teoria spiskowa

 

Określenie rzeczywistych celów polityki na podstawie dostępnych przesłanek, w tym skutków dotychczasowych działań. Odróżnienie celów rzeczywistych od deklarowanych. Racjonalna analiza. Dedukcja. Zastosowanie logiki. Samodzielne myślenie...

 

Wiadomo, że teorie o różnych spiskach, które rzekomo od stuleci decydują o świecie, są absurdalne. Określenie teoria spiskowa odnosi się do paranoicznych i niesprawdzalnych urojeń wziętych z kosmosu. Często są to hipotezy piętrowe oparte na jednej i nieweryfikowalnej przesłance. Np. teoryjka o ogólnożydowskim spisku istniejącym przez tysiąclecia jest czymś absurdalnym, natomiast wspólne interesy mniejszości żydowskiej w różnych epokach, krajach i okolicznościach, wraz naturalnie stąd wynikającymi działaniami lub mentalnością - to już tylko zwykła polityka/historia i nic więcej.

Wiadomo, cały witz polega na tym, że w mediach zaczęto w ten sposób określać wszelkie próby wyjaśnienia sytuacji politycznej, które są sprzeczne z interesem establishmentu. To pułapka retoryczna i żeby w nią nie wpadać trzeba unikać niewłaściwego języka. I oczywiście prawdziwych teorii spiskowych ;)

Edytowane przez Ziomisław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ziomisław napisał:

Gdyby zachodnim elitom chodziło o tanią siłę roboczą, to byłoby dokładnie na odwrót.

Coś w tym jest. Ale nie zgodzę się, że Polacy są szmaceni.

 

Określenie rzeczywistych celów polityki na podstawie dostępnych przesłanek, w tym skutków dotychczasowych działań.

Trochę długie:) proponuję: polityka klas rządzących

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://wolnemedia.net/szwecja-bedzie-wspomagac-wracajacych-dzihadystow/

 

a co powiecie na to? :) pozwolę sobie zacytować:

" Podejście Szwedów do powracających dżihadystów jest dość szczególne, gdyż wiele samorządów wychodzi z siebie, żeby zaspokoić potrzeby bojówkarzy. W Lund na przykład władze rozważają szereg opcji, takich jak umorzenie długów, lekcje nauki jazdy oraz darmowe zakwaterowanie, w celu integracji wracających ekstremistów. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.03.2017 o 10:14, Ziomisław napisał:

Wiadomo, że teorie o różnych spiskach, które rzekomo od stuleci decydują o świecie, są absurdalne. Określenie teoria spiskowa odnosi się do paranoicznych i niesprawdzalnych urojeń wziętych z kosmosu. Często są to hipotezy piętrowe oparte na jednej i nieweryfikowalnej przesłance. Np. teoryjka o ogólnożydowskim spisku istniejącym przez tysiąclecia jest czymś absurdalnym, natomiast wspólne interesy mniejszości żydowskiej w różnych epokach, krajach i okolicznościach, wraz naturalnie stąd wynikającymi działaniami lub mentalnością - to już tylko zwykła polityka/historia i nic więcej.

W zasadzie to teorie spiskowe od legitnych analiz polityki różni niewiele, głównie chodzi o pryzmat ideologiczny, przez jaki się patrzy. Dajmy na to: grupa Bilderberg i próby koordynowania polityki światowej. Fanatycy religijni i inni szukają w tym iluminacko-szatańskiego przygotowania świata na antychrysta, a tak naprawdę chodzi o to że władcy robią ze sobą jakieś osobiste czy rodzinne interesy

 

Jeśli chodzi o islam, to ktoś tutaj napisał, że dla Szwecji i Francji nie ma ratunku, za to Niemcy i Anglia zaczynają brać się w garść. Ja uważam że jeśli w pozostałych krajach będzie eksplozja islamu, to jej bazę będą stanowili autochtoni, mający dość tej całej postmoderny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.prawdaobiektywna.pl/swiat/reakcja-muzulmanow-na-zamach-w-londynie-1527.html

 

Lajki, śmieszki i heheszki, taka była reakcja znacznej większości muzułmanów pod relacją live Al Jazeery dotyczącej wczorajszego zamachu w Londynie. Nie wiem czemu nimi tak straszą? Przecież jak widać, większość z nich to normalni i empatyczni ludzie, nie popierający żadnego dżihadu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Islam nie jest rozwiązaniem. Rozwiązaniem jest eliminacja feminizmu, lewactwa i poprawności politycznej. Przecież przed rewolucją finansową nie było tematu z kobietami, a islamu nie było w cale. U Indian np. kobieta też zna swoje miejsce, a islamu tam nie ma. "

