Skocz do zawartości

Ilość czy jakość?


Selqet

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze zależało mi na jakości.

 

Kiedy słyszałem od "kumpli": ale bym ją wyruchał, napawało mnie to obrzydzeniem.

Nawet przy 97 kobiecie też zależało mi na jakości, i wówczas kiedy leżała nago pode mną jak kłoda i durną miną pt."no to rób swoje" nigdy nie pozwoliłem sobie na to, żeby rano nie było widać odbicia mojej twarzy w lustrze.

 

Zawsze jakość, tak żeby po czterdziestce to o mnie się zabijały.

 

Jakość zawsze jest w cenie.

 

Ilość jest dobra jeśli jest dobra gatunkowa.

 

Młodzieży nie daj sobie wmówić, że ilością zaimponujesz komukolwiek...oderwanemu od pługa i owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Red_Pill czy jak ktoś Ci powie, że załóżmy 20 razy w miesiącu to dużo, to wtedy będziesz to uznawał za jakiś wyznacznik i ignorował to ile dla Ciebie oznacza dużo? Analogicznie, czy jeżeli ktoś powie Ci, że dobrze oznacza to i tamto, to wtedy uznasz, że to co Ty uznajesz za dobrze jest be? Trochę zdroworozsądkowego podejścia. Dla każdego z Braci zarówno "dużo" jak i "dobrze" może oznaczać co innego, więc najlepiej zadaj sobie samemu pytanie co to dla Ciebie oznacza i tym się kieruj przy doborze partnerek ;)

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 6.08.2017 o 20:00, HORACIOU5 napisał:

@Red_Pill czy jak ktoś Ci powie, że załóżmy 20 razy w miesiącu to dużo, to wtedy będziesz to uznawał za jakiś wyznacznik i ignorował to ile dla Ciebie oznacza dużo? Analogicznie, czy jeżeli ktoś powie Ci, że dobrze oznacza to i tamto, to wtedy uznasz, że to co Ty uznajesz za dobrze jest be? Trochę zdroworozsądkowego podejścia. Dla każdego z Braci zarówno "dużo" jak i "dobrze" może oznaczać co innego, więc najlepiej zadaj sobie samemu pytanie co to dla Ciebie oznacza i tym się kieruj przy doborze partnerek ;)

ilość idzie w parze z jakością...jak jest dobrze jest i częściej i bardzo często...zawsze porównujemy nie do tego co koleżanka z pracy ma z mężem, tylko do tego co miałam w najgorszym przypadku i najlepszym. Sami sobie skale robimy na podstawie własnych doświadczeń. :) No 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ach tak, bo to mężczyzna ma zaskakiwać i urozmaicać, bo jak nie to się przeje, a ja będę leżała niczym Księżna Diana i sama niczego nie robiła. Cóż za cudny popis egoizmu... o przepraszam, "logiki" ;)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o pozycje tylko chociażby małe szczególiki, których nie było np porzednim razem albo były tak dawno, że miło sobie przypomnieć jak to jest :D ważne chociażby jest to gdzie się uprawia ten seks, czy jest jakaś rajcująca gra wstępna, gadka przy tym, czy gra muzyka... Takie  szczególy też zapadają w pamięć przez co każdy stosunek w jakiś sposób jest niepowtarzalny. Dobry seks to taki, który zapadnie mi w pamięci i juz na samą myśl jak było, robi się mokro :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie i sobie takie księżniczkowate pitu pitu z tego wychodzi, a prawda jest taka, że gdyby Cię jakiś facet ostro podniecił, to Twoim najmniejszym problemem było by to, czy jakaś muzyka leci, czy jest gadka, czy on mnie wziął na tamtym stoliku ostatnio czy też nie, czy ostatnio to była taka pozycja czy nie i tak dalej, i tak dalej ;) Swoją drogą to ciekawe, że zamiast czerpać przyjemność to wolisz pierniczyć farmazony "niech kombinuje, bo jak seks będzie DOBRY to mi zapadnie w pamięć". Czyli zapierdalaj misiu, żeby było zajebiście ;)

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 Odbieraj to sobie jak chcesz. Gdybym była rzekomą "księżniczką" jak mówisz to by mój facet już ze mną nie był. Ważne, że on nie narzeka i ja w sumie też na swoje życie erotyczne. Obydwoje dotrzymujemy sobie kroku pod tym względem i jest nam ze sobą dobrze. Gdybym robiła coś nie tak to wiem, że mój samiec mnie o tym poinformuje

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie o to się nie martw, bo akurat Twojego pozwolenia do odbierania tego jak jest nie potrzebuję.

 

Swoją drogą te wypowiedzi to świetny przykład wymagań oraz roszczeń współczesnych kobietek. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć jak często jest używane słowo "każdy". Nie ma miejsca na błąd, nie ma miejsca na to żeby coś było nie tak. Za każdym razem ma być zaskakiwanie przez co każdy seks ma być z jakimiś ciekawostkami, żeby każdy stosunek był wyjątkowy. Zero miejsca na intymność czy czerpanie po prostu przyjemności z tego, bo za każdym razem trzeba kombinować, aby każdy był cudowny. I nie waż się samcu nie mieć pomysłu czy powtórzyć jakąś pozycję, która była poprzednim razem, bo wtedy się przeje. Oto obraz kobiecości u znacznej większości kobiet niestety.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułem przypływ weny, więc czas na scenkę rodzajową sponsorowaną przez "Zaskakiwanie & Każdy". Let's go!

 

Była sobie samica, która chciała, aby każdy stosunek był zaskakujący tak, aby każdy zapadał jej w pamięci. Jej misiu postanowił więc zrealizować jej jakże "logiczny" i zupełnie pozbawiony roszczeniowości pomysł, a tak oto wyglądał ich dialog po miesiącu:

 

Dżejsika: Wiesz Brajan, to co było dwa tygodnie temu to super było! Powtórzmy to!

Brajan: Przykro mi Dżejsiko ale nie możemy. Jeżeli to zrobimy, to seks nam się przeje i nie będzie już fajnie. Do tego możemy wrócić dopiero za... eee... około 5 miesięcy.

Dżejsika: 5 miesięcy?! Ale jak to?! Przecież... dobra, mniejsza z tym, to co przygotowałeś na dzisiaj Misiu?

Brajan: Jako że normalne pomysły już mi się skończyły to dzisiaj będę brał Cię na oczach Twoich rodziców. Już z nimi rozmawiałem na ten temat i zgodzili się chociaż z trudem.

Dżejsika: Co?! Pojebało Cię?! Co Ty sobie wyobrażasz Ty chory zboczeńcu?!

Brajan: Ale Myszko! Przecież sama chciałaś, żebym Cię zaskakiwał za każdym razem, bo inaczej wszystko Ci się przeje! Myszko? Co się stało?

Dżejsika: Przeprowadzam się do Anżeli! Zupełnie Ci odwaliło!

Brajan: Ale Myszko nie możesz, no bo na jutro przygotowałem seks podczas meczu na oczach wszystkich widzów! Dlaczego się nie cieszysz?! Myszko? Myszko zaczekaj! Nie uciekaj przed swym marzeniem!

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.