Skocz do zawartości

8 marca na FB


Rekomendowane odpowiedzi

Musisz sie jeszcze troche nauczyc.

Strajkuja przeciwko czemu?

Przeciwko ograniczaniu praw reprodukcji kobiet?

A gdzie jest prawo reprodukcji mezczyzn?

Jak baba "zaskoczy" - bedziesz placil 25 lat bo to twoje dziecko.

Ale jak zechce skrobanki a ty sie nie zgadzasz - nie masz nic do powiedzenia. Wtedy to nie jest twoje dziecko.

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko, to trochę nie tak.

Postulaty na tym plakacie zdefiniowane są w taki sposób, że nawet ja nie jestem w stanie się z nimi nie zgodzić. Ja również optuję za powrotem religii do sal katechetycznych przy kościołach. Tak dla przykładu. Czyli przestaje to być manifestacja na rzecz praw kobiet, a zaczyna się ideologiczna przepychanka i gra na niskich emocjach.

Edytowane przez Mnemonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada tak, ze jakbys zapytal kobiet przeciw czemu protestuja, to prawie zadna nie wymieni. Aczkolwiek musze przyznac, ze rzad zaczyna nam zagladac w majtki, kontrolowac wszystko. Czesc ich postulatow wcale nie jest glupia. Dla mnie wycofanie z ogolnej dostepnosci tabletki dzien po to przegiecie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania kobiety protestują grafika   Podobny obraz

 Nie chce mi się ani nie warto wiecej debilizmu sterowanych suk wkejać, ale jeśli aż tak bardzo im odbija z powodu braku kawałka faceta w kroczu to może zastąpienie porcelany w tej łazience ulżyło  by im choć trochę bul dupy i wśćek macicy...

Znalezione obrazy dla zapytania kobiety protestują grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja spędziłem Dzień kobiet ze swoją siostrą na koncercie Lady Pank. Wpuszczali za darmo ze względu na 8 marca, wbiłem się za darmochę jako osoba towarzysząca, jako że szwagrowi nie pasowała zmiana w robocie. Obok wejścia na halę "manifestacja", znaczy jakaś mała grupka ludzi z jednym napisem "solidarność naszą siłą", można ich było wręcz nie zauważyć. Przed koncertem jakiś facet oświadczył się swojej dziewczynie na scenie. Potem wchodzi Lady Pank z pierwszą piosenką: "Kryzysowa narzeczona" :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.03.2017 o 16:37, czader napisał:

 

Pamiętam, wracam do domu, wchodzę na fejsa, a na grupie klasowej gównoburza, im brzydsza locha tym bardziej rozpaczała, "bo X kupił dziewczynom tort, a jest sam z nimi w klasie". Te ładniejsze miały na to zlewkę.

Ale te paszczury, czyli 80% klasy, a zwłaszcza klasowe sumo, które waży ze 120kg miało prawdziwy ból dupy :D

Pewnie najbardziej im żal było tego tortu :D Łakomstwo tłustych loszek...

 

Dnia 8.03.2017 o 18:07, Mocny Wilk napisał:

Ja złożyłem tylko jako takie życzenia szefowej i podarowałem coś słodkiego :rolleyes: Czysty pragmatyzm, liczę na większą premię w tym miesiącu :lol:

Loszkom nic.

Również zadziałałem wg tej strategii, ale chodziło o nie pieniężne profity.;)

 

 

Tak czytam te posty i Panowie proszę nie przechodzić z jednej skrajności w drugą.

Warto jakieś miłe słowo zapodać w stronę bab, ale z prezentami trzeba być bardziej wyważonym.

 

Zajrzałem na fejsa a tam dużo życzeń dla chłopaków, panów, mężczyzn.

Może pora akceptować i obchodzić "69" dzień roku (10 marca) jako swoje święto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Brat Jan napisał:

 

Może pora akceptować i obchodzić "69" dzień roku (10 marca) jako swoje święto?

 

 

Nie za bardzo dostrzegam powody, by czerpać (datę święta w tym przypadku) z zewnętrznego matrixa. Przecież jeden z naszych modów zaproponował całkiem sensownie, żeby męskie święto było w lutym albo w styczniu:

 

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety musiałem aktywnie uczestniczyć w dzień kobiet. W naszej grupie znajduje się ok. 60 kobiet i 4 facetów.

