Skocz do zawartości

8 marca na FB


Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety jestem do bólu pragmatyczny, więc podarowałem mamie nie kwiaty( bo czuję ból, gdy wydaje hajs na coś, co zaraz będzie do wyrzucenia i na nic się nie przyda), a kosmetyki( krem do rąk, balsam do ciała, olejki, itp. Mam nadzieję, że do Wielkanocy żadnych juz tłustych czwartków czy dni czegoś tam nie będzie, bo ile można:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Długowłosy napisał:

Nie dostałaś dzisiaj kwiatów, a chcesz się nimi pochwalić na Instagramie? Ta firma wynajmie ci bukiet

Usługa krótkoterminowego wynajmu bukietów dla dziewczyn, które pozują z nimi do zdjęcia w Dzień Kobiet, jest w Rosji coraz popularniejsza. Na rosyjskim Instagramie pojawiło się konto oferujące wynajem 101 róż na 10 minut. Ci, którzy złożą zamówienie w Dzień Kobiet dostaną nagrodę – zdjęcie z kurierem przystojniakiem.

 

http://www.fpiec.pl/post/2017/03/08/niedostalaskwiatowachcexszisiechwalic

 

Przecież to jest chore. Laska nie dostała kwiatów albo dostała jakiś inny podarunek, to może sobie za równowartość 55 złociszy zrobić zdjęcie z wielkim bukietem kwiatów i jebnąć na Instagrama, czy pejsabuka. Przecież to oszukiwanie siebie i innych. Ale to przecież u kobiet jest nagminne. One przecież na każdym kroku oszukują i siebie - dowartościowując się w tak głupi sposób i innych - choćby makijażem.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TPakal1 to loszki, nie ma co szukać sensu w ich zachowaniu. Ale ktoś miał dobry pomysł na kasę. 

 

Hit na dziś:

"Mężczyzna, który nie potrafi dawać kobiecie kwiatów, nie jest zdolny do żadnych uczuć" -Małgorzata Kidawa-Błońska. 

 

Link:

http://pikio.pl/korwin-mikke-komentuje-dzien-kobiet-poslanka-opozycji-nie-wytrzymala/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj nie wychodzę z domu. Jeśli dla kobiet definicja szacunku to latanie z kwiatami 8 marca, to jak szanować kogoś, kto sam się nie szanuje? Nigdy nie dawałem prezentów z okazji 8 marca. Niechęć do tego "święta" wyniosłem ze szkoły, gdzie organizowano takie szopki, które ograniczały się do składki przez chłopaków, więc nie musiałem chociaż w tym aktywnie uczestniczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, aż przypomniały mi się czasy technikum. Do klasy uczęszczałem ja i jeden kolega, czyli dwóch  chłopaków na 27 dziewczyn.

Przyszedł 8 marca, nawet zapomnieliśmy o tym badziewnym wymyśle i nic im nie kupiliśmy :D

Pamiętam, wracam do domu, wchodzę na fejsa, a na grupie klasowej gównoburza, im brzydsza locha tym bardziej rozpaczała, "bo X kupił dziewczynom tort, a jest sam z nimi w klasie". Te ładniejsze miały na to zlewkę.

Ale te paszczury, czyli 80% klasy, a zwłaszcza klasowe sumo, które waży ze 120kg miało prawdziwy ból dupy :D

Myślałem, że zacznę się śmiać na głos.

Oczywiście kobitki w ramach konsekwentnego działania, po obsmarowaniu dupy jak się tylko dało, usunęły posty z nadzieją że ich nie zobaczymy :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to święto, gdy jedna połowa ludzkości składa życzenia drugiej połowie, że się akurat urodziła jako ta druga... Ale ten zwyczaj nie wygaśnie - bo jest trafiony idealnie w potrzeby emocjonalne pań. No bo czego one najbardziej łakną w życiu? Atencji, adoracji! Zobaczcie, jak już od rana się wiercą niecierpliwie, jak się malują... Najbardziej wkurzało mnie w biurze, jak się opóźniało dostarczenie zamówionych kwiatów, a one już między sobą jakieś aluzje, że "dzisiaj, zdaje się, Dzień Kobiet?". Tak żebyśmy my, nieliczni mężczyźni, słyszeli. Ale za to Dzień Mężczyzny / Chłopaka to już mają w d... Bo ani im nie zależy na dawaniu atencji mężczyznom, ani mężczyzni o tą atencję specjalnie nie żebrają.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkiej ideologii do tego "święta" nie ma co dorabiać. Kobiety z mojej rodziny, te które kocham i szanuję zostały odpowiednio "uhonorowane". Tak, abym i ja skorzystał z tego prezentu ;)

 

A dziewczynom w pracy zakomunikowałem wczoraj iż dostaną ode mnie to samo co ja od nich na dzień chłopaka. Ogromne, wielkie nic. Tyle.

