Skocz do zawartości

8 marca na FB


Rekomendowane odpowiedzi

A więc mamy ósmy marca :)

Jak odpalę FB to wyleje się fala wazeliny ze strony miękkich faj. Jakieś kwiatki, szczeniaczki, życzonka 'dla wszystkich znajomych kobitek'.

Jak matkę kocham, będę walczył z sobą żeby nie napisać im prawdy pod tymi postami, że są dupowłazami i miękkimi fajami, a im więcej

pokazują że się przymilają - w tym czarniejszej d_pie lądują. Żyd w mojej głowie szepcze, żebym nie pisał - bo i tak 'różowi' tego nie ogarną

i potraktują jako atak a później będą próbować się odgrywać ...

 

Przezabawnie uroczym jest, że największe natężenie ogólnokobiecego wazeliniarstwa w stylu 'zauważ mnie, jestem tak miły i romantyczny!'

rejestruję po stronie gości, którzy w realnym życiu totalnie nie radzą sobie z zarządzaniem związkiem i obskakują bądź porost poroża bądź

permanentne olewanie ze strony kobiet.

 

Dlatego apeluje !

 

Samcze, nie bądź jeleń ! Nie podkopuj swojej własnej pozycji bezproduktywnie podlizując się kobietom. Tobie to i tak nic nie da a im zwiększy ogólną

ilość mentalnego 'jestem taka zajebista i z pewnością tego warta !' u przeciętnych jak bułka kajzerka z Tesco babek ...

 

jele%C5%84-szlachetny-%C5%82anie-i-byk-6

 

Swoją drogą - piękne zwierzę :)

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa u nas w Warszawie organizowane są wiece, protesty z....patelniami, jakieś wiedzmy w metrze mają straszyć ludzi swoimi postulatami xD hahahha jak wcześniej o tym usłyszałem to jebłem ze śmiechu mówie wam :D Ja się pytam czego one chcą jeszcze? Powaga nie kumam tego hahaha. Nie dość że mają od groma praw o których my faceci możemy pomarzyć to jeszcze im mało :D Wyjaśnijcie mi to bracia :D

 

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,sciana-furii-wiedzmy-w-metrze-strajk-kobiet-w-warszawie,225925.html

 

 

 

Edytowane przez marios27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ta atencja tych miękkich faj jest wręcz do porzygu.

Cytat z @Subiektywny: "Przezabawnie uroczym jest, że największe natężenie ogólnokobiecego wazeliniarstwa w stylu 'zauważ mnie, jestem tak miły i romantyczny!'

rejestruję po stronie gości, którzy w realnym życiu totalnie nie radzą sobie z zarządzaniem związkiem i obskakują bądź porost poroża bądź

permanentne olewanie ze strony kobiet."

Może to jest jakaś forma takiego przewlekłego, społecznego masochizmu. Dla takich faj to im jest gorzej tym jest lepiej i większa ekstaza z poniewierania. :)

"""

A Dzień Kobiet to typowo komusze święto wymyślone na początku XX wieku. Jego geneza jest typowym przykładem jak to kobiety przez wieki były pomiatane i poniewierane przez mężczyzn. ;)

 

Cytat: z wiki: " Obecnie corocznie odbywają się organizowane przez feministki manify, czyli demonstracje połączone z happeningiem na rzecz równego traktowania kobiet i mężczyzn. Prezentami są najczęściej kwiaty lub słodycze."

To jest trochę tak, że one nas wyzywają i wysuwają jakieś oderwane od rzeczywistości żądania, a my im za to dziękujemy i dajemy im za to kwiaty i słodycze. Kolejny absurd w tym Schizofrenicznym Świecie. :mellow:

 

Cytat z wiki: " W Polsce święto było popularne w okresie PRL. W latach 70. do popularnych podarunków dołączyły kwiaty. Początkowo ofiarowywano goździki, a później tulipany. Z okazji tego dnia publikowano portrety kobiet różnych sektorów życia gospodarczego zgodnie z opinią Władysława Gomułki, że "nie ma dziś w Polsce dziedziny, w której kobiety nie odgrywałyby ważnej roli". W zakładach pracy czy szkołach był obchodzony obowiązkowo. Była to okazja do uzupełniania braków w zaopatrzeniu, dlatego wręczano paniom takie dobra materialne jak rajstopy, ręcznik, ścierka, mydło, kawa. Dzień ten, podobnie jak inne uroczystości: Dzień Czynu Partyjnego, Dzień Hutnika, Dzień Drukarza, Dzień Pracownika Przemysłu Spożywczego – według niektórych istniał po to, aby obywatele nie zapomnieli o "przywiązaniu do Państwa Ludowego, miłości do wielkich idei pokoju i socjalizmu". Świadczą o tym chociażby tytuły ówczesnych artykułów: "Kobiety w szeregach ORMO podejmują zobowiązania dla uczczenia swego święta" :), "Tysiące kobiet stają w szeregach przodowników pracy", "Kobiety uczczą swoje święto wzmożonym współzawodnictwem pracy".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marios27 napisał:

