Skocz do zawartości

Salut


Nikoś

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie
Ostatnimi czasy słucham audycji Marka na radiu Samiec i jego nawoływania do rejestracji na forum sprawiły, że w końcu ruszyłem tyłek i zarejestrowałem się na forum. Ufam, że wniosę do przestrzeni, która tu tworzycie swoje wartościowe przemyślenia i opinie. Marka znam głównie z ecoego, czytałem jego bloga z pół roku temu a interesowała mnie tematyka duchowości, wtedy też byłem zupełnie raczkujący w tym jak niemowlak. Dużo mi dały jego artykuły napisane prostym przystępnym językiem dla zwykłego chłopaka.
Te artykuły ostatecznie stały się katalizatorem do zapłonięcia ognia mojej świadomości, ducha męskiego, który strawił konstrukt ego, i pchnęły dalej w rozwoju.
Jak na ironię na te tory przywiodły mnie strony z ramienia pua/uwo. Na pół roku zająłem się myśleniem nad swoim własnym istnieniem i tym kim jestem, odstawiając zupełnie sprawy damsko-męskie. To był bardzo owocny czas w zmianach.

Czas jednak powrócić i popchnąć sprawy damsko-męskie do przodu. Wiecie, zdrowy mężczyzna ma swoje potrzeby aby adorować ciało kobiety w silnym działaniu :D. Nie mam ochoty powracać w "coachingowe" sfery pua itp. bo nie jest to wiedza, która mi jest potrzebna. Ja potrzebuję wiedzy jak postępować z kobietami, a nie jak zaczepiać panie na ulicy.
Z drugiej strony coraz ciężej o przestrzeń gdzie mogę podyskutować o kobietach z facetami bez matriksa białorycerstwa. Naprawdę męczą mnie frazesy typu "ona taka nie jest, każda kobieta jest inna, nie możesz oceniać". Owszem, każda kobieta jest inna jako istota, ale nie jako maszyna biologiczna, która ma swoje programy nastawione na przetrwanie i rozmnażanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.