Skocz do zawartości

Zbigniew Stonoga ujawnia złodziei


DOHC

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Ostatnio rzadziej się udzielam, ale kręcę się czasami jak jakiś pieprzony chomik w kołowrotku. Pana Stonogę poznałem przez internety (wypierdalaj za bramę chamie, mały karakan itd) i choć z początku nie traktowałem go poważnie, z czasem trafiłem na kilka fajnych rzeczy którymi się z Wami podzielę. 

 

Po wyborach Stonoga obraźliwie się wyrażał o zwolennikach pis (antypolakami jesteście, ch*j warci, głupie ch*je itd) ale z przykrością przyznaję mu rację. 1 tura wyborów, dwóch trzech antysystemowych (przynajmniej teoretycznie, obiecanki wiadomo...) miało szansę się przebić i co? Siusiak, pupka i kamieni kupka, do drugiej tury weszli kto?! Dupda i Komoruski. Pis i Po znów w czołówce, a wynik KWW Stonogi jak sam określił "to jest dramat kurwa". W filmiku tym żałował, iż ujawniał aferę podsłuchową, szarpał się z władzami bo i tak każdy ma to w dupie. 

 

Każdy może mieć swoich kandydatów, nie wdawajmy się w takie dyskusje no ale ludzie, pis i po nr1 w kraju? 

Wrzucam dwa filmiki, jeden o złodziejach drugi o wyjściu na ulicę i pogonieniu bandy w pis du! 

 

 

 

 

Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno marionetka WSI podsunięta m. in. Lepperowi. Jaka faktycznie prawda to my szaraczki się nie dowiemy.

Z opisu filmu:

Cytuj

Gość Tematu Dnia wyjaśniał, kim jest Zbigniew Stonoga i co robił wokół Andrzeja Leppera, a także dlaczego polskie służby specjalne interesowały się liderem Samoobrony. Wojciech Sumliński odniósł się także do faktów dotyczących katastrofy smoleńskiej, które sugerowałyby, że nie była to "zwykła katastrofa".

 

PS: Dostało się też gajowemu Komoruskiemu. Nie wiem kim jest pan Sumliński, i w czyim imieniu działa. W matriksie nic nie jest takie jakie się może wydawać.  Są pewne przesłanki które można zaliczyć in plus jego wiarygodności - mianowicie ten pan twierdzi wprost, otwarcie i publicznie że pan prezydent Komorowski to bandyta i morderca - i czeka na pozew - na razie się nie doczekał - więc może mieć faktycznie coś mocnego - pożywiom uwidim - jeżeli mówi prawdę to z czasem może odwiedzić go seryjny samobójca  - jak to zwykle w bananowych republikach bywa albo odejdzie mu się od zmysłów i trzeba będzie do Tworek...

 

PS2: A tak w ogóle to lepiej nie babrać się w tym całym gównie zwanym polityką. Warto być świadomym ale lepiej zainwestować energię w coś na co możemy mieć wpływ - własny rozwój. Babranie się w tym g... może kierować tylko i wyłącznie w jednym kierunku - depresji.

Edytowane przez RaulMendez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ufam mu. Z różnych źródeł dochodzą głosy, że to zwykły oszust. Stonoga mami biednych ludzi, że im pomoże, a przed młodzieżą zgrywa herosa. Swego czasu nawet był szeryfem i łapał pedofili. Robił to, by przykryć swoją starą aferę z seksem z nieletnimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki cwaniaczek ? Pokażcie mi chodż jeden filmik gdzie jakiś polityk (z PO lub PiS) pomaga biednemu, jedzie gdzieś do kogoś do rodziny i z nimi rozmawia na temat choroby ich dzieci lub przekazuje pieniądze  ,że widać autentyczny płacz szczęścia tych ludzi itd. itp. . Nie oglądaliście jego filmów gdzie pomógł wielu ludziom ? Jak można być tak ślepym ... ten facet mówi otwarcie jak jest a 80.000 tyś ludzi tylko oddało na niego głosy - przecież to jakaś znieczulica w tym chorym narodzie. Obudziliście sie z jednego matriksa a wchodzicie w drugi . Przestańcie brać legalne narkotyki dostępne za ladą bo wam mózgi gniją od alkoholu i fajek .