Nie dość że mają od groma praw o których my faceci możemy pomarzyć to jeszcze im mało :D Wyjaśnijcie mi to bracia :D

 

 

To bardzo proste Bracie.

Jest nawet pewna analogia do określonej grupy etniczno-narodowej, która również podkreśla wszem i wobec swoje krzywdy i na ich podstawie wysuwa równego rodzaju roszczenia oraz żądania uprzywilejowanej pozycji. I nawet mnie za to ciężko nazwać antysemitą, bo tak naprawdę podziwiam ich skuteczność, przebiegłość oraz konstrukcję owego mechanizmu :) Oraz marzy mi się, żeby Polacy osiągnęli na arenie międzynarodowej choć połową owej biegłości...

 

Nawet jak dasz feministkom WSZYSTKO czego żądają - możesz mi wierzyć, że ich protesty nie będą skończone. Dlaczego? Bo GŁOŚNO KRZYCZĄC i PODKREŚLAJĄC SWOJE RZEKOME KRZYWDY automatycznie przyznają sobie społecznie łatkę 'pokrzywdzonych' co wymusza w społeczeństwie odruch 'należy im się rekompensata' oraz 'należy im się specjalne traktowanie'.

To sprytny socjotechniczny zabieg, który niejako z automatu lokuje je na korzystniejszej pozycji, pozycji uprzywilejowanej. One z tego Bracie NIGDY nie zrezygnują :)

 

Wiesz co będzie najgorsze dla feministek? Czego nie zniosą za żadne skarby? Dnia w którym wszystkie ich postulaty zostaną spełnione !  Ot taka logiczna sprzeczność, ale ona jest niejako wpisana w ten ruch i jego ideologię.

 

Samiec twój wróg ! ;)

 

S.

 

Proszę, mistrzem grafiki nigdy nie byłem ale obrazek będzie adekwatny.

 

https://zapodaj.net/f4105fc011fb1.jpg.html

 

f4105fc011fb1.jpg

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szklana kula pokazuje, że kłaniający się w pas wazeliniarze muszą się dziś zaopatrzyć w odzież przeciwdeszczową, bo aura mglista i pochmurna na zewnątrz, a jaskinie miłości pozostaną dla nich zamknięte... i nie schronią się tam przed złem tego świata...

 

...a nawet jeśli, to sucho tam będzie niczym na pustyni słońcem bez ustanku palonej. 

 

Hehe. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje FB wygląda tak:

 

16830859_1683373738629111_54838571597499

 

Ale to pewnie dlatego, że nadużywam przycisku "Przestań obserwować". Swoją drogą całkiem ciekawy profil https://www.facebook.com/cynicznyromantyzm, przeciwwaga dla tych wszystkich pierdów. Zresztą dziś kobiety podobno strajkują, w takim razie kwiatkami najlepiej będzie nakarmić kozę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marios27 napisał:

Nie dość że mają od groma praw o których my faceci możemy pomarzyć to jeszcze im mało

Ja tylko dorzucę, że tworzenie systemu przywilejów dla kobiet kosztem mężczyzn, feminazizm nazywa "pozytywną dyskryminacją" (mężczyzn), hahaha.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej to nie cierpię tego całego kupowania kwiatów i tej obsesji loszek na ich punkcie. Mi zwyczajnie szkoda siana na coś, co po paru dniach jest do wywalenia. Jak o tym mówię to każda kobitka mówi ze typowy ze mnie facet, ze kwiaty trzeba dawać kobietom by im było wesoło. Są Imho lepsze sposoby niż wydawanie kilkudziesięciu złotych na bukiety, o które spora cześć nawet nie zadba. 