 

PS. A pamiętam jeszcze, że tak z 10 lat temu ile to człowiek wydawał kasy na sms, aby każdą panią obdarować życzeniami. Człowiek z każdym rokiem robi się coraz mądrzejszy. Aż strach się bać co będzie za kilka dekad ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Abdula na dzień kobiet dostaną dzień bez wpierdolu ;). Od rana ten bełkot w radiu, jak lubię słuchać radia w aucie tak dziś miałem wyłączone bo jak słyszałem hasła że dziś z życzeniami dla naszych LEPSZYCH połówek to miałem dość. Pod jakim kurna względem LEPSZYCH, tego chyba nikt z prowadzących nie potrafi wytłumaczyć. Tak się utarło dawno temu i tak się pieprzy dziś i nikt już się nawet nad tym nie zastanawia. 

Edytowane przez jaro670
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z dzisiaj: Junior (lat 6, zwany przeze mnie pieszczotliwie Jaszczurem) był dzisiaj w domu z małżonką. Jako ze przejawia jakieś tam zdolności aktorskie został zaangażowany przez panie przedszkolanki do przedstawienia z okazji dnia seniora. Małżonka miała go tam odstawić. Jako że przedszkolna indoktrynacja (w wykonaniu 100% przez samice) funkcjonuje świetnie, więc zażyczył sobie zakupienia po jednym tulipanie, tak aby mógł obdarować każdą swoją koleżankę. Samiczka oczywiście zachwycona pomysł podjęła i zrealizowała.

Po powrocie z występów przepytuję go:

 

Ja: - I co podobało się dziewczynkom to że im dałeś kwiaty?

Jaszczur (dumny z siebie jak cholera): No pewnie, a Maja to powiedziała że jestem prawdziwym gentelmanem!

Ja: A co na to Basia?

Jaszczur: A nie wiem, Basia to mnie już nie interesuje, mam teraz nową dziewczynę - Kasię. A Basia to już nawet nie chce gadać ani ze mną ani z Frankiem ani nawet ze Zbyszkiem.

Ja: A dlaczego tak?

Jaszczur: A bo oni za nią za dużo biegali i ona już nie chce z nimi gadać

Ja: Synu i wiesz jaka z tego nauka? Że za dziewczynkami nie wolno się uganiać bo one z takimi chłopcami nie chcą gadać.

Jaszczur: No chyba tak...

Samica (przysłuchuje się z boku, pełne zwarcie styków wypisane na twarzy) No wiesz co!! Czego ty go uczysz???.

Ja: Życia go uczę

Samica: Jaszczur nie słuchaj co tata mówi bo już chyba zapomniał jak był młody..

Ja: No niech się uczy na cudzych błędach a nie na swoich...

Samica: Tak uczysz go traktowania kobiet jak przynieś wynieś pozamiataj... ble ble ble cośtam jeszcze ble ble ble...

 

Obśmiałem się jak dziki i wyszedłem..

 

 

PS: Kurna im się te programy załączają i ujawniają już w wieku 6 lat....

PS2: Samice w robocie olałem, Małżonka uhonorowana - stara się i nie mam się co czepiać :)

Edytowane przez RaulMendez
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RaulMendez napisał:

 

PS: Kurna im się te programy załączają i ujawniają już w wieku 6 lat....

 

 

Stary one ten soft chyba razem z cipką w zestawie dostają. 

Tak się składa że mogę obserwować bo mam w rodzinie 2 dzieciaków( nie moje) 

- chłopczyk 3 lata- jego filozofia życiowa to : dajcie autka, traktory i wypad bo chcę być sam ewentualnie z jakimś samce z rodziny i wtedy najlepiej się bawię

- dziewczynka- 2 latka, miss rodziny, z rąk do rąk , wszystkie oczy na nią i nawet jak nie chcę to ta mała franca nie wiem jakim cudem potrafi ściągnąć moją i innych atencję

Od razu widać różnice w podejściu do pozyskiwania energii - chłopczyk ją produkuje bawiąc się sam, ciesząc się autkami w samotności ewentualnie z innym facetem z rodziny a dziewczynka jest nastawiona tylko na branie energii, atencji od innych. Kocham oboje ale ona i tak potrafi zrobić że to o niej myśli się cieplej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona dostała kwiaty od gostka reklamującego jakiegoś przewoźnika. Zadawał jej pytania o futbolowego spalonego i znaki drogowe. A że niewiasta przeszkolona przeze mnie została, to i tulipana wraz z kubkiem otrzymała.

