Skocz do zawartości

Cześć


puma87

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem Ola. Nie miałam nigdy brata, a chcę dowiedzieć się więcej o mężczyznach. Po co? Podobno, aby wygrać wojnę, trzeba dobrze znać przeciwnika. Lepiej więc wiedzieć, jakimi ścieżkami błądzą myśli samców. Jestem typową kobietą drapieżnikiem,  (co oczywiście, nie znaczy, że nie kocham mojego samczego męża, bo oczywiście kocham go bezgranicznie - tak jak tylko kobieta potrafi). Zafascynowało mnie nagranie Marka na youtube, w ktorym opowiadał, że kobiety są jak tarantule i nawet początkowo chciałam się tak nazwać, ale one są takie obrzydliwe, że wybrałam ładniejszego drapieżnika. Zdecydowanie jestem zwolenniczka małżeństwa (dziedziczenie, prestiż społeczny, obrączka itd.), rozdzielności majątkowej (majątek na żonę albo pół na pół), nie lubię mężczyzn niskich (180 to minimum), z brzuchem (to nie mężczyzni), niewysportowanych (facet - ołówek też jest nieapetyczny), leniwych (no jak taki zapewni przetrwanie), przeintelektualizowanych (zbyt mądrym jest ciężko sterować, zresztą czas na myślenie można przeznaczyć na pracę), a nade wszystko - zakompleksionych. Proszę podejdźcie do opisu z dystansem ;-), a może dowiecie się też czegoś ode mnie, bo gwarantuję 100 procent szczerości (rownież na temat kobiecych manipulacji i potrzeb).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Długowłosy napisał:

Dlatego :D

 

 

Długowłosy, znam tę blogerkę i jej kanał. Dostrzegłeś podobieństwa między moją wypowiedzią, a ideałami Pani Doroty? Zapewniam, ze parę różnic też by się znalazło ;-) ale nawet jeśli wydałyśmy Ci się w jakiś sposób podobne, to dlaczego od razu troll? Radzę podchodzić z lekkim dystansem do moich postów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eleanor napisał:

Cześć Eleanor. Ale po co mam go tu zapraszać? :-)

A dlaczego nie mialabys? :D

Przeciez kochasz swojego meza, ufacie sobie, wiec zapewne pragniesz tez jego szczescia:)

Powiedz mu o forum, o tej wspanialej Oazie Prawdy, badz dobra zona :D

 

Za duzo tej 'prawdy' do szczęścia :-) jeszcze będzie mnie gonił do garów za często :-p a tak poważnie, to pokazałam mu kanał Marka na youtube, śmiał się. Jak się zainteresuje audycjami, to i forum znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arox to pytanie zamyka wszelakie dyskusje, co zostało potwierdzone w warunkach bojowych :D Więc... eee... nie wierzę, że się tych trzech kilogramów pozbędzie. Jestem gotów bardziej obstawić, że przybędą kolejne trzy. Przykro mi, nie dam sobie uciąć reki za nią. Poczekasz sobie jeszcze trochę na prawdziwą miłość :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, puma87 napisał:

Dlaczego troll alert?

Jeśli jesteś tak ogarnięta za jaką siebie uważasz (niepotrzebnie, bo nawet nie ogarnęłaś zasad forum), nawet nie powinnaś zadać takiego pytania, po ponownym przeczytaniu swojego wpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, HORACIOU5 napisał:

@Arox to pytanie zamyka wszelakie dyskusje, co zostało potwierdzone w warunkach bojowych :D Więc... eee... nie wierzę, że się tych trzech kilogramów pozbędzie. Jestem gotów bardziej obstawić, że przybędą kolejne trzy. Przykro mi, nie dam sobie uciąć reki za nią. Poczekasz sobie jeszcze trochę na prawdziwą miłość :D

Pozbędzie! Pozbędzie! I w ogóle to mam zamiar schudnąć, więc @Arox może wirtualnie do mnie wzdychać, ale nic więcej! (Btw. Nie mam nadwagi i nigdy nie miałam!). Jeden związek, to znaczy małżeństwo, pochłania tyle energii, że nie ma miejsca w moim życiu na nic więcej ;-) Nie mam pojęcia, jak niektóre kobiety dają sobie radę ze skokami w bok czy w ogóle ze stałymi romansami, dla mnie to by było (pomijając kwestie etyczne) zbyt wyczerpujące, jestem zbyt leniwa na takie zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, puma87 napisał:

Pozbędzie! Pozbędzie! I w ogóle to mam zamiar schudnąć, więc @Arox może wirtualnie do mnie wzdychać, ale nic więcej! Jeden związek, to znaczy małżeństwo, pochłania tyle energii, że nie ma miejsca w moim życiu na nic więcej.  jestem zbyt leniwa na takie zabawy.

 

Oj, czyżby Samiec zbyt wymagający? :D

 

 

22 godziny temu, HORACIOU5 napisał:

@Arox widzisz? Łaskawie dostałeś POZWOLENIE na wzdychanie do niej :lol: No i kolejna bierna i leniwa. Ależ ta grupa innych i wyjątkowych jest ogromna :P

 

@HORACIOU5 Tak, to POZWOLENIE powoduje iż zaczynam szumieć na wietrze... Chyba nawet Zielono Mi :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.