Skocz do zawartości

Polacy i Rosjanie najbrzydszymi mężczyznami na świecie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia. Szukając różnych informacji na temat SMV znalazłem pewien artykuł z którego wynika wprost że polscy i rosyjscy mężczyźni są jednymi z najbrzydszych na świecie. Jednym zdaniem słowiańska uroda udziela się pozytywnie tylko kobietom...

http://facet.wp.pl/najbrzydsze-narody-swiata-polacy-w-czolowce-6002230428304001a - artykuł na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi takie artykuły już wiszą kalafiorem od dawna. Tak jesteśmy brzydcy, mniej zarabiamy i niezaradni. A teraz niech Panie w*****ą do tych lepszych od nas. 

My sobie poradzimy z nasza ułomnością i serio nie potrzebujemy tu kogoś, kto będzie nam kołkował jak jesteśmy mało warci...

 

Zachwyty nad innymi - niech Panie lecą gdzie chca droga wolna.

 

Nigdy się takim gównem nie przejmujcie i nie denerwujcie.

 

Trawestując Tylera - "Nie chcą nas? Pieprzyć to" :)

 

  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu media z zachodnim (niemieckim) kapitałem próbują Polakom obrzydzić Polskę. Próbują też Polkom obrzydzić Polaków, by wiązali się z habibi. Lata mi koło pędzla, to co twierdzą zachodni naukowcy, bo sami są ze zdegradowanych społeczeństw. Chcą nas wpędzić w kompleksy i promować mulit-kulti. Taki chój jak Busko-Zdrój!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się i tak podobają żydówko-arabki i rude. Najlepiej gdy się smarują oliwką (z pierwszego tłoczenia ;)) i im jej trochę do głowy przeniknie.

No i w facetach nie gustuję. Nawet w tych ładnych :D (pomijając fakt, że faceci nie są od tego, żeby być śliczni. Bosz, co za kryterium... Raczej kretynium).

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kryss napisał:

Ciekawe których statystycznych Polaków oceniano bo jeśli tych to wszystko jasne

Znalezione obrazy dla zapytania Jan Tomasz GrossZnalezione obrazy dla zapytania sekielski

Znalezione obrazy dla zapytania morozowski

Znalezione obrazy dla zapytania urban uszyZnalezione obrazy dla zapytania hartman   więcej nie chce mi się wklejać.

Ogólnie mam to w dupie


Czemu wklejasz zdjęcia żydów i podpisujesz, że to są Polacy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.