Skocz do zawartości

Dziewica


krisu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci samców. Jestem nowym graczem na polu bitwy jak dobrze zauważyliscie ;) . Miałem w swoim życiu tylko jedną kobietę, związek po kilku latach się rozpadł. Po kilku miesiącach gdy już się ,,ogarnąłem'' zacząłem działać. Przez internet poznałem na prawdę ciekawą i bardzo ładną samiczkę.Rok młodsza ode mnie 22lata. Najciekawsze jest to, że po kilku dniach pisania odkryłem i wprost zadałem jej pytanie.Tak, jest dziewicą. Święty graal został odnaleziony jeśli to prawda i widzę, że jest na mnie napalona. Czy ktoś miał kontakt z dziewicą? Czy je trzeba wszytko uczyć od nowa? Czy seks z taką osobą będzie lepszy jak z niedoświadczoną? W końcu na pewno nie będzie miała jakiś złych przeświadczeń do lodzika czy reszty,ale jestem ciekaw jak to wygląda. Miałem kłodę w łózku i nie chciałbym powtórki,a dziewica to za pewne duży stres dla niej i boję się, że znów kłoda. Czy ja taką osobę mam wychować pod siebie samego jeśli będe oczekiwał stałego związku? No i te myśli, czemu do tego czasu jest dziewicą. Miala niby 2 chlopakow. Jeden religijny ( tylko po ślubie i zrezygnowala), a drugi się okazał dziwny i nic z tego nie wyszło, zerwała z nim. Dziwne to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisać można wszystko - spotkanie pokaże Ci część prawdy, resztę będziesz musiał poznać sam. Mi dziewica bardzo pasowała, czułem się wtedy pewny i rozochocony, a seks był lepszy niż ze zwykłą Karyną. Może być tak, że zamiast fajnej dziewicy spotkasz 130kg Panią której włożysz nogę i tak będzie luźno :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rnext napisał:

Haha, a po drugiej stronie kabla siedzi utuczony zboczek w podkoszulku :D

Nie no dostałem zdjęcia z wczoraj jak ćwiczyła i ciałko to ona ma. Tak samo fejsa i wszystko, wszystko się zgadza, żadne fake konto

 

Dziewczyna kieruje się wartościami w życiu z tego co z nią pogadałem

 

10 minut temu, adrv napisał:

Najpierw spotkaj się z nią w realnym życiu i potem dopiero coś myśl. Nie ma ci się napalać przez kabel od neta. Spotkałeś się już z nią w ogóle ?

Jestem umówiony.Na razie nie mogę bo choruję na grypę i mam co chwilę gorączke,ale z tego co widzę jest nieśmiała

 

7 minut temu, Adolf napisał:

  @krisu.  A może byś tak popełnił allahuakbar. Wtedy dostaniesz 72 dziewice.:D

Pytanie tylko, czy warto? ;P

 

@Stulejman Wspaniały - Jak miło, że odpisałeś.Nigdy bym się nie spodziewał ;D od razu rzucę komplement, świetną robotę robisz, dużo mi w głowie poukładałeś ;)  A wracając do Twojej wypowiedzi. Właśnie bałem się tego, że przyjdzie jakaś +30kg. Dostałem niby zdjęcia z wczoraj jak ćwiczy. Dodatkowo nie je mięsa od kilku lat, jest o wiele chudsza niż moja ex i wyzsza. Ogólnie figura posągu co mnie mocno podrajcowało ( figura ala klepsydra) No cóż, mam nadzieję, że uda sprawdzić się w praktyce.Pozdrawiam :)

Edytowane przez krisu
Dopisanie komentarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwudziestoparoletnie dziewice.. w sumie to nie takie rzadkie, ale może być problem z rozdziewiczeniem. Czy to z powodu jakiś lęków,  czy z tego że dziewczyna widzi jak jej dziewictwo jest odbierane przez facetów. Po informacji o nietknietym wianuszku, część facetów zacznie się zachowywać jakby znaleźli jednorozca..

Dlatego,  dziewczyna będzie starała się "sprzedać" za jak najwięcej. Może ci nie starczyć cierpliwości na te wszystkie testy które przygotowała. 