 

Chciałem przemówić do rozsąsku dwóm innym, aby się nie składali na prezent bo to zbyt dużo kasy - plus sam fakt, że po takim wyczynie nie będziemy poważani w oczach kobiet.

 

Niestety kierownik powiedział, że pokryje za nas sumę, której brakuje. Znajomy, który organizował co roku dzień kobiet powiedział, że nie wypada nie organizować. Koniec końców doszło do tego nieszczęsnego dnia i nie mogłem się z tego wymiksować. Sam kierownik stał z boku i powiedział, że on często składa życzenia i zebyśmy sami wyszli z inicjatywą (żadnej kobiecie nie dał kwiatka). Więc po kiego grzyba to organizował..... Drugi kłaniał się kobitkom i składał życzenia. Jako reszta rozdaliśmy kwiatki.

 

Kierownik mnie skierował jeszcze do głównej przełożonej, żebym złozyl zyczenia i dal kwiatka bo zostal ostatni. Przed życzeniami odparłem do niej: z racji tego, że został nam ostatni kwiatek musieliśmy go jakoś spożytkować, więc życzę... :D. Ogólnie strasznie frystrujący dzień...

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez rejdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mało bo nie było organizowanych manifestacji, nagonki ze strony tv gazet i internetu więc przeszło to bez wielkiego echa bynajmniej u mnie jedynie mama sis i jedna znajoma złożyła życzenia a tak to nic. Z kolei u braciaka gostek 18 kobitom sam! kupił jakieś słodkości za bagatela 150zł a czy on coś dostał na dzień mężczyzny? Zgadnijcie? Od jednej flaszkę dostał a reszta go oalała :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chrumkacz nie trzeba daleko szukać i wystarczy spojrzeć na forum. Guru złożył życzenia paniom, część panów na chatboxie również, dodatkowo była propozycja audycji muzycznej dla pań ale została zignorowana. Natomiast wczoraj panie w swoim zwyczaju ciepłym moczem olały Dzień Mężczyzny ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Chrumkacz napisał:

Tak btw, ciekaw jestem ile kobiet pamiętało o dniu mężczyzny 10 marca :D

Pół dnia do wieczora zachęcałem babę do sprawdzenia jaki to dzień, najlepiej w internecie.

W końcu syn nie wytrzymał i jej zapodał a ta w śmiech i żartuje.

Dziś płacze i przeprasza bo się "zdystansowałem uczuciowo" i wspominam o rozstaniu

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu poszedł dowiedzieć się o co kobitki strajkują :D Jak został potraktowany? Zobaczcie sami. Był zagłuszany pokrywkami od garnków przez wieloryba, prowokowany, obrażany, nawet spisywany przez Policje. Naturalnie znalazł się białorycerz który nie wiem chyba między nogami ma cipkę bo broni tego cholerstwa jakby po manifie każda miała mu dać dupy
.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marios27

 

Gość rozmawia z jedną, normalnie się o coś pyta, a druga podchodzi i napierdala pokrywkami robiąc przy tym minę jakby się zesrała.

 

Czekam w utęsknieniu na kolejne kobiece deklaracje o niedojrzałości mężczyzn, którzy odważyli się żyć z pasją i po swojemu. ;) 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, dzień 8 marca, to kolejne komercyjne święto. 

 

Ja kupiłem kwiaty tylko i wyłącznie, dla swojej mamy i sióstr, poza tym do żadnych innych kobiet nie dzwoniłem, czy też nie wypisywałem pizdusiowych życzeń na facebooku, bo uważam to ta idiotyczne.

 

Rzygać mi się chciało, gdy przesuwając stronę główną na fb, co chwila mym oczom ukazywały się wszelkiego rodzaju życzenia, zdjęcia, statusy i wszystko inne związane z tym świętem. Hipokryzja ludzi jednak nie zna granic, ale kto kumaty, ten wie o co w tym wszystkim chodzi. 

 

A tak na marginesie, w piątek dostałem życzenia od koleżanki z okazji dnia mężczyzny. Podziękowałem, powiedziałem, że nie obchodzę, z racji tego, że dzień mężczyzny mam każdego dnia :D Zakłopotanie na jej twarzy było bezcennym widokiem :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.