 

My z kumplami w liceum kupiliśmy samicom na ich "wielki" dzień najtańsze gąbki do zmywania i zawiązaliśmy na nich wstążeczki. Reakcje były różne, nawet wychowawczyni zrobiła nam pogadankę że niedojrzali jesteśmy ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze rok temu sam byłem taka miękka faja. Wstawione zdjęcie z kwiatami i życzeniami dla wszystkich pięknych pań. I jaka radość jak koleżanki i przyjaciółeczki zaczęły dawać lajki pod tym zdjęciem :D

Dzisiaj bogatszy w wiedzę, traktuje ten dzień jak każdy inny. Rano wróciłem z pracy, drzemka do 11, wchodzę na FB a tam oczywiście masa zdjęć z życzeniami od nieuświadomionych białych rycerzyków.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Rnext napisał:

Ja tylko dorzucę, że tworzenie systemu przywilejów dla kobiet kosztem mężczyzn, feminazizm nazywa "pozytywną dyskryminacją" (mężczyzn), hahaha.

Pozytywna dyskryminacja to taka lewacka nowomowa - oksymoron, to coś jak "żywy trup". Zgodne z logiką kobiet. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś u mnie w pracy:

8 rano - białorycerze z kwiatami, życzenia całowanie po rączkach. Brzydsze i 30+ w skowronkach, średnie podziękowania chłodne, ładne ironiczne uśmieszki

9 rano - Panie na całą petę napierdalają jacy przystojni są hiszpanie i latynosi tak żeby byiałorycerstwo słyszało.

 

Chłopcy przemykają się bokiem, Panie oglądają zdjęcia jakiś modeli, komentują obrazki streapteserów na dzień kobiet, bo jedna* ma na tablecie kupę fot z nimi.

 

Idzie takich dwóch biedaków a ja mówię - trzeba im było k....a większe bukiety kupić, beka z Was.

 

Dzień Kobiet w Polsce Anno Domini 2017.

 

* Oczywiście "w związku" - większość komentujących z obrączkami na palcu.

  • Like 13
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pyrrus z tego się wyrasta w miarę nabierania świadomości, choć niektórzy jej nie nabierają nigdy. Ale jak zaczną, to jak dziura w burcie.

@TPakal1, Si Señor, bo wszystkie zwierzęta są równe, ale są też zwierzęta równiejsze!

@EnemyOfTheState bo one kiepsko rozumieją nawet znaczenie słowa "strajk".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Długowłosy dlatego od jakiegoś czasu nie składam paniom życzeń i nie daje żadnych prezentów. One NIGDY nie potrafią tego docenić i zawsze zrobią coś, żeby dowalić facetowi, tak jak na przykład u Ciebie w pracy. Niestety ale tak samo będzie z audycją Szefa. Zalany zostanie pustymi podziękowaniami, a za parę dni znowu będzie prowokowanie czy inne jazdy w komentarzach na YouTube albo na forum.

 

Niby chcą, żeby facet się postarał a jak to zrobi, to mu dowalają i narzekają. Niesamowicie dojrzałe ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rnext napisał:

"pozytywną dyskryminacją"

Teraz mi przyszło do głowy, że jak mi któraś wyskoczy z tekstem, że "pozytywna dyskryminacja" jest ok, to ja jej powiem, że jak ją "pozytywnie stłukę" to też nie może mieć pretensji bo to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałaś dzisiaj kwiatów, a chcesz się nimi pochwalić na Instagramie? Ta firma wynajmie ci bukiet

Usługa krótkoterminowego wynajmu bukietów dla dziewczyn, które pozują z nimi do zdjęcia w Dzień Kobiet, jest w Rosji coraz popularniejsza. Na rosyjskim Instagramie pojawiło się konto oferujące wynajem 101 róż na 10 minut. Ci, którzy złożą zamówienie w Dzień Kobiet dostaną nagrodę – zdjęcie z kurierem przystojniakiem.

 

http://www.fpiec.pl/post/2017/03/08/niedostalaskwiatowachcexszisiechwalic

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji dnia kobiet ....

zjebałem panią w rejestracji ośrodka zdrowia,następna panią która JUZ natychmiast chciała prawie syna szczepić i pani doktor sie oberwało,

bo nie ważne co dziecku teraz jest tylko na co był szczepiony.

teraz jadę do szpitala z juniorem....

Statystykę podam na koniec  dnia. / a że już mam ciśnienie to ..../

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, EnemyOfTheState napisał:

A taki jeszcze kwiatek:

bvMbJJX.jpg

 

Na 7 postulatów, 5 bezpośrednio o Kościele i religii, 2 pośrednio, o kobietach ani słowa. Fajny "strajk kobiet", nie? :D

 

-Towarzyszu, o co dziś walczymy?

-Nie wiem, jesteśmy lewakami 

 

Może im brakowało treści, a zostało miejsce na ulotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.