 

Ja już nic nie musiałem kupować, a w pracy od jakiegoś czasu biorę urlop na ten ciężki dzień i spox. :) Jedynie do mamy zadzwoniłem.

Edytowane przez Endeg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to pisałem to jeszcze jedno mi się rzuciło na oczy: Nie bieganie za kobietą = przedmiotowe traktowanie. Fuck Logic :D

Mnie najbardziej wkurza to że nie jestem w stanie zapobiec temu matriksowemu programowaniu - przedszkole, telewizja, rówieśnicy...

Po cholerę ma się potem odprogramowywać i wygrzebywać z gówna które ktoś mu nawkłada do głowy za dziecka. No ale to temat na inny wątek.

Edytowane przez RaulMendez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj w robocie nie dało się uniknąć dawania kwiatków. Wszyscy faceci to pantoflarze, a że firma mała, w małym mieście to nie chciałem się wychylać. Ale opiszę Wam, co mnie spotkało. Szczerze mówiąc nawet mnie to nie zszokowało, po tym co tutaj się naczytałem

 

1. Żadna kobieta z mojego najbliższego otoczenia nawet się ze mną nie pożegnała przy wychodzeniu z pracy. Akurat byłem w kuchni (ja druga zmiana), one przyszły, przebrały się i sobie poszły

2. Jedna babka która idzie na emeryturę od kwietnia po wyjściu z pracy zadzwoniła do mnie, że widziała właśnie pracownicę, która przyszła do nas z innego oddziału firmy. I żebym wziął jej kwiatek (tej co dzwoni) i dał tej co przyszła. Bo ona i tak go nie będzie brała do domu. Prawie ją opierdoliłem. Zadzwonić do kogoś, kto dał prezent i powiedzieć, żeby dać komuś innemu bo jej niepotrzebny. Oczywiście tego nie zrobiłem, a jutro jak coś powie na ten temat, to nie wytrzymam. Marek pisał w swoich książkach żeby szanować i kochać kobiety, ale po takich akcjach nie mogę, no po prostu nie mogę...

 

Edit: no ale prawie bym zapomniał. My też coś od nich dostaliśmy. Flaszki. Żeby nie było że tylko samo zło wygarniam :D

Edytowane przez SpecimenSix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Dzisiejszy konkurs próżności i pogardy wobec świata męskiego wygrywa koleżanka z mniej więcej takim o to wpisem:

 

" Strasznie lubię i mnie bawią te 6-latki, które idą z kwiatkami w ręku jakby gryzły. Oczywiście lubię też te kwiatki, które mniej więcej za godzinę powinnam dostać :D "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do postulatów. Jakoś nie ma nic o przyznawaniu dzieci babom w zbabiałych sądach rodzinnych. O nieuczciwej konkurencji w postaci dyskryminacji ze względu na płeć-czy nie było nigdy bab dostających pracę ''zaocznie'', w łóżku? Czy to legendy?

 

Rzecz której nie mogę zrozumieć-podobno są nierówne zarobki na tym samym stanowisku-przepraszam, ale jeśli idzie o sektor publiczny, to obowiązuje kodeks pracy i równe wynagrodzenia, a w sektorze prywatnym to prywatna sprawa szefa, komu daje oraz ile.

 

Podobno prawo do zabijania dzieci nazywane dla niepoznaki aborcją to wyłączne prawo baby. Skoro tak, skoro los dziecka należy tylko do niej, to niech będzie konsekwentna i nie tylko korzysta z przywilejów takiej wyłączności, ale i z obowiązków-zero alimentów od ojca. Bo jak to-gdy trzeba decydować o życiu ich wspólnego dziecka to facet nie ma nic do gadania? No to dlaczego ma łożyć na coś, co nie jest jego? Piszę ''coś'', bo ponoć płód to nie człowiek, jak teoretyzują ci, którzy mają ten luksus, że ominęło ich wyskrobanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff.

do wcześniejszej listy...

Pani w rejestracji która nie umie czytać.../karty rencisty syna/ "Ale ja chcę kartę syna!, A CO JA PANI DAŁEM!"

Larwa która bezczelnie się wjebała w kolejke...CHRUM CHRUM, wymownie sobie chrząknąłem, facet za mną parsknoł, dama się nie odwróciła, i lepiej, bo w dzisiejszym stanie to i z dyńki byłem w stanie wywalić...

