Skocz do zawartości

Dziewczyna i problemy z mieszkaniem


Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię nacisku. Im większy nacisk tym większy opór i się dystansuję. Kolejny raz muszę się zgodzić z Bratem Piccardo że nie liczyłem na poklepanie po pleckach a chciałem różnych opinii. Dokładnie, najpierw przemyślę sobie wszystko i oprę o to co napisaliście i o to co na forum i też w wolnych chwilach posłucham audycji. Wybiorę co uważam za słuszne. Co nie znaczy że dam się sfrajerzyć. O intercyzę spytam no bo to mi, uważam dużo pokaże. Nabieram dystans.

Długo zajmie decyzja. Nie na wariata. Ogarnę się ze sobą. Kumpel polecał mi rozwój osobisty. Też dobry pomysł z tą dietą i organizacją dnia. Faktycznie po jebaniu tylu godzin w pracy umysłowej przydałaby mi się aktywność fizyczna. Siłownia czemu nie. Nie musicie pisać, ja wam nie każę, kto chce. Choć uważam że wszystko powiedzieliście może ew. ktoś coś wniesie nowego. Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.