Skocz do zawartości

Witam


Kit.mit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 mam 32 lata. Moim pierwszym odruchem, będąc tu, była niechęć i out. Potem ciekawość zwyciężyła i zaczęłam plądrować  męski punkt widzenia. Cenne  kompendium  wiedzy na temat męskości.  Tyle oglądu, w  kilka dni lektury. Nie kryję wdzięczności.

Ostatecznie zrobiłam rachunek sumienia.

„Kobiety  nie wiedzą o co im chodzi, czekają na książęta z bajek, narzekają, nie biorą odpowiedzialności, lawirują, by przy nich skakać a się nie narobić”. No i po części prawda. Jako 25 latka również nie wiedziałam o co mi chodzi w związku z facetami i  generalnie o co chodzi w świecie. Bo specjalnie też, nie  miałam gdzie i od kogo się tego nauczyć.  

Od pięciu lat nie spotykam się z mężczyznami.

Zastanawiam się mimo to ...  Z jednej strony ważne by nie dać się wykorzystać, oszukać, omamić (co jest  wspólną tu   częścią męskich doświadczeń) a z drugiej  przestać  walczyć, skierować uwagę na lepsze, a nie na to od czego się ucieka.

 Bo  trochę to  mantrowanie przypomina - o  niefajnych  kobietach i doświadczeniach z nimi… zamiast wycofanie z nich uwagi.

Specem od  męsko- damskich gierek się nie czuję, choć jak forum  pokazuje,  bycie specjalistą od tego, szczęścia osobistego też nie gwarantuje.

Czytając wyświetlił mi się   obraz  spotkania facetów   w fast foodzie   narzekających na smaki. Potem wstają,  idą   na kebab, potem    na hot doga (…)  następnie już ze zgagą,    siły i wrażliwości, na lepsze degustacje nie mają … mimo tkwiącej  ku temu tęsknocie. Zapomnieli po co wyszli na miasto,  wracają do domu ze wzdęciem - niektórzy usatysfakcjonowani, że spędzili dobrze  czas.

 Obraz tak samo może  dotyczyć kobiet.

Z intymnością, pełną ,  cielesną, jest jak z żołądkiem. Przestrzeń jest  ograniczona. A pomijając zaburzenia odżywiania; kompulsywne , głodówkowe;  trudność  polega na pozostaniu  estetą i polującym na mięso wojownikiem jednocześnie.

Szczęścia i spokoju życzę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.