Istnieją też brzydzsze dziewczyny które chcą się pozbyć cnoty jak najszybciej. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pingwing napisał:

Dwudziestoparoletnie dziewice.. w sumie to nie takie rzadkie, ale może być problem z rozdziewiczeniem. Czy to z powodu jakiś lęków,  czy z tego że dziewczyna widzi jak jej dziewictwo jest odbierane przez facetów. Po informacji o nietknietym wianuszku, część facetów zacznie się zachowywać jakby znaleźli jednorozca..

Dlatego,  dziewczyna będzie starała się "sprzedać" za jak najwięcej. Może ci nie starczyć cierpliwości na te wszystkie testy które przygotowała. 

Istnieją też brzydzsze dziewczyny które chcą się pozbyć cnoty jak najszybciej. 

 

No właśnie, wiem, że takie istnieją.Zawsze myślałem, że to powody religijne,ale ona się tym nie kieruję z tego co zauważyłem.  Właśnie ona nie martwi się tym odbiorem, ona stawia na osobę, w której się zakocha,a już zaczęła mówić o mnie jako o bardzo odpowiedzialnym facecie z tego co jej pisałem o sobie i o tym co myślę. Muszę zobaczyć ją w rzeczywistości,ale jeśli zdjęcia  są prawdą to na prawdę dziwne, mówi, że faceci do niej nie zagadują, a ona nie szuka nic na siłę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Mi dziewica bardzo pasowała

Wierzcie lub nie, ale w życiu dziewicy nie miałem. Jakiś widocznie magnes do rozpustnych mam... No chyba że któraś z tych dwóch Czeszek na obozie w Greifswaldzie... Ale mieliśmy jakoś po 16 lat i nie bardzo wiedziałem co się właściwie stało, choć odniosłem wrażenie że one lepiej się w tym odnalazły. Więc dla mnie dziewice to trochę Yeti. Ale też ze mnie kombajn był żaden. Pewnie to kwestia większego areału.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, krisu napisał:

W końcu na pewno nie będzie miała jakiś złych przeświadczeń do lodzika

Uważaj, żeby nie odgryzła;)

 

Godzinę temu, krisu napisał:

Czy ktoś miał kontakt z dziewicą? Tak

Czy je trzeba wszytko uczyć od nowa? To zależy jakie miała doświadczenia poza penetracją pochwową  

Czy seks z taką osobą będzie lepszy jak z niedoświadczoną? ???

 

Godzinę temu, krisu napisał:

Miala niby 2 chlopakow

Czyli ptaka na żywo widziała? Może i loda umie zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

 Może być tak, że zamiast fajnej dziewicy spotkasz 130kg Panią której włożysz nogę i tak będzie luźno :>

 

Zaorałeś. Ostatni raz jem obiad przed kompem, zaś monitor do czyszczenia. I to cały w burakach kurde.

 

Do autora : nie wkręcaj się tak w nią i nie kupuj jej tekstów bo widzę że lekko przejawiasz  skłonność do ufania kobietom w ich słowa.

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krisu napisał:

No i te myśli, czemu do tego czasu jest dziewicą. Miala niby 2 chlopakow

 

1 godzinę temu, krisu napisał:

ona stawia na osobę, w której się zakocha

 

1 godzinę temu, krisu napisał:

ona nie szuka nic na siłę

 

Uważaj, bo bardzo łatwo możesz wejść w ramę adoratora i orbitera. Seksu nie zobaczysz przez kolejne kilka miesięcy, będziesz sobie tłumaczył, że to dlatego, że jest dziewicą i potrzebuje czasu, a w rzeczywistości ona nigdy tego z Tobą nie planowała. W końcu się zirytujesz albo ona sama to skończy i usłyszysz "przykro mi, ale ja tego nie poczułam" i tyle z tego będzie. Relacje z takimi osobami często są ryzykowne, bo możesz stracić mnóstwo czasu i wyjść z niczym.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krisu napisał:

kieruje się wartościami w życiu

u mnie firewall mózgowy wyłapuje takie coś do dalszej analizy.

Islamiści, którzy wypierdolili się z pasami Szahida, oddziały waffen SS... oni wszyscy kierowali się wartościami w swoim życiu.

 

Edytowane przez Grzenio
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krisu napisał:

Dziewczyna kieruje się wartościami w życiu z tego co z nią pogadałem

 

Siedzisz na Forum i jeszcze nie wiesz, że kobiety jedno mówią (piszą) co innego na prawdę myślą?

