Skocz do zawartości

Witam


Biodro

Rekomendowane odpowiedzi

Biodro, 24 lata. Nigdy nie miałem dziewczyny, jedyny seks jaki uprawiałem to ten z dziwkami z odlotów. Od 2-3 lat zauważyłem u siebie narastającą niechęć do kobiet, wręcz pogardliwy i seksistowski stosunek, ale z tego co słucham Marka i czytam wasze posty to do samiczek chyba inaczej podchodzić się nie da. Chociaż może moja postawa spowodowana jest seksualną frustracją i niepowodzeniami w relacjach z kobietami, a właściwie ich totalnym brakiem? Sam nie wiem. Boję się, że wyrastam na mizogina. Elo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Biodro said:

Biodro, 24 lata. Nigdy nie miałem dziewczyny, jedyny seks jaki uprawiałem to ten z dziwkami z odlotów. Od 2-3 lat zauważyłem u siebie narastającą niechęć do kobiet, wręcz pogardliwy i seksistowski stosunek, ale z tego co słucham Marka i czytam wasze posty to do samiczek chyba inaczej podchodzić się nie da. Chociaż może moja postawa spowodowana jest seksualną frustracją i niepowodzeniami w relacjach z kobietami, a właściwie ich totalnym brakiem? Sam nie wiem. Boję się, że wyrastam na mizogina. Elo.

1. Pieprzyles sie z jakas baba realnie czy w/w to teorie? Miales penisa w jakiejs cipce? Odloty, Roksa, dziwka w lesie przy drodze?

2. Jesli odpowiedz na punkt pierwszy jest TAK - jestes normalny.

3. Jesli chcesz - napisz na priv, pogadamy, za chwile odplywam gdyz pozno sie robi nieco.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.