Skocz do zawartości

Nowa foka dostala furii


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich braci i odrazu z gòry przepraszam. Mam kom. Smartfon, serfuje itd ale przyznam sie ze nie lubie (nie chce nie umiem)zakladac kont, rejestrowac sie na zadnych stronach: fb nk twitery. Nawet jak cos kupuje , biore kup bez rejestracji.

 

A juz taki moj pierdolec, moze sie kiedys rozwine. Pisze to teraz z tel i nie moge ogarnąc jaki awatar oco tu kurwa chodzi( czytalem reg itd), ogarne powoli w domu na kom, do rzeczy!    Studiuje Marka na YT i fotum od 2 miesiecy z powodu mojego jak juz wiem bialorycerstwa i pisze juz jak mi sie wydaje ciekawą dla was historie.

 

Postanowilem zarejestrowac sie szybko i podzielic sie inna , taką spontaniczną sytuacją ktoramnie gryzie:  Idziemy z kumplami do lokalu na piwo, pijemy, obok siedzą dziewuszki i mysle trzeba dzialac. Koledzy uwazają mnie za lidera choc ja po przestudiowaniu tego calego matrixa, podswiadomosci czuje sie lamusem i wiem ze mam w huj brakow. Oni odwrotnia: kwiatki, przepraszanie a moze i by mieli wiecej doswiadczenia odemnie.

 

DOBRA! Podbijam, lekko rączką po plecach" a masz tu pająka" ona odrazu wyprost usmiech itd. leci taka dobra erotyczna gatka- ona podlapuje. Mowie do kumpli dawajcie. A oni jak juz mowilem:" aco studiujecie a oie lat i takie gowna". Ja swoją delikatnie rączką, sexualne zarciki- mi idzie, im nie. No juz zaraz morał. Idziemy do mnie, ja swoją przytulam ,prowadze za reke, calus w szuje,ok. Koledzy zazdrosni, jak on to robi, psiapsiuly tez, ze akurat ten jej sie trafil.

 

I TERAZ bach z liscia dostalem, zaczyna mnie napierdalac jak wsciekly pies, wkurwila sie na maksa. Przytrzymuje ją ,odpycham, ona jak pies na listonosza, kolezanki ją odciągają. I nie zebym zlapal zo dupe czy jakies inne przekroczenie granicy. Wydaje mi sie ze jak bylm slabo dzialal to poprostu by podziekowaly frajerom, jak za dupe to z liscia i tez by sobie poszly a tu normalnie w oczach widze ze chce mnie zajebac.

 

Jak bym jej ojca zabil(taki przyk). Zawinelem sie do domu i po wieczoze, dodam jeszcze ze taka akcja, furia ze strony nowo poznanej dz. choc dobrze urabianej przytrafila mi sie 2 raz. Co wy o tym sądzicie. Prosze o glosy raczej w temacie podswiadomosci czy ezot. A nie slabo dzialales splawila, zlapales za dupe to jebneła( nie zlapalem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ObiŁan - wstaw avatar, przedstaw się w odpowiednim dziale, zapoznaj z regulaminem, formatuj tekst (masz w poście efekt nieczytelnej ściany)

 

tu masz opisane, co i jak zrobić:

 

http://braciasamcy.pl/index.php?/forum/182-faq-poradniki-pytania-i-odpowiedzi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem zachowałeś się jak napaleniec. Laska pomyślała "oho kolejny frajer jeszcze mnie nie zna a już chce się przytulać". Na zachodzie już byś miał sprawe o molestowanie. 

Nie lepiej byłoby zagadać w zadziorny sposób żeby to dziewczyna sama chciała Cie dotykać? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, ObiŁan said:

furia ze strony nowo poznanej dz. choc dobrze urabianej przytrafila mi sie 2 raz

Z jednej strony, dwa przypadki to za mało, żeby budować wnioski o charakterze satystycznym.

Z drugiej zaś - byc może podświadomie wybierasz jakieś takie niezrównowazone laski?

Poza tym jest jeszcze sprawa tego typu - Tobie może się wydawać, że nie przekroczyłeś granicy, ale te dwie mogły pomyśleć inaczej. Mało tego, więcej mogło tak pomyśleć, ale tylkoe te dwie zareagowały tak impulsywnie. Gdybyś tak możliwie precyzyjnie opisał co sie działa na 15-30 sekund przed tą reakcją, to może udało by się coś wychwycić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awatar- no nie, chodzilo tylko o ten obrazek. Nie pomyslcie sobie ale ja poprostu tylko czytam ogladam internet, nigdy nic nie daje, nie pisze, nie rejestruje sie.
Jezeli  jako swiezak mam cos jeszcze zrobic prosze mnie upomniec.

Do rzeczy, nie chodzi mi o to co zrobilem zle(czy najpierw za talie, czy za reke, czy komplemen) nic z takich podrywackich rzeczy.
Generalnie nie moge sobie przypomniec zadnego zrywkowego punktu. Normalnie: wieczor, alkochol, lokal, zagadujesz, poznajesz foke. Wychodzimy z lokalu trzymamy sie za talie, ona mnie ja ją. Smiechy, tak ją na sucho w szyje caluje- powiedzialbym podrecznikowo. Mozna by sie pocalowac, wziąc tel. i pa. Czy tam wyruchac dla zaawansowanych.

Ale ja caly czas nie o tym. Zaluszmy, że lapie ją za dupe, druga reka cycek, wtedy ostro dostaje cios moze nie jeden i koniec znajomosci. Tak juz ekstremalnie że to pruba gwałtu, wtedy to juz rzucz sie na mnie i chce no powiem krotko zabic napastnika( i takie cos widzialem w jej oczach, chciala mi normalnie wjebac, kolezanki ją trzymaly i nie wiedzialy oco chodzi).

I teraz moje pytanie: co nią kierowalo, mózdzek, macica, że na mój jak mysle jakis ruch z poziomu podrywu wywolal reakcje extremalną jak na gwalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.