 

Nie stawiajmy dziewczyny na piedestale dlatego, że jest dziewicą od razu. Może za tym kryć się różne i niekoniecznie dobre motywacje czy uwarunkowania. Podszedłbym do tematu wogóle nie zwracając na ten fakt większej uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

No dobrze, w ramach dbania o swoich Braci, poświęcę się i ją osobiście przetestuję. Stawiasz wódę za to i zakąskę :>


Marek, to nie "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym". Tez masz taki warkoczyk? Hehehee


@krisu wez sie z nia spotkaj, bo za chwile ci tu chlopaki zniszcza swiatopogladac calkiem :) Bedziesz widzial co to za panna, moze zdjecia z przed paru lat (czesty trik tak samo jak tygodniowy post - foteczki a pozniej powrot do starych nawykow). Jak jest faktycznie napalona na ciebie to przespi sie z toba za piatym czy tam nawet dziesiatym razem. Jak tylko mowi, to bedzie cie zwodzic. Poznasz od razu. Nie daj sie wkrecac w zadne gierki zeby zamoczyc. Zadnego kurwa podwozenia, wozenia dupy, trzymania torebek, zakupow itp. Ucz sie na bledach innych (moich :D ).

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzenio napisał:

u mnie firewall mózgowy wyłapuje takie coś do dalszej analizy.

Islamiści, którzy wypierdolili się z pasami Szahida, oddziały waffen SS... oni wszyscy kierowali się wartościami w swoim życiu.

 

 

To samo se pomyślałem . Już widzę te wartości na których jej zależy jak się nimi dławi i krztusi.

Grzenio wróć Waćpan do Shreka bo z tym kotem jakoś tak........ chujowo.  

Edytowane przez jaro670
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewicy wprawdzie nie miałem, ale byłem z panną, która w łóżku była po prostu tragiczna. Najlepsze, że miała za sobą kilkuletni związek - co to był za facio, z którym nabierała doświadczeń, to ja nie wiem, ale wyjątkowo nisko zawiesił mi poprzeczkę. ;)

 

Anyway, w parę miesięcy panna zamieniła się w prawdziwy wulkan energii, złe nawyki poszły w niepamięć, choć koniec końców drygu i wyczucia do tych spraw nigdy zbytnio nie miała. Wnioski: każdego da się wytrenować, ale stopień powodzenia zależy w znacznej mierze od predyspozycji. ;)

 

Ze swej strony dodam, żeby szczególnie uważać na niedoświadczone, acz chętne do eksperymentowania dziewczyny z aparatem na zęby (hehehe, auuuuuu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojego skromnego :lol: doświadczenia:

 

W łóżku liczą się doświadczenie, temperament i dopasowanie. KONIEC.

 

Doświadczenie to umiejętności, rozumienie potrzeb partnera, empatia, cierpliwość, pohamowanie emocji, brak egoizmu;

temperament to zgranie na poziomie używanej siły, czasu trwania, szybkości "akcji" i jej zmiany, ilości zbliżeń, potrzeb;

dopasowanie oznacza, aby powyższe było wyrównane pomiędzy partnerami.

 

A dziewica nie ma zielonego pojęcia na ten temat. I @krisu. Jeśli chce Ci się uczyć jakąś zieloną gęś, która nie ma o seksie zielonego pojęcia, to może i to jest takie białorycerskie, ale po co. Ale ja Ci powiem. Daj se spokój. Znajdź sobie laskę, która miała paru kochanków wcześniej. Nie interesuj się kto, ile razy, co, w którą dziurę, co jej wkładał, jak jej było, bo to nie ma żadnego znaczenia. Teraz jesteście Ty i Ona i wam ma być dobrze. Oczywiście proces poznawania i uczenia się wzajemnie kobiety może i jest fajny, ale to długo trwa. Jeśli trafisz na lachę, która będzie mało pojętną uczennicą to choćby skały srały do niczego nie dojdziecie.

 

Ogólnie pochwaliłeś się, że dorwałeś dziewice, więc do akcji a potem powiedz jak było B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Stulejman Wspaniały napisał:

dopasowanie cipki do penisa. Niestety, kilka razy tak trafiłem, że nawet cud by nie pomógł

No tak. Masz rację. Myślałem o tym zaczynając pisać, ale gdzieś potem  mi to umknęło. Tu również musi być dopasowanie.

Z drugiej strony, to czynnik taki jak rozmiar jest oczywisty i banalny  ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.