I jeszcze jedna którą już poszarpałem, ale o tym już nic.

 

Jestem w domciu i dobrze że koniec tego dnia.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dzisiaj tylko widziałem jak tłumy facetów z kwiaciarni, marketów wychodzili z kwiatkami z wielkim uśmiechem na ustach :D Tylko się śmiałem po nosem z takich akcji hahhaha a że mam urlop i trzeba było zakupy zrobić to na widok braku kwiatka czy cuś wzrok niektórych ludzi był po prostu zabójczy hahah a co do fb ojjj sporo było postów wrzuconych ale jakoś nie zwróciłem na nie uwagi :D

 

 

 

Edytowane przez marios27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, AdrianoPeruggio napisał:

Podobno prawo do zabijania dzieci nazywane dla niepoznaki aborcją to wyłączne prawo baby.

Ich brzuch ich sprawa... ale jak badboy zniknie to "wszystkie dzieci nasze są" i niech utrzymuje państwo...

 

Ciekawostka z dzisiejszego eventu (bo świętem nie nazwę...)

Pan w markecie kupujący bukiet tulipanów..., fajnie tylko dwa dni wcześniej widziałem go przed sobą przy kasie z małżonką. Pełno zakupów spożywczych i 1 piwo na końcu rozłożonego towaru(jakby cichaczem położone) na co kobieta wskazując palcem na piwo na cały market do faceta "A spytałeś się czy możesz!". Biały rycerz spuścił głowę :D

Dwa dni temu zgaszony jak pet dziś dumnie wychodził biały rycerz z bukietem do księżniczki :D

 

ps. Swoją drogą jak już się kupuje kwiaty to dla mnie dziwne jest kupować kwiaty z marketu gdzie przez pół miasta idą biali rycerze z takimi samymi (na pewno Loszka nie zauważy... ;)) i jeszcze na tej foli ozdobnej(czy jak to się zwie) logo supermarketu... No ludzie wstyd mi byłoby komukolwiek dać kwiaty z logo marketu... Może wybredny jestem nie wiem ale no średnie to B)

Edytowane przez Krzysiek1991
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzysiek1991 napisał:

Ich brzuch ich sprawa... ale jak badboy zniknie to "wszystkie dzieci nasze są" i niech utrzymuje państwo...

 

Ciekawostka z dzisiejszego eventu (bo świętem nie nazwę...)

Pan w sklepie kupujący bukiet tulipanów..., fajnie tylko dwa dni wcześniej widziałem go przed sobą przy kasie z małżonką. Pełno zakupów spożywczych i 1 piwo na końcu rozłożonego towaru(jakby cichaczem położone) na co kobieta wskazując palcem na piwo na cały sklep do faceta "A spytałeś się czy możesz!". Biały rycerz spuścił głowę :D

Dwa dni temu zgaszony jak pet dziś dumnie wychodził biały rycerz z bukietem do księżniczki :D

hahahahahaahahaha jebłem ze śmiechu hahahahha :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, EnemyOfTheState napisał:

A taki jeszcze kwiatek:

bvMbJJX.jpg

 

Na 7 postulatów, 5 bezpośrednio o Kościele i religii, 2 pośrednio, o kobietach ani słowa. Fajny "strajk kobiet", nie? :D

 

-Towarzyszu, o co dziś walczymy?

-Nie wiem, jesteśmy lewakami 


I dobre i to, ze chociaz one strajkuja bo mezczyzni jak pizdy siedza przed telewizorami. I mowie to ja. Bo przekroj przez spoleczenstwo w Polsce to Janusze 50+ co nawet dupy tlustej do wyborow nie chca ruszyc z przed TV. Chuj z tym, ze 2 postulaty odnosnie kobiet a 5 o kosciele. Maja racje? Maja. I tyle.

Wasze rozkminy na dzien kobiet sa po prostu smieszne. Rozkminiacie rzut kamieniem w szybe uzywajac fizyki kwantowej, wiadro pomyj leci na kobiety. Ja dzisiaj zlozylem zyczenia najwazniejszej kobiecie w moim zyciu - mamie. A drugie zyczenia zlozylem mojej kobietce i byla zadowolona z prostego telefonu. Pewnie jakby byla na miejscu to bym jej kupil kwiatka za 5 czy 10zl i tyle. Nie ma problemu. Nie rozumiem jak tu niektorzy hurr durr sie pompuja jakby kurwa od razu trzeba bylo bukiet 2017 roz kupic.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.