Właśnie tak. Także idealizacja kobiecości i seksu  prowadzi do komplikacji. 
Szariat to taka parodia Prawa Mojżeszowego, Izraela starożytnego. To część starego Przymierza, islam jako podróbka Boga biblijnego wywala zniekształcone do ekstremum Prawo na piedestał, bo.. wyrzuca Chrystusa z jego właściwej roli. Próbuja się zbawiać przez Prawo w wersji szariatu z powodu usunięcia Zbawienia przez Chrystusa. To jedna z podstawowych części wyznania islamu, że "Bóg (Ojciec) nie ma syna (Syn Boży)", według kryteriów biblijnych, tak działa duch antychrysta.
No i przechodzenie przez kobietę na islam tylko z powodu związania się z muzułem to objaw zerowej duchowości (liczy się interes macicy bardziej, ciała).

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.thereligionofpeace.com/

 

Strona podsumowująca działalność "religii pokoju" na świecie. Polecam zwłaszcza dane co do zamachów:

 

Ostatni rok:

http://www.thereligionofpeace.com/attacks/attacks.aspx?Yr=2016

 

Od początku tego roku:

http://www.thereligionofpeace.com/attacks/attacks.aspx?Yr=2017

 

Ostatnie 30 dni:

http://www.thereligionofpeace.com/attacks/attacks.aspx?Yr=Last30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 2/28/2017 at 11:45 AM, Miner said:

Do żadnej islamizacji europy nie dojdzie. Bardziej do napięć religijnych, które zakończą się pogromami. Co bardziej zamożne osoby tego nie odczują, bo stąd wyjadą. Stawiam, że dojdzie przy tym do rozpadu UE w takim kształcie jaki teraz mamy.

Jedynym wyjściem z sytuacji jest odrzucenie poprawności politycznej i spojrzenie na sytuację racjonalnie z silną ręką. Stąd wzrost znaczenia populistów i ruchów narodowych, bo ludzie się boją.

 

@Mosze Red

 

Mieszkam w kraju zachodnim. Patrząc z mojego punktu widzenia, muszę powiedzieć, że wiedza Polaków, mieszkających w Polsce, trochę się różni od rzeczywistości. Oczywiście Islam jest zagrożeniem, dla Europy. Jeśli chodzi o takie podejście "o przyszli kozojebcy, biorą socjal, nie pracują zabijają, gwałcą i nas pewnie, podbiją, a pedały w Europie Zachodniej nic nie zrobią" na pewno znajdzie się w tym jakaś odrobina prawdy. Jednakże, nie do końca ta poprzednia opinia odwzorowuje stan faktyczny. Jeśli chodzi o pracę, to muzułmanie pracują, mają swoje biznesy i sklepiki, dorabiają się jeżdżą mercedesami, za swoje pieniądze, nie za socjal. Ja bym ich porównał teraz trochę w tej materii do żydów z początków XX w, nawet bardzo podobnie wyglądają, wbrew pozorom, tylko są jeszcze trochę biedniejsi.

 

Apropo osobowości, to nie mam zastrzeżeń, być może to jakaś pozorność, nie wiem, nie sprawdzę tego, ale wielu naprawdę zachowuje się przyzwoicie, tak jakbym chciał, żeby typowi chrześcijanie tacy byli. Wyczuwam, że część z nich oficjalnie pokazuje swoje przywiązanie do religii, ale w rzeczywistości też chleją, palą, imprezują, a dziewczyny (oczywiście nie te w Hijabah) się puszczają na potęgę. Kilka razy zdarzyło mi się wyczuć w rozmowie, taki nieśmiały sceptycyzm do zasad religijnych, ale nigdy wprost. Jeden znajomy, który przyjechał z Iranu tylko na magistra, czyli nie urodził się w Europie, był zachwycony, że w Europie może się chłopak z dziewczyną trzymać za rękę czy pocałować w usta w miejscu publicznym. A dziewczyny, nie hinduski tylko arabki, ehh, mówcie co chcecie, ale dla mnie są one najpiękniejsze na świecie. Zobaczcie tylko filmik Dawida Fazowskiego z Iranu, a zrozumiecie, że nie ściemniam. Na jakieś przygody można jeszcze liczyć z takimi co są bardziej lubieżne, ale bardzo ciężko o ślub, o ile to w ogóle możliwe.