 

To przekaz do liczniejszej grupy ludzi .

Edytowane przez KevinMitnick
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, litości !

 

Oszust, cwaniak i typowy biznesmen-przekręciarz (polecam poczytać skąd wzięły się jego pierwsze poważne pieniądze, podpowiedź - WSiP) zaczyna demaskować innych cwaniaków i oszustów?

Wiarygodność Stonogi jest wprost proporcjonalna do wiarygodności rasowego wampira, który oficjalnie twierdzi że brzydzi się krwią ;)

 

Z przykrością jeszcze muszę zauważyć, że popularność, patrząc przynajmniej po komentarzach na FB, ma wśród osób, no co tu ukrywać - napiszę dyplomatycznie, niezbyt lotnych i nastawionych na tanią sensację. Target zagorzałych czytelników Super Expressu i Faktu.

 

Ma za to wybitne i niepojęte szczęście do interesów. Można się zastanawiać, nad tym, jak to możliwe, że otrzymuje zlecenia od polityków, dostaje milionowe zamówienia za publiczne pieniądze, że sypią się propozycje, a to z Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych, by dostarczył sprzęt komputerowy, a to zostaje windykatorem dłużników KFI Colloseum? Za każdym z tych interesów kryją się ciemne sprawy i Stonoga nieoczekiwanie ze złotego dziecka polskiego biznesu staje się podejrzanym.

Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/3897669,historia-zbigniewa-stonogi-jak-biedny-chlopak-z-ozimka-zostal-wyjetym-spod-prawa-szeryfem,2,id,t,sa.html

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Stonoga jest chaotyczny w tym co robi, teraz ma na rozkładówce PiS :P ale szacunek za pomoc ludziom (może i nieco pod publiczkę, co nie zmienia faktu, że jest to pomoc realna a nie ciepłe słówka i wyrazy wsparcia).

PS. Ja go nadal lubię za ten filmik po wyborach..:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który biznesmen nie sciemnia ? Nie wierze że wszyscy uczciwi - tu się poprostu nie da . Tak samo bym ściemniał a zwłaszcza w Polsce bo ludzie to kochają . Zbychu nawołuje do wyjścia na ulice i kto wyszedł ? To co powiedział po wyborach to prawda jest a ludzie w komentarzach mu jeszcze jadem pluli . Co za tępy naród - jest piątek to już myślą jakby sie tu nażreć i nachlać .

Może mi ktoś dać dowody na to że oszukuje ? Przynajmniej coś działa ,robi coś,nagrywa ,udziela sie . Może o czymś nie wiem ? Marek skąd wiesz że coś jest na rzeczy ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż po to założyłem temat:lol: Dzięki @Subiektywny za linka, bo takie gadanie ten to to a tamten co innego to na każdego można gadać. Nawet nasz @Stulejman Wspaniały brał udział w mordobiciach i uprawiał seks poza małżeński więc już dwa haki mamy:D

 

Nie jestem jego fanatykiem ale dopiero od niedawna mnie zainteresował. Czym? Wydaje się bym inny niż pis po psl sld, odgraża się "tym kurwom sądowym" itd więc jakby narobił im dymu pewnie bym się cieszył ale cóż, nikogo chyba nie ma idealnego na piastowanie władzy. 

 

Skoro są dowody na niego w porządku, ale na tych "karakanów z pisu" jak mówi Stonoga też nie mogę patrzeć. Miesięcznice, wyprowadzanie pieniędzy do państwa Watykan. Misiewicz, Macierewicz, Kaczyński, Pawłowicz... 

 

Stonoga mówił także o wypędzeniu tej bandy i osadzeniu kogoś z centrum, to akurat bym wolał od obecnego stanu. Toniemy po uszy w gównie, sam nie wiem już kto jest wiarygodny. Tusk, smoleńsk, kaczor, prawda że się może popierdolić?

 

I coś na koniec, Stunóg na wesoło:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.