Skocz do zawartości

Czy warto dalej to kontynuować?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry :)
Jestem tutaj nowy więc jeżeli umieściłem temat w złym dziale to bardzo proszę o przeniesienie.
Jeżeli mogę to mam do was bardzo ważne pytanie i bardzo proszę o pomoc bo sam już nie wiem co zrobić.
Mianowicie mam pytanie dotyczące zdrady.
Czy jeżeli moja obecna partnerka oszukała mnie specjalnie bo spotkała się ze swoim byłym chłopakiem jak pojechała odebrać dyplom ze szkoły ( dyplom inżynierski ) czy podchodzi to pod zdradę? Na początku mówiła mi że spotka się tylko z kolegą ,bo pracują w tej samej firmie ale, która ma różne filie na terenie Polski.
Dodam tylko że bardzo chciałem z nią jechać ale krótko mówiąc mnie zbyła że po co mam jechać itp.. , chociaż bardzo nalegałem bo zawsze chciałem zwiedzić to miasto i poza tym czułem wewnętrznie że coś jest nie tak z tym spotkaniem z kolegą .
Dopiero po jakimś czasie dowiedziałem się że to jest jej były ( gdybym sam nie podjął pewnych kroków to dzisiaj bym nie wiedział) , który na dodatek wykorzystał ją (wcześniej, jakieś 3 lata temu finansowo jak i seksualnie a na dodatek ciągle do niej pisze wstawki typu seks z toba wspaniały itp ...)
No i oczywiście dała się dwa razy złapać na hotel ( też jakieś 3 lata temu), za który potem zapłaciła bo goguś ją zostawił ( nie wiem czy się śmiać czy płakać z jej głupoty)
Proszę o pomoc i jakiekolwiek wskazówki co myśleć o zaistniałej bo sam już do końca nie wiem co na ten temat myśleć, czy po prostu zacząć się baczniej przyglądać czy też po prostu zerwać z laską ? Dodam że jesteśmy razem 2 lata i już wcześniej zdarzały się sytuacje takie jak np: żalenie się na mnie do obcych ludzi w internecie , zakładanie konta na jakichś portalach ale zawsze jakoś potrafiłem jej wybaczyć ale teraz już nie wiem czy po prosu warto.
Nigdy też nie broniłem jej z kimkolwiek kontaktu ale ta sytuacja wygląda jakby mogła mnie zdradzić lub po prostu, krótko mówiąc tak jakby mnie traktowała jako jakąś opcję awaryjną .
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i życzę miłego wieczoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.