Skocz do zawartości

Co o tym sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

"Wizyta trwała dokładnie 11 minut. Na korytarzu czekał partner kobiety. Potem widać, jak kobieta spokojnie wychodzi z gabinetu i razem z towarzyszącym jej mężczyzną wychodzą, jak gdyby nigdy nic - mówią nam pracownicy szpitala, którzy pragną zachować anonimowość. "- dlaczego nie krzyczała i nie szarpała się- czyżby ją spętał, zakneblował, a po wszystkim tak po prostu wyszła i spotkała się ze swoim paziem. 

 

Dobry komentarz:

"Ciekawe co na rachunku i czy ubezpieczalnia to refunduje"

Edytowane przez I_am_the_Senate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może loszce odbiło pod tym kątem, że zobaczyła poważanego pana doktora, z ugruntowaną pozycją, na stanowisku, z zasobami. Wsadził jej palca, hormony zabuzowały, dostała zwarcia styków. Zrobiła szybkie porównanie doktora ze swoim przeciętnym Sebixem, który na nią tam posłusznie czekał i TRACH!  Wyszedł gotowy plan. 
"Sebix mi wkłada palca i nic z tego nie mam, doktor mi wkłada również i z tego już moge coś mieć. Oskubie pana doktora!" :lol:

No nic;byłoby to może śmieszne gdyby w naszych krajowych warunkach nie było to tak tragiczne.  
Mogą tego pana aresztować na 3miesiące bez udowodnionej winy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Podejrzany pochodzi z Częstochowy. (...)

...i też dohtór

:D

 

A na poważnie, czy "pokrzywdzona" nie krzyczała podczas tego czynu?

A może chciała coś od doktora, a ten się nie zgodził?

Edytowane przez Damian
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego ten Sebix tam szukał w tej poczekalni ?  Może żeby spytać lekarza jakie podpaski ma kupować księżniczce. Ja miałem kiedyś kumpla w pracy który przez lata na 2-3 dni brał urlop i to w dość regularnych odstępach czasu. Kiedyś spytałem innego kupla czemu tamten tak bierze po 2-3 dni urlopu. Ten mówi : nie mów że nie wiesz ,jak jego pani ma karmazynowy przypływ to tak ciężko umiera że paź musi brać urlop żeby jej usługiwać i obiadki gotować. Zamilkłem na tydzień

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

 

A dzisiaj sąd aresztował pana doktora na trzy miesiące. Co należy odczytywać jako, że są w sprawie poważnie dowody i to nie tylko zeznania pani pacjentki. Doktor twierdził, że wykonywał "zaawansowane zabiegi medyczne" i nie przyznał się do winy.

 

Przedziwna sprawa. Przedziwna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu. Przecież to się robi chore. Ja jako pracodawca zastanawiam się, czy ze względów bezpieczeństwa (mojego) nie powinienem zainstalować u siebie kamery i nie rejestrować wszystkiego. W sumie to infrastruktura jest i zasoby aby to zapisywać też są. Przyjdzie jakaś  pracownica w jakimkolwiek celu, wyjdzie i powie, że ją kurwa zgwałciłem. No ja pierdole.

 

[OT] Dzisiaj jak pielęgniarki wszędzie latają w rękawiczkach to one mają te rękawiczki dla swojego bezpieczeństwa a nie pacjenta. Strażak/ratownik medyczny/górski mogą odmówić ratowania ofiary również ze względu na SWOJE bezpieczeństwo. A tutaj? Starszy facet, wykonuje swój zawód. Wchodzi jakaś gówniara, bezpodstawnie oskarża go o gwałt i policja i wszyscy dają temu wiarę? Przecież to jest skandal. Może to będzie przestrogą dla facetów lekarzy, i prawników, kurwa w ogóle dla facetów, żeby się z babami nie zadawać bez świadków. Następnym razem to lekarz niech odmawia przyjęcia pacjentki i przez domofon powie, że nie ma pielęgniarki i on nie może i chuj.

 

Było 100 razy:

 

https://www.youtube.com/watch?v=mSnY_66uohU

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce go wrobić?

Może chciała zapłacić w naturze?

 

Siłą jej nie wziął, chyba, że podstępem: "Pani wejdzie na samolot, zamknie oczy i się odpręży, a ja wprowadzę "wziernik" i wykonam badanie"

 

 

PS

Przydałoby się zmienić tytuł tematu. Bo nie wiadomo o co chodzi.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.