Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam tutaj link do rozmowy z Anną Szlęzak.

 

http://noizz.pl/big-stories/jak-poznac-zdrade-wyjsc-z-friendzone-i-czy-kobiety-leca-na-kase-ekspertka-odpowiada/ys18w1w?placement=streamPodZobaczTakze&position=9

 

Nie wiem czy był temat tej rozmowy przerabiany, myślę że nie, ale jeżeli tak to proszę Modów o wybaczenie.

@Stulejman Wspaniały wielokrotnie wspominał o tej Pani, jako osobie, która w jest wytworem marketingu, w dodatku sprzedającą nie wiedzę lecz hasła, które ludzie chcą usłyszeć. 

Co mnie podkusiło żeby to wrzucić tutaj? Abstrahując od szeregu wypaczeń zawartych w tekście, zmusił mnie do tego fakt że dziewczę przedstawia się jako: dziennikarkę, youtuberkę i prawdopodobnie najpopularniejszą w Polsce ekspertką od relacji damsko-męskich.

Co za wspaniałe media: dziewczyna, która w życiu nic konkretnego nie zrobiła, nigdy nie dokonała żadnych odkryć, żadnych badań, nie stworzyła żadnego rasowego artykułu mieni się być dziennikarką i ekspertką.

W takim razie od dziś uważam, że jestem światowej sławy fachowcem w zakresie szkolenia futbolowego młodzieży i rozwoju sportowo - biznesowego klubów piłkarskich. Mówicie mi Sir Alex Miner.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska mówi to, co inne laski chcą słyszeć, więc jest popularna. Subskrypcji ma ponad 100 tysięcy co być może faktycznie czyni ją najbardziej popularną w jakiejśtam kategorii. W zasadzie nie ma na co się oburzać, każdy orze jak może. Jest popyt na pierdoły to ona je sprzedaje.
Mnie tylko dziwią Ci, co się zachwycają jej urodą. Jak dla mnie góra 6/10 (raczej 5,5). Jakby zmyś tapetę, to pewnie wyżej 4 nie będzie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej porady są równie skuteczne jak Bronkozaura- zmień pracę i weź kredyt. @Grzenio jak coś jest takiego typu plastikowego, to moim zdaniem jest to specjalnie zrobione, by przekazać komuś coś, co niekoniecznie by świadomie przyjął tj. w reklamie. Dla mnie ten plastik jest odmóżdżający. W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia ‎2017‎-‎03‎-‎06 o 15:09, Adams napisał:

Laska mówi to, co inne laski chcą słyszeć, więc jest popularna. Subskrypcji ma ponad 100 tysięcy co być może faktycznie czyni ją najbardziej popularną w jakiejśtam kategorii. W zasadzie nie ma na co się oburzać, każdy orze jak może. Jest popyt na pierdoły to ona je sprzedaje.
Mnie tylko dziwią Ci, co się zachwycają jej urodą. Jak dla mnie góra 6/10 (raczej 5,5). Jakby zmyś tapetę, to pewnie wyżej 4 nie będzie.

Biznes to biznes. Bez przesady, ładna z niej dziewczyna, a jej zachowanie, styl bycia, kreowanie swojego wizerunku po sposób w jaki prowadzi swój interes to inna rzecz. Piona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Anna Szlęzak to tak naprawdę prezenterka pewnego nurtu marketingowego. Kilka miesięcy obserwowałem ją na YT. Nawet subskrybowałem, ale za każdym filmikiem miałem niezłą bekę. Później mi jakoś przeszło, to i suba wycofałem. Z panią Anną jest jak z prezenterami pogody w telewizji - mówią bardzo mądre i skomplikowane rzeczy na temat pogody, ale przecież nie są specjalistami w tej dziedzinie, tylko z reguły to są byłe modelki i modele. Zarówno oni, jak i pani Anna mają dobrze wyglądać i poprawnie się wysławiać, to wszystko. Ona jest frontwomen jedynie i tak naprawdę mówi tylko to, co jej się każe. A kto za tym stoi? To chyba nieistotne. Ważne, że kanał na YT i sklepik zarabia. ;-)

Edytowane przez bezprym
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 8-mio minutowy film "pani" Doroty 9/10 lokowanych reklam.

Cóż , jednak inaczej niż Marek  potępiam,  to co robi. robi tylko dla kasy, niestety nie zdaje sobie sprawy bądz ma w dupie jakie frytki smaży w głowach karyn by samej wypłynąć.

Szkody jakie wywoła w głowach młodych dziewczyn są nieobliczalne/

Jedyne treści jakie płyną to; tu byłam, to kupiłam,to zjadłam,w tym sklepie, w tej knajpie,od tej firmy.

Wniosek

Podobny obraz

Właśnie tak;"pusta torba" i tak samo szkodzi środowisku jak wyrzucona reklamówka.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Z nią jest tak jak z tym facetem co prowadzi bloga ,,Oczami mężczyzny" mówi banały, które ludzie chcą usłyszeć i trzepie za to siano :)

 

I nie ma w tym nic złego - populizm ma to do siebie, że się sprzedaje :), ale my mamy własny rozum i możemy weryfikować te ich życiowe prawdy :) 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną koleżankę, która nawet książkę jej kupiła, pt. "Jak poderwać faceta". Ona (koleżanka) już wcześniej była walnięta, przed zafascynowaniem się twórczością tej Pani. Chore marzenia, dziwne zachowania, puszczalstwo... jak to charakteryzuje fanki tej Pani to żadna strata. (choć nie twierdzę, że wszystkie ;))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy patrze na te kobiety w moim łbie powstaje pewna historia, o dwóch dziewczynkach, siostrach wychowujących się gdzieś w małej miejscowości, pośród łąk, lasów, rzeczek i pasących się krów. Kiedy stały się już dorosłe zaczęły umawiać się z facetami. Dorota sypiała z biznesmenami jeżdżącymi BMW serii 7 bądź Mercedesami klasy S, zaś Anna grzmociła się w krzakach z bad boyami mających w posiadaniu WSK-ę bądź Jawę. Dorota jadała w drogich restauracjach ubrana w wytworne kiecki, zaś Anna cieszyła się bułką z kefirem za pobliską remizą. Obie na raz postanowiły stworzyć własne kanały na yt by ukazać światu jak potężna wiedzę zgromadziły podczas nadzwyczajnego życia.

Jak to baby, gadają pierdoły, lubują się w zakupach i ciągle gadają, w myśl "ja wiem lepiej". Nic w tym ciekawego i innowatorskiego, ale jest jedna bardzo zła rzecz. O ile my bracia oglądamy te pierdoły, to mamy z tego niezły ubaw, ale gdy zaczynają to oglądać baby to w ich głowach powstaje nierzeczywisty obraz. Nawet sprawy sobie te youtuberki  nie zdają, jaką krzywdę wyrządzają one w głowach oglądających je dziewczyn. Istna propaganda mająca na celu poniżanie uczciwych, mających godność facetów. Ale weź to wytłumacz babie, no właśnie

 

Te filmy świetnie ukazują różnicę między facetami a kobietami. Faceci inteligentni i z pasjami pracują w laboratoriach, wysyłają sondy kosmiczne w kosmos, planują znaleźć życie na innej planecie by móc ją osiedlić w przyszłości, zaś inteligentna, "wyzwolona" kobieta biegnie z kamerą po ulicy w okropnie drogiej kiecce na dupie aby nam pokazać jakieś kluski z robalami w świetnej restauracji w stolicy kuwa mać

zdrowia Bracia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.