 

Jeśli chodzi o Policję, to wiadomo w Internecie pełno można znaleźć śmiesznych filmików, kiedy to mówiąc kolokwialnie, policjanci dają ciała, zwłaszcza w krajach Europy Zachodniej. Raz w Szkocji, byłem świadkiem, jak trzej ciapaci, nie wiem, czy to hindusi, czy Arabowie, wdali się w pyskówkę z jakimś starszym murzynem. Jeden był szczególnie agresywny, najebany, ale i po jakimś czasie tylko on pyskował, a tych dwóch chciało go odciągnąć. Później tych dwóch zaczęło się szarpać, z tym agresywnym. Policja była na miejscu, chyba w przeciągu trzech minut od rozpoczęcia regularnej szarpaniny. Powycierali nimi podłogę, bez żadnego srania się, że rasizm itd. i zapakowali ich do radiowozu raz, dwa bez ceregieli.

 

Jak wcześniej wspomniałem, Islam jest zagrożeniem dla Europy, która nie powinna przyjmować ich jako imigrantów. Choćby dlatego, że to ryzykowne. Uważam, że na dłuższą metę, jeśli wszystko pójdzie w najgorszym kierunku to w pewnym momencie sielanka się skończy, bo trzeba sobie to szczerze powiedzieć, jeśli będzie więcej zamachów, które nawet mogą być fałszywą flagą, bo tego też nie można wykluczyć, zaczną się domagać więcej praw, Europejczycy się zbuntują, uwierzcie mi. Może w zależności od „zachowania muzułmanów” te nastroje się różnią w różnych krajach. Rozmawiałem na wakacjach z kilkoma młodymi Niemcami, kiedy zorientowali, się, że mogą mówić co myślą, to przejawiali niesamowitą nienawiść do wszelkiej maści „ciapatych”. Tak samo w Polsce w Warszawie, chlałem z jednym przypadkowo spotkanym Belgiem i też mówił, że w Polsce mu się podoba, bo są sami biali. A być może szlag trafi wszystkie gospodarki, tak jak to miało miejsce w Hiszpanii i sami odjadą. Nie jestem znawcą Hiszpanii, ale byłem 3 tygodnie w Madrycie i… widziałem tam mniej, nie-Hiszpanów niż w Warszawie nie-Polaków. Życzę pozytywnych myśli i pozdrawiam.

 

 

Edytowane przez MałyRycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Islam szansa czy zagrożenie dla mężczyzn w Europie? Szansa, ale dla Niemek: "Wśród dżihadystek aresztowanych w zeszłym tygodniu przez irackie siły rządowe w Mosulu jest 16-latka z Saksonii - podały w sobotę niemieckie media, powołując się na prokuraturę w Dreźnie. Dziewczyna zniknęła z rodzinnego Pulsnitz latem 2016 roku" (...) "Według władz 200 dziewcząt i kobiet wyjechało z Niemiec do Syrii i Iraku w celu poślubienia bojowników IS" ( http://www.rp.pl/Daesh/170729752-Niemcy-16-letnia-Niemka-wsrod-zatrzymanych-w-Mosulu-dzihadystek.html#ap-1 ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kiedyś byłem zdecydowanym przeciwnikiem islamu. Teraz z każdym kolejnym feministycznym wybrykiem i poszerzaniem praw tylko dla kobiet, widzę że już tylko islam może przywrócić równowagę. Europejscy i Amerykańcy mężczyźni mają coraz mniej praw. Dożywotnie alimenty na zachodzie a teraz również w Polsce (patrz Marcinkiewicz i reszta). Rekordowa liczba kobiet w kongresie USA którą wczoraj tak świętował Polsat w Wydarzeniach. Zamknięcie wielu stron internetowych pokazujących męskie poglądy, itd.

Granica z każdym dniem się przesuwa i zachodni mężczyźni nie są w stanie sami przywrócić równowagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co zapuszczać brodę i przyzwyczajać się do klękania i wypinania tyłka?. Ledwie wykaraskałem się z objęć Watykanu a mam zgodzić się na islam. Z którego tak łatwo się nie wymiksujesz. Sąsiedzi doniosą że nie przestrzegasz nakazów i głowa do ucięcia. Nie islam to żadne remedium to kolejna religijna zaraza w dodatku bardzo radykalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Islam - szansa czy zagrożenie dla mężczyzn w Europie?

 (są napisy)

Kiedyś też trafiłem na materiały, gdzie autor pokazywał jak służby specjalne manipulowały islamem - rzekomo Szariat to ich robota. Przytoczony był przykład, że w Indonezji obowiązuje islam na innym prawie - https://en.wikipedia.org/wiki/Adat 

Nie wiem jeszcze, co o tym myśleć - wrzucam do przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Islam nie jest jednorodną religią. Jest tam pełno odłamów. I każdy inaczej interpretuje Koran oraz nakazy religijne. Tak że nie zdziwiłbym się jak za parę lat powstanie "europejska" odmiana tej religii. W której może się znaleźć miejsce np. na prawa kobiet czy homoseksualistów:). Tak że byłoby z deszczu pod rynnę:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.