Skocz do zawartości

Seks analny - miłość Grecka


Suwalczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jaśnie Panów.

Czy macie może wrażenie, że kobieta ma ochotę dać w dupę facetowi wtedy kiedy oddaje mu się w całości łącznie z sercem. Nie mówię tutaj o paniach które zwyczajnie to uwielbiają chociaż to tylko legendy, że takie rzeczywiście istnieją, raczej w wiekszosci to jest element manipulacji.

Edytowane przez Suwalczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czuje, że będzie miała realną korzyść ze związku z facetem, czy to emocjonalną, czy finansową, to weźmie nawet z dupy do mordy byle tylko zatrzymać.

Taka wersja demo. Gdy osiągnie już to co chciała, to nagle software dostanie update z masą bugów, który wymaże z jej pamięci dane czynności, a zamieni na pakiet zrzędzenia i roszczeniowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Suwalczak napisał:

że kobieta ma ochotę dać w dupę facetowi wtedy kiedy oddaje mu się w całości łącznie z sercem

 

Odpowiem ci dwoma standardowymi loszko tekstami. 

 

- takie rzeczy to tylko z miłości (jak rozmowa jest w towarzystwie)

- takie rzeczy to tylko z mężem (jak jest już w związku i chce drożej sprzedać dupę, czytaj za obrączkę) 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suwalczak Po mojemu jeżeli sama proponuje to chce coś ugrać, jakiś zakup, przeprosiny za zarysowane auto, itp

Gdy w trakcie bara bara Ty zaczynasz drążyć jej oko saurona:D i nie stawia oporu to może być po prostu wysoce podniecona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej rzadkość, ale są takie, co lubią, a może nawet wolą bardziej. Może to wynikać (z doświadczeń, jakie mam z rozmów z nimi i ich zachowań) z tego, że lubią seks i silne doznania, a w tyłek, jakby nie patrzeć nie stworzony do kopulacji, to jednak z pewną dozą bólu. Niektóre też po prostu mogą mieć tak rozjechaną pochwę (po wkładaniu w nią podczas szabatów masturbacyjnych wszystkiego, co popadnie), że przeciętej wielkości członek nie jest w stanie na tyle trzeć wnętrza pochwy, iż ta niewiele czuje. Niby orgazm powstaje w głowie, ale to kobieta musi się nieźle nakręcić na tego a tego gościa, a nie po prostu któryś raz z nim się pukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Suwalczak napisał:

Witam

 

Jaśnie Panów.

Czy macie może wrażenie, że kobieta ma ochotę dać w dupę facetowi wtedy kiedy oddaje mu się w całości łącznie z sercem. Nie mówię tutaj o paniach które zwyczajnie to uwielbiają chociaż to tylko legendy, że takie rzeczywiście istnieją, raczej w wiekszosci to jest element manipulacji.

 

Nie ma co analizować takiej sytuacji. Chcesz to bierzesz i tyle.

 

Gorzej gdy samica bedzie chciała zapakować Tobie... wtedy jest temat do rozważań.

 

??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, XYZ napisał:

 

Nie ma co analizować takiej sytuacji. Chcesz to bierzesz i tyle.

 

Gorzej gdy samica bedzie chciała zapakować Tobie... wtedy jest temat do rozważań.

 

??????

A to ja powiem tak.

Właśnie ostatnio (1 miesiąc temu) okazało się ze moja od 1.5 roku się puszcza z typem z pracy. I od tego tez czasu raz na miesiąc, raz na dwa tez mi wystawiła dupe do anala.

Przypadek? Nie sądzę. 

Myślę że to kwestia tego ze kto inny otworzył ta stronę ;) dodatkowo ona jest lekko rozjechana po dwóch poród ach wiec musiałem się mocno nastarać żeby skończyć. Chociaż z drugiej strony zawsze się pytała czy doszedłem czy nie ;)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2017 o 04:43, Suwalczak napisał:

 

Czy macie może wrażenie, że kobieta ma ochotę dać w dupę facetowi wtedy kiedy oddaje mu się w całości łącznie z sercem. 

 

Teraz już rozumiem to powiedzenie z czasów młodości: "ch... ci w serce".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10/03/2017 o 04:43, Suwalczak napisał:

Czy macie może wrażenie, że kobieta ma ochotę dać w dupę facetowi wtedy kiedy oddaje mu się w całości łącznie z sercem. Nie mówię tutaj o paniach które zwyczajnie to uwielbiają chociaż to tylko legendy, że takie rzeczywiście istnieją, raczej w wiekszosci to jest element manipulacji.

 

Heja, otóż moje doświadczenia tutaj są sprzeczne z Twoją tezą, tzn. są panie, większość w moim doświadczeniu, które uwielbiają w pupę. Około połowy moim zdaniem. Kolejna część bardzo by chciała i marzy o tym, ale jeszcze nie miały szansy doświadczyć. No i pozostaje mniejszość (10% może do 20%), które pryncypialnie nie lubią.

 

Raczej nie ma to nic wspólnego z sercem, choć nie mogę wykluczyć. ;-)

 

Oczywiście, żeby pani się na taką możliwość otworzyła z Tobą, musisz spełnić kilka warunków. Po pierwsze musisz do tego podejść z pewnością siebie, jakby to było dla Ciebie oczywiste, że w pupę, i że tak zawsze się robi, i wszystkie Twoje przyjaciółki zawsze tak z Tobą robiły. Czyli przygotowanie psycho-emocjonalne. Żeby pani nie czuła się z Tobą, że ją osądzasz, i żeby miała gwarancję, że tego nie rozpowiesz wszystkim. Jeśli te warunki spełnisz i je zakomunikujesz pani, to masz anal gwarantowany, że tak powiem.

 

No i przygotowanie techniczne, czyli zawsze masz lubricant ze sobą, i masz umiejętności techniczne, ale to już inny temat.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, WojtekSk napisał:

No i pozostaje mniejszość (10% może do 20%), które pryncypialnie nie lubią.

 

Stawiam, że to kwestia samca, pojawi się Pitt to by jeszcze z dupy do ryja wzięła :] Nie bez powodu najlepszy seks jest jak laska coś przeskrobie i chce zmiękczyć faceta. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.