Skocz do zawartości

Uzaleznienie od pochwy....


The_Man

Rekomendowane odpowiedzi

Juz tyle razy obiecywales ze nie bedziesz czytal moich postow, moze bys tak sie zaczal do tego stosowac, trollu?

Panowie, spierdoliliście już kilka fajnych tematów personalnymi wycieczkami i pyskówką. Pamiętajcie, że forum ma przyciągać innych, dobrych użytkowników z neta, a co taki kandydat na brata samca zobaczy za kilka lat w wątkach o kobietach czy seksie? Waszą prywatę? Dodzie do wniosku, że to forum jakiś pieniaczy i gówniarzy, a nie dojrzałych mężczyzn.

Moja rada - w opcjach jest taka zakładka, gdzie można sobie poukrywać wszystkie posty nielubianych użytkowników. Niech jeden z drugim ukryje siebie i mamy koniec beefu. Ja już tak zrobiłem z kilkoma użytkownikami, od których postów dosłownie bolały oczy, i forum znów jest czyste i piękne :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moja rada - w opcjach jest taka zakładka, gdzie można sobie poukrywać wszystkie posty nielubianych użytkowników. Niech jeden z drugim ukryje siebie i mamy koniec beefu. Ja już tak zrobiłem z kilkoma użytkownikami, od których postów dosłownie bolały oczy, i forum znów jest czyste i piękne :)

 

Mam wrażenie że wiem do kogo pijesz Dr Caligari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyn ignorujmy to po prostu, ja już nie czytam jego postów bo to nie ma sensu. Przydałaby się opcja ignoruj (a może jest tylko nie znalazłem? ) :D

 

Vincent faktycznie nie ma co dyskutować nad ogółem ale jestem pewien, że istnieją takie kobiety, które nie robią tych wszystkich intryg i znam jedną taką czyli moją siostrę. Jest tylko jeden ból - to są spokojne kobiety, raczej ich charaktery są nieatrakcyjne a dobre na głęboką przyjaźń. Patrząc na związek moich rodziców to jednak ojciec jest gorszy a mama nawet nie potrafi kłamać i widzę kiedy to robi - to wynika z tego, że babka jest okropną intrygantką a moja mama miała przez to zepsute całe dzieciństwo i nasłuchała się tego, że faceci to chuje i trzeba im ucinać jaja - z tego powstała nienawiść mojej mamy do najgorszych cech jakie może mieć kobieta czyli cech swojej matki. Zresztą ja rozumiem kobiety i myślę, że one generalnie mają gorzej niż my. Powiedziałbym, że dużo gorzej.

Jest taka opcja, Bracie Samcu. Na głównej stronie, w lewym górnym rogu klikasz na "Welcome, NEO" i rozwija się pasek, gdzie jako ostatnia opcja masz "Ignorowani użytkownicy". Dodajesz wybranego użytkownika i... voila!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że wiem do kogo pijesz Dr Caligari.

Heh, widzę, ze nie jestem jedyny, który uważa, że użytkownik o nicku "Marek" (natłukł podczas swojej bytności od początków forum aż 560 postów, a ma tylko 159 lajków) powinien zostać wykopany z forum... Gdzie jest administrator?!

 

Tak na serio - niektórzy tłuką puste posty (np. o treści "hehehe... Ale beka :D" albo "no bo panny są po to, żeby je ruchać, bo są my jesteśmy od ruchania panien" z taką zawziętością, jakby za to dawali kupony na darmowe zestawy w McDonald's. Poza tym, zwróćcie uwagę np. na takiego użytkownika Myśle_Penisem. Kolo wpadł na forum jak burza, natłukł w tydzień z 150 pustych, głupich lub pseudobuddyjskich postów, po czym... zniknął. Znudził się, czy co? Sam z nim raz wszedłem na forum w prywatę, teraz mi głupio, że się dałem sprowokować. Panowie - bądźmy mężczyznami-samcami, nie facecikami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat posty The Mana na tym forum ceChuje konkret, merytoryka i doświadczenie. No i dba o ortografię i interpunkcję, co niestety staje się wyjątkiem, a nie regułą. Niektórzy użytkownicy, którzy wypowiadają się dosłownie w KAŻDYM nowozałożonym temacie, a niestety niewiele mają do powiedzenia, mogliby brać z niego przykład.

 

Dziekuje - co prawda Waflo tak ironizowal - ale i tak doceniam. Co do interpunkcji i ortografii - to mylisz sie - ja nie dbam - ja tak po prostu pisze... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.