Skocz do zawartości

Witam szanownych Panów


Sonny

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! 

 

Jestem 22 letnim studenciakiem wrocławskiej uczelni technicznej, który za bardzo zaniedbał swoje relację z przedstawicielkami płci pięknej. Na forum trafiłem przypadkowo - wstyd mi trochę się do tego przyznawać ale oglądałem filmiki niejakiego Pana Frywolnego do czasu aż natknąłem się na materiały Pana Marka (jakiś filmik nt manipulacji Frywolnego czy coś). Postanowiłem założyć konto na tym forum, poczytałem kilka interesujących mnie tematów tylko zapomniałem o przeczytaniu najważniejszego - regulaminu forum :) Wyłapałem bana, przyznałem się do swojej nieuwagi no i jestem! Dziękuję raz jeszcze moderatorowi który mnie odbanował. Chciałbym dzięki temu forum rozwinąć siebie jak i dać pomoc innym użytkownikom jeśli będę tylko w stanie to zrobić.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie drogi użytkowniku jeśli przeczytałeś moje przywitanie.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz @Sonny. Ja mam nick od Tony'iego z "Człowieka z blizną", Ty z "Policjantów z Miami". Lata 80. rządzą :D

 

 

Cytuj

zapomniałem o przeczytaniu najważniejszego - regulaminu forum :)

 

Ja przeczytałem pobieżnie, ale też mi umknęło, żeby dodać awatar i się przedstawić. Również na PW sprawę wyjaśniałem :D 

Edytowane przez Tony
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Szanowni Panowie, witają szanowanego Pana. Tubbs. 

 

@Sonny w którym sezonie jesteś? Jezdzisz juz Ferrari czy ciągle udawanym Daytona spyder? ;)

 

17 minut temu, Tony napisał:

Siemasz @Sonny. Ja mam nick od Tony'iego z "Człowieka z blizną", Ty z "Policjantów z Miami". Lata 80. rządzą :D

 

 

 

Ja przeczytałem pobieżnie, ale też mi umknęło, żeby dodać awatar i się przedstawić. Również na PW sprawę wyjaśniałem :D 

 

Wszystkie sezony obejrzane już dawno temu. Uwielbiam ten serial, uwielbiam wszystko co związane z latami 80, mimo tego że jestem z rocznika 94 to czuję się tak jakbym urodził się w tych czasach. Może to przez Vice city, które zawładnęło moim dzieciństwem? Sam nie wiem ^^

Edytowane przez Sonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychowywaliśmy się w latach 90., a wtedy wszystko przychodziło z zachodu z opóźnieniem i nie tylko chłonęliśmy produkcje z lat 80., które wcześniej były niedostępne, ale też te najnowsze z lat 90., czyli można powiedzieć, że do wyboru, do koloru. Nie tak jak jest teraz, że jest jeden "główny nurt" we wszystkim. 

Edytowane przez Tony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 94 to ja to w tvp1 oglądałem do południa bo do szkoły było na 12:45 hehe.

 

Taka ciekawostka, niby Daytona spyder to było jakieś amerykańskie auto z pakietem stylizacyjnym na właśnie Daytona. 

 

Ktoś z Ferrari się dowiedział o tym i przekazał to auto dla które jest w późniejszych sezonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, zuckerfrei napisał:

W 94 to ja to w tvp1 oglądałem do południa bo do szkoły było na 12:45 hehe.

 

Taka ciekawostka, niby Daytona spyder to było jakieś amerykańskie auto z pakietem stylizacyjnym na właśnie Daytona. 

 

Ktoś z Ferrari się dowiedział o tym i przekazał to auto dla które jest w późniejszych sezonach.

 

O ile się nie mylę to jakiś mix Chevroleta Corvette C3 i czegoś jeszcze :D

 

Nie wiem czy mogę wklejać linki o tak sobie, ale polecam (w 2:46 przepiękne Lambo Countach :D )

 

 

 

Edytowane przez Sonny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.