Skocz do zawartości

Witajcie wszyscy :)


Dociekliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z moim obowiązkiem, witam Was wszystkich serdecznie.

 

  O Marku wiem od wiosny (zaznaczę w odpowiednim temacie), przesłuchałem część audycji i mam za sobą około 100 godzin lektury forum, więc jeszcze mam sporo do przeczytania. Wchodzę dopiero w lata "dwudzieste" swojego życia(formalnie w czerwcu) i pragnę zapewnić sobie jak najlepszy jego przebieg. Dopiero zaczynam bezpośrednie wejście w dorosłość. Wielu rzeczy zwyczajnie (jeszcze) nie przeżyłem i w wielu, wielu kwestiach odczuwam spore "niezaspokojenie moich intelektualnych potrzeb" :)  Także wszystkie Wasze doświadczenia są dla mnie przydatne. Wybrałem sobie akurat taki nick, gdyż zwyczajnie jestem ciekawy wielu rzeczy, mechanizmów, schematów, opinii, doświadczeń itp. i lubię słuchać, rozmawiać, dowiadywać się czegoś nowego. Dopiero od niedawna dzięki kilku osobom(po 18. urodzinach) uświadomiłem sobie, że to bardzo dobrze, że chcę jednak zostać kierowcą swojego życia, a nie pasażerem. Avatar i poprzedzająca metafora też są nieprzypadkowe w kontekście mojej osoby. Zatem na pewno sporo pracy przede mną, głównie z samym sobą; oby z jak najlepszym skutkiem.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę Wam wszystkiego dobrego ;)

